Sia Stipro - Negodīgs

Nevienam neieteiktu iet strādāt tur par noliktavas darbienieku !! Sia Stipro ir negodīgs uzņēmums. Sia stipro melo un maldina dabinieku no pimās dienas. Sāk melot un maldināt potenciālos darba ņēmējus jau no pirmās dienas, kad izveido darba sludinājumu. Sia stipro viltīgi un apzināti ievilina šajās lamatās, un kad jūs esat pārtraucis darba attiecības ar iepriekšējo darba devēju nekas cits neatliek, kā pakļauties visiem nosacījumiem. Vini var arī atlaist no darba un tā arī dara pirmajā nedēļā, nepaskaidrojot neko, nerēķinoties ar jauno darbinieku. Darba līgums arī ir gana interesants, bet kurš tad to prasa izlasīt darba parrunās, kad sola lielas lietas. Ja man kāds jautātu, vai ir vērts tup doties strādāt es viennozīmīgi ieteiktu iet ar lielu līkumu

Z

A Atvars Priede 29.08.2016

Jebkuram strādājošam un loģiski domājošam cilvēkam ir jāsaprot, ka darba devējs vēlas atrast strādīgu, lojālu darbinieku, tāpat kā darba ņēmējs vēlas patstāvīgu un stabilu darbu. Ja darbinieks nav izpratis un godprātīgi nepilda savus darba uzdevumus, darba devējam ir tiesības uzteikt darba attiecības. KRISA666 jau pēc sava lietotājvārda ataino savu būtību nokopējot un nedaudz rediģējot iepriekšējo sūdzību. Kompāniju STIPRO nesatrauc šādas provokācijas vai ieriebšana, jo kompānijas darbībai, apgrozījumam, darbinieku skaitam, nomaksātajiem nodokļiem u.tml., var publiski izsekot. Lielākā daļa kompānijas darbinieku strādā jau piecus un vairāk gadus. Ja kādam ir interese dzirdēt arī komentārus no SIA “STIPRO” pārstāvja, neslēpjamies.
Atvars Priede 67371233 Tirdzniecības direktors