www.sudzibas.lv RSU Stomatoloģijas institūts gimenes ārsts ar "milzīgu" atbildības sajūtu

RSU ambulance/Sandra Gintere - gimenes ārsts ar "milzīgu" atbildības sajūtu

Pāris gadus atpakaļ biju pie savas ģimenes ārstes Sandras Ginteres, toreiz man bija angīna un t* vismaz 39*, biju pieraktījusies, bet tas netraucēja likt mam gaidīt vismaz 30 min. kad beidzot tiku kabinetā, tur mani sagaidīja kādi 5 studenti, kuriem visiem, bez manas atļaujas tika izrādīts mans ļoti sāpošais kakls. Jāpiebilst, ka pēc dabas neesmu cilvēks, kurš ar visu samierinās, bet toreiz biju noslimojusi jau nedēļu un dēļ antibiotiku lietošanas jutos tiešām vāja un biju pamatīgā šokā, ka tā vispār var rīkoties. Lai gan šī ārste nekad nebija atstājusi labu iespaidu, tā kā tā man mājām bija tuvākā un nekas tik traks līdz tam nebija noticis es nebiju mainījusi šo ārsti. Tajā paša slimošanas periodā informēju ārsti, ka jau ilgāku laiku izjūtu diskomfortu muguras lejas daļā un sāpes, ar domu, ka vēlētos pastiprinātu izmeklēšanu, jo biju pietiekami jauna, lai tā nebūtu ierasta lieta (18 gadi) uz ko saņēmu atbildi - es jums izrakstīju Nimesil (šie medikamenti man tiek izrakstīti gandrīz katrā saslimšanas reizē ar dažādiem simptomiem - spriediet paši), padzersi un pāries arī mugura - kārtējais šoks! Par kaut kādu norīkojumu es varu pat aizmirst! Tikai tagad, kad jau pagājuši vismaz 2 gadi un man ir apdrošināsanas polise (jo izmeklējumiem bez ārsta norīkojuma man nebūtu brīvu līdzekļu) es pati pēc savas iniciatīvas apceļoju visus speciālistus un grandiozs atzinums - mugura ir jāārstē ar dažādām fizioterapijas procedūram, regulāri jāvingro, un pats fantastiskākais - nu jau ir tā kā par vēlu, lai problēmu atrisinātu pilnībā!!

PALDIES SANDRAI GINTEREI PAR VIENALDZĪBU!!!

S seda 28.04.2010

nu ja ejat uz RSU klīniku tad ir jārēķinās ar studentu klātbūtni un turklāt- kas tev gabals nokrita ka parādiji viņiem savu kaklu???
man nebija problēmu ar studentiem- pat pašai bija interesanti( dažs pat izteica pareizu domu par diagnozi),

D dace 06.12.2010

Sandra Gintere ir loti pavirsa un nolaidiga medz but rupja atskiriba no sava vira

T Tālivaldis 10.02.2011

Vārdā Klīnika ir iekļauts jau jēdziens, ka mediķis apmāca mediķi, šajā gadījumā dr.Ginterei ir tiesības veikt nākamo ārstu apmācību, ... tā notiek visur pasaulē! Nepatīk, lūdzu, mainiet ārsti, šis portāls nav par to, lai apspriestu ārstus, pēc principa, patīk, nepatīk, ... ņepatīk, ej pie cita ārsta un punkts. Sūdzības būtība ir par nekvalitatīvu pakalpojumu, pat ja pacientam šķiet, ka ārsts pret viņu ir rupjš, tas tā bieži vien nav. Ārsts nav pacienta draugs, ārsts ir ārsts, kura misija bieži vien uz īsu mirkli ir radikāli, pat sāpīgi iedarboties, lai pēc tam atklal ilgi, ilgi būtu labi. Gintere tam ir spilgts piemērs, vnk lieliska ārste!

Z Za 21.03.2011

Es atvainojos, bet es ar savu angīnu nebiju nekāds izmēģinājuma trusītis, lai 5 studenti pēc kārtas bakstītos ar kociņiem un apspriestu detaļas! Šajā gadījumā tā atkal bija viņas kļūda - ir jānovērtē situācijas nopietnība, pirms izklaidēties ar studentiem, turklāt nakādu jaunatklajumu es nedzirdēju! Turklāt Sandru Ginteri par savu draudzeni nekad neesmu vēlejusies un nekas neattaisno viņas iespejamo korumpētību - izrakstīt vienus un tos pašus medikamentus kā arī paviršu attieksmi pret sūdzībam, kur būtu vajadzīgi papildus izmeklējumi - arī nenosūtīja tāpēc, ka neesmu viņas draudzene?! Turklāt nu ja - iespējams, ka iepriekšējo komentāru rakstījusi kāda no tam mammītēm, kura pie Ginterītes sēdēs rindā izpotēt savu mazo bērnu pret visām iespejamām kaitēm, vai tas vispār būtu vai nebūtu vajadzīgs, un sapotējusi tā, ka pašai pelēkā viela stipri sarāvusies!

A anna 27.03.2011

Piekriitu par sho aarsti, arii ir naacies sastapties ar diezgan parupju un vienaldziigu attieksmi, un arii Nimesil tableteem (pirms tam deeveetas par Mesulid), kuras nu gan jau sen nedzeru, jo lielaakajaa daljaa 'normaalo' valstu shiis zaales ir sen aizliegtas/iznjemtas no aprites deelj to ljoti toksiskaas ietekmes uz aknaam (daudzi pacienti nomirushi vai guvushi ieveerojamas probleemas no sho zaalju lietoshanas), tapec par arstes profesionalitaati shaubos, jo arste pati reiz atzina, ka daudz gan shiis tabletes nevajadzeetu lietot..

B burve 14.05.2011

domāju, ka Tu esi vnk izlutināta un kaprīza. man ar šo ārsti nav bijis nekāds konflikts, es aizgāju un man bija paaugstināts asinsspiediens un vinja mani nosūtīja uz visādām izmeklēšanām, paņēma dažādas asins analīzes. un tur arī bija praktikante, kas man nemaz netraucē. jo vairāk ārstu/medicīnas studentu tevi apskata jo lielāka iespējamība ka netiks nekas palaists garām!

J jopjop 25.08.2011

Jopcik 18 gadi un shitaada chiikstule, kas notiks kad tev bus 70??? izskatas, ka aug nakama "Tautas balss" paaudze!!!

S sharrrlote 28.09.2011

ja man buutu bijis paaugstinaats asinspiediens man arii buutu vienalga, cik studenti mani apskata, un shajaa gadiijumaa vairaak runaaju par to, ka pusstundu gaidiiju, kameer mani pienjems, kaut arii kabinetaa nebija ne viena pacienta... tautas balss paaudze vai arii ne tautas balss, bet shobriid man ir aarstu atzinums, ka slimiiba ir ielaista un tas notika tikai un vieniigi taadeelj, ka taa vietaa, lai nosuutiitu mani pie speciaalista, mani - jaunu meiteni, bija vieglaak atshuut ar nimesiliiti... protams, ja kaadam ir jaamaksaa par aarsteeshanos, vai veel labaak, ja ir polisiite, tad visas aarstu durvis ir valjaa... un tas, ka daljai shiem Ginteres aizstaavjiem un miileetaajiem ir paziishanaas, tas ir pavisam cits jautaajums. Es sho aarsti ar savaam viziiteem apgruutinaaju tikai tad, kad situaacijas bija nopietnas, taadeelj patiesi gaidiiju lielaaku ieintereseetiibu...