www.sudzibas.lv Slimnīca dežūrārsts

Slimnīca - dežūrārsts

Labdien.!

Vakardien neiazgaju uz darbu,jo slima temperatūra pie 39 un zobs ,kas tika pirms divām nedēļām izrauts, sāka strutot, apmeklēju zobārstu,bet viņs izrakstījas tikai zāles.
Tātad man bija vajadzīga darbanespējas lapa. Tā,kā mans ģimenes ārsts atrodas LAtvijas otrajā galā un es nesen tika sāku strādāt Rīga un dzīvot 5km no Jelgavas neesmu vēl pārmainījusi ģimenes ārstu. ,nolēmu aiziet pie dežūrārsta Jelgavas poliklīnikā. Vispār poliklīnikas attieksme mani sašokēja. Pusstundu gaidīju ,kad mani reģistratūrā pieņems, tad vēl pusstund gaidīju kamēr atnāks dežūrārsts, lai gan viņa darba laiks jau sen bija sācies.
Iegāju ieksā nolēmu pajautāt,vai viņs nevar man izsniegt darbanespējas lapu un uzrakstīt receptes uz zālēm ,jo man antibiotikas iet uz beigām. KAd viņš izdzirdēja,ka man zobs sastrutojis pārējo, vairs negribēja klausīties, pateica,lai eju ņemt slimības lapu pie zobārsta, nemaz neklausījas to,ka teicu,ka man ir temperatūra un slikti jūtos . Tikai apgalvoja Jus tāču esat liela meitene . Tā lūk viņs pateica,kad esot Terapeits ,laikam to vārdu Terapeits atkārto entās reizes.
Nu tāā, aizgāju uz reģistru prasīju kāpec tā ? Un viņi atbildēja: "Nu jā, nu aizejiet palūdzat viņam vēl, mēs neko nevar izdarīt."°
Un protams beigu beigās es vēl samaksāju to latu. Bet vēl nesaprotu par ,ko tieši samaksāju.

Tā arī palika , aizbraucu bezjjēga iztērēju savu laiku, pārsalu vēl vairāk un galu galā neko neieguvu.