Sia Stipro - negodīgs

Sia Stipro ir negodīgs uzņēmums. Sia Stipro melo un maldina dabinieku no pimās dienas. Sia Stipro sāk melot un maldināt potenciālos darba ņēmējus jau no pirmās dienas, kad izveido darba sludinājumu. Sia Stipro apzināti melo darba ņēmējam darba pārrunās par darba pienākumiem, šos melus un maldus Sia stipro pielieto, lai pievilinātu augsti kvalificētus dabiniekus, lai izpildītu zemi atalgotu darbu. Ja ir izsludināta brīva vakanta vieta „Projektu vadītājs” tas nozīmē - vadīt automašīnu un piegādāt pasūtīto preci klientam vismaz divas reizes nedēļā, pieņemt pasūtījumus no klientiem apzvanot tos, pārējais laiks tiek atvēlēts jaunu klientu piesaistei, protams Jūs to uzzināsiet tikai tad, kad būsiet parakstījuši līgumu un darba aprakstu. Sia Stipro viltīgi un apzināti ievilina šajās lamatās, un kad Jūs esat pārtraucis darba attiecības ar iepriekšējo darba devēju nekas cits neatliek, kā pakļauties visiem nosacījumiem. Tātad, kas ir projekta vadītājs ? atbildi varam atrast šeit http://lv.wikipedia.org/wiki/Projekta_vad%C4%ABt%C4%81js Sia Stipro, manuprāt, izsludina vakanci: šoferis/pārstāvis. Sia Stipro var arī atlaist no darba un tā arī dara pirmajā nedēļā, nepaskaidrojot neko,nerēķinoties ar jauno darbinieku. Pēc citu darbinieku sacītā tas ir regulāri pavasara gaidās. Darba līgums arī ir gana interesants, bet kurš tad to prasa izlasīt darba parrunās, kad sola lielas lietas. Ja man kāds jautātu, vai ir vērts tup doties strādāt es viennozīmīgi ieteiktu iet ar lielu līkumu, jo beigās Jūs paliksiet bez darba. Meļi, meli, melot, apčakarēt, piečakarēt, atņem, noņemt, nemaksāt, maz maksā, nemaksā, bezdarbnieks, maldina, maldināt, negods, negodīgs, nerēķinās, vienalga, bezrūpīgs, bezrūpīga, vienalga, vienaldzīgs.

G Gudrais 24.03.2013

Ar mani bija līdzīgi, tik nostrādāju 2 mēnešus. Dzirdēju, ka šoferus ar paņem uz vasaru un kad rudenī nav ko darīt pasūta.