www.sudzibas.lv Slimnīca Ogres slimnica

Slimnīca - Ogres slimnica

Sirds ir pilna sāpju, Ogres slimnīca ar bebiti esam nokļuvusi temperatūras dēl, jo mazais škidrumu nedzer kad ir temperatūra. Bet skumji ir tas kāda ir attieksme! Kas man par visam šim reizēm nav bijis jādzird, sakot ar to ka es esot izlaidusi savu bebiti kuras replikas izteica medmāsa Galina Gita sirma viņa ir tik assa nejauka sieviete, neiejūtīga ka zombijs, bebitima 1 gads 3 mēnesi ap pulkstenī 23 vakara, ieveda puisīti 4 gadiņi ar kādu troksni rāva durvis vaļa es stāvus gulta labi ka bebitis uzreiz nepamodās bernini. Visi gulēja kad es gāju jautāt vai nevar izslēgt nakts lampu ara jo mans bebitis ir tik maziš, uz nav radis gaisma gulēt viņa atreja nelaba balsi ko es iedomājos puisītim esot sistēma jāredzot viņai es jau neko nesaku es viņai saku puesitis guļ miedziņa jūs jau tāpat blakus nesēžat ienākat ik pēc 20 minutem ne un vis es nezinu ka tādi cilvēki var strādāt ar maziem bērniņiem, viņa tik strauja visu rauj ātri kad es nospiedu pogu lai viņa atnāk pie mums vispār atnāca pēc 10 min un saka mani audzināt. No rīta atnāca vecāka medmāsa skaidroties protams viņa viņu aizstāvēja vel piebilda ko tad jūs nebraucat uz Rīgu ja jums vienmēr esot pretenzijas, tikai es nesaprotu ar kādam tiesībām var tā runāt es dzīvoju Ogres un tikai tāpēc ka personāla strādā darbinieki kas var atļauties visu ko vēlas likums ir likums bet eksistē jau ari cilvēcības faktors. Es jau nesaku ka visas medmāsas ir nelaipnas šeit iet runa par šo Galinu Gitu sirmo. Kad vēlāk ienāca galvena vadītāja jautāt kas par problēmu man bija tāda sajūt ka viņa ari aizstav savus darbiniekus, vel kad viņa pēc tam jautāja otrai mammai vai esot pretenzijas tad tā puisieša mamma ari pateica ka viņu esot nolamājusi. Bet no visa es saprotu tikai vienu slimnīca nav tā vieta kur darbinieki var atļauties ta rīkoties šķirot kas cel pretenzijas tie ierindojas darbinieku melnajā saraksta mēs jau neejam tur labi laiku pavadīt bet gan pēc palīdzības!

M mega2 25.03.2013

Lielaka dala mammas, tai skaita es sudzejamies par jums, mammit! Apbrinoju personalu ka vispar nepatrieca jus ara jo jus bijat briesmiga! Nokaunieties un nevajag apmelot personalu ta viss nebija