Juglas medicinas centrs - ginekoloģe

Neiesaku iet uz apskati pie ginekoloģes uzvārdā Oļeņova Juglas medicīnas centrā. Kad pie šīs ārstes iegāju kabinetā, man jau slikti palika, jo sieviete izskatās briesmīgi - bija tāda sajūta, ka viņa kādu mēnesi no vietas ir dzērusi. Pietam, latviski knapi runā, bet es krievu valodu nesaprotu, it īpaši specializēto medicīnas valodu. Kad apskati bija veikusi, lauztā krievu valodā paziņoja, ka man ir mastopātija un būs jāveic kaut kāda sonogrāfija. Kad jautāju, kas ir mastopātija, viņa rupji atbildēja, ka mastopātija ir mastopātija. Un tā vairākas reizes. Aizejot mājās sāku internetā meklēt, kas īsti ir mastopātija un atklājās, ka to ir ļoti viegli izskaidrot, bet tas nav nekas labs.

N Natālija 10.06.2010

Krievi lielākā daļa ir pavirši un bez valodas zināšanām. Brīnums ka tik tālu tikusi, bet nākotne tai krievenei skaidra-strādās ar slotu.

D dark1982 11.06.2010

runājot par valodu. Krievi ir slinki iemācīties valodu dzīvojot Latvijā, jo kā jau liela daļa atceramies, ka bijām paši zem Krievijas. Bet ir viens BET, ko es ievēroju pārs dienas atpakaļ - čigānu tautības cilvēki. Runā gan savā, gan LV, gan krievu valodā...redzat, gudrāki, labāki par LV krieviem, kas nemāk LV valodu.

L law 11.06.2010

Jaa, taa nu ir ar tiem čigānu tautības cilvēkiem!

K Katt23 11.06.2010

Es nu gan kā ieietu tā izietu no tā kabineta un nekādu apskati neļautu veikt tādam ārstam.
Vienreiz biju pie dakteres kas sāka uz mani bļaut par to ka esmu zeķubiksēs, saģērbos un aizgāju viss vairs tur neesmu bijusi.

I ivo 13.06.2010

nu tad pati aita!
ja zini, ka nesaproti valodu, tad pierakstoties painteresējies!+ārstam nav jums detalizēti jāizskaidro, ko savas glupības pēc esiet ielaidusi, bet jāpasaka, kas jums kaiš un kā to ārstēt!

nu padumi tie latvieši, jej bogu!

S singa 14.06.2010

Vispār ārstam būtu jāaizliedz strādāt, ja perfekti nezin valsts valodu.Tādi brīnumi tikai pie mums notiek, pamēģiniet Vācijā pieprasīt krievu valodu, redzēsiet...

V Vlad 15.06.2010

Vajag damiņa tev labāk izglitoties, nevis sudzēties. KAUNS.

S Sominsh 16.06.2010

Katram ir tiesības saņemt paskaidrojumus VALSTS valodāa, KAUNS ir tiem, kas to nesaprot, jo pieraduši paņemt ziepīti un ielīst tā dziļāk, jo redz viņi tak ir inteleģenti, un pēc tam tas beigsies ar to, ka 4 gadus vecu bērnu Tu aizved uz slimnīcu un viņam krieviski jāskaidro, kur viņam sāp ...

A aldis 16.06.2010

Poļi, leiši un čigāni (nevis poļu, leišu, čigānu tautību cilvēki) lieliski runā valsts valodā. Berlīne ir pilna ar turkiem, bet neviens neuzdrošinās uzrunāt vācieti turciski un vēl nolamāt, ja turciski nesaprot. Mūsu 20 neatkarības gados lāci var iemācīt dancot, kur nu vēl cittautietim perfektu valsts valodu! Tagad ārstu var izvēlēties, painteresējieties vai prot valsts valodu!

A anda 27.06.2010

ko jus piesejATieS pie Valodas!!! Daudz krieVi Ir labi specialisti! Bet mes latvieshu tauta gan esam pavirshi

I Irena 27.07.2010

Daktere Oļeņeva ir zinoša spesialiste. Viņai ir liela darba pieredze, kas ir ārstam galvenais. Parasti viņa ir ļoti laipna un atsaucīga, arī latviski prot visu paskaidrot. Tomēr katram cilvēkam var būt brīži, kad viņš jūtas nevisai labi. Manuprāt aprakstītajs gadījums ir tikai
nejašība.
Irena

I Iveta 21.09.2010

Latviešiem ir sakāmvārds: " Kā mežā sauksi, tā atsauksies". Ir cilvēki, kam nekad un nekas nebūs labi, dod tik iespēju ... Daktere Oļeņova ir ļoti jauks un sirsnīgs cilvēks, arī laba speciāliste.

roneens 03.02.2015

Viņa ir tik labs speciālists, ka manai mammai ielaida vēzi... Ilgi jau nebija jāslimo. Pēc gada un astoņiem mēnešiem mammu paglabājām.