www.sudzibas.lv Tukuma slimnīca attieksme slimnīcā

Tukuma Slimnīca - attieksme slimnīcā

plkst 03:30 naktī draugs mani aizveda uz Tukuma slimnīcas ātrās palīdzības nodaļu ar stiprām sāpēm vēderā un visu nakti biju nomocījusies ar vemšanu. Ārste pavisam lēnu nāca, skaidri redzams, ka viņai bija viss vienalga- noprasija vien tikai to, cikos pedejo reizi edu. Atbildeju, ka uz kadiem 11iem vakara.. Vina atcira, ka pēc 6iem vispār nedrikstot ēst.. Nu normāli?? KAut kāds murgs! Beidzās ar to, ka izrakstīja man ogli. Cirks! un pateica, ka cerams, ka nauda man esot lidz, jo 5Ls ir jamaksa!!! Es biju sokaa, pilniigaakajaa shokaa.. kaadaa staavoklii mani atveda, taadaa arii braucu projaaam un aarstei bija absoluuti vienalga.. drausmiiigi!!!

а Александр 18.08.2009

полностью согласен. маму свою туда возил, она ногу подвернула. подумал, что из Рагациемса будет ближе в Тукумс чем в Ригу. ближе-то ближе, но после такого-же приёма, хотелось только их там перестрелять...
врачиха заявила, что ничего страшного нет (лодыжка опухла в 2 раза). мама сказала, что скорее всего там трещина (у неё с этой ногой уже была такая история), и эта сказала! что кость не трескается! а только ломается!
когда уходили, в коридоре сидел пацан лет 15, со сломанной рукой (было видно), и эта начала на него орать, типа чего пришёл? у меня рабочий день закончился!

S Sheindla 22.08.2009

Ha, ha. Pēc sešiem nedrīkstot ēst. Tad jau mēs te visi būtu apmiruši no vēdersāpēm, ja nevarētu ēst pēc sešiem. Un šādi ārsti pieprasa no valsts vēl kaut kādas garantijas.

: :) 22.08.2009

Tāda tā ir-tā tukuma slimnīca.Ja gribi mirt-tad droši dodies turp

O Opra56788 17.03.2011

Manuprat visiem jau zinams, kas kadreiz ir nonaakusi skaut kaadas sasitiibas ar tukuma slimnicu zina to, ka ta tur patiEsaam gribi dziivot labaak aizbrauc talaak uz Jurmalu vai Riigu, bet tur tiesaam zini, ka par tevi parrupeesies!
Peec savas pieredzes iesaku labaak tiesam doties uz tuvaako slimniicu, tacu NEKADA gadiijumaa uz Tukuma slimnicu!
Ja man tiesaam butuu iespeeja kaut ko dariit, tad varbuut neaizklapeetu ciet vinju, bet to, ka sastaavu maijniitu es tiesaam, varbuut kaartiigi paarbaudiitu kas speej tur stradaat un kas nee, liekas, ka maasinjas vispaar kaut kadas dzerajas no ielas panjemtas, deel kuraam arii man tuvs cilveks gaja bojaa!
Dusmas jau ir paargaajusas, bet nu to slimnicu es muuzam atceresos UN NEJAU AR LABU VIEDOKLI!!!

N nezinama 01.04.2013

sveiki, manai meitinjai ir 4 menesi. manu meitinu panema uz proceduru istabu lai ieliktu katetru, vinju durstija 30 minutes, bija sadurtas abas augsdelnas, apaksdelnas, elkondelnas un abas kajas. katra vieta vismaz pa 4 caurumiem. visbeidzot katetru dabuja ielikt kajinaa. ja mana mate beigas nebutu iegajusi ieksa, vinju vel ilgi un dikti durstitu. mans berns bija sapes ta parkliedzies, ka jau krita giboni. es nevaru saprast ka var but tada neiejutiba, vinjas pat izmest no turienes butu par maz. un ja es ari netisam uzskreju virsu masinju istabai kura jau tika tuksota litriga alkohola pudele. viss gaitenis smirdeja pec sipoliem, kurus vinjas bija edusas, lai nesaostu elpu, un plusa vel kautkadi viriesi piedalijas sai pasakuma. LUDZU PIESKATIET SAVUS BERNINJUS, JO TUR NAV DROSI, UN PEC PIRMAS IZDEVIBAS NEBAIDIETIES UN RAKSTIET SUDZIBAS, JO TA TO NEVAR ATSTAT, KLUS AIZVIEN TRAKAK.

J jauka01 25.05.2013

Jamm, tagat pati sézhu ar savu gadu veco pusiiti. Rocinjas sadurstítas. Jútos ká shkhúní.
Siltá údeña ar ko nomazgát bérnam dupsi nav. NEKAD nebütu sheit braukusi ja izlasítu sho átrák, jo taisníba vien ir...
Pati laikam rakstíshos árá un braukshu uz kádu citu slimnícu. Briesmas vnk.

L lollene 03.03.2014

Labvakar!Esmu vēl joprojām sašutusi par Tukuma neatliekamo medicīnisko personālu!Tāpēc gribu informēt arī pārējos par ātrās palīdzības personāla atieksmi.Sākušu visu pēc kārtas-mana nepilngadīgā meita ciemojas Tukumā un šodien 03.03.2014 visu dienu viņai sāp labajā pusē zem ribām, ka pat paelpot nevar.Pretsāpju līdzekļus lietoja, bet nelīdz.Nu cik cietīsi tādas akūtas sāpes.Nolēma meita doties uz Tikuma ātro palīdzību.Ierodas viņa vakarpusē ap pulkstens 19.Ieejot jau iekšā pa durvīm jau neviena nav, gāja viņa meklēt kādu un uzbrēciens:ko tu te meklē?Meita paskaidro ka viņai ir ļoti stipras akūtas sāpes un viņa ir atnākuse pēc medicīniskās palīdzības.Brēciens ira pretī:tu te nedrīksti atrasties, te personāls tikai drīkst-uz ko meita atbilst ka viņa nav vietējā Tukumniece un ir ļoti stipras sāpes, un nepamanīja ka šīs telpas ir tikai personālam.Lika viņai sēdēt un gaidīt kad apskatīs kāds viņas.Tā viņa nosēdēja ar stiprām sāpēm kādas 15min.kamēr personāls ēda vakariņas.Kad pievērsās viņai izmeklēšana bija tāda kad izmērīja asinspiedienu, un tā māsiņa vai daktere(jo neinformēja kas viņa tāda ir)mērot asinspiedienu visu laiku klepoja meitai virsū.Vēl uzprasa ko tu gribi-tabletīti vai šprici.Nemaz neuzprasot vai panes visaz zāles.Iešpricēja-laikam lielo ziloņa devu, jo meita vēl joprojām jūtas ļoti slikti no tām zālēm ko iešpricēja.Nemaz arī neinformēja kādas zāles tiek iešpricētas. Tākā visu jau var saprast:medicīnas darbiniekiem grūta darbadiena bijuse, vakariņas ar gribas paēst.Bet kur paliek elementāras prasību izpildīšana, kur paliek cilvēciskai faktors???

Latviešu tautas 03.03.2014

А что вы хотели: социализм закончился с криеву лайкием! Вы же сами хотели бриву Латвию! Вот и получили врачей с нищенской зарплатой! А что ты хотела? Чтобы врач делала тебе дорогую операцию? Тас нэкас! Мумс сэн яу кризе нау! Галвэнайс лай виси зин латвиешу валоду, вай нэ!? Ун пар окупацию нэваяг айзмирст!!!

Ausainītis 03.03.2014

Vladlat, ko tu kā dulls ņemies ar šiem naciķiem! Sēdi biksēs un skaties Hokeju!

Latviešu tautas 03.03.2014

Я ХОЧУ СИДЕТЬ ГОЛЫЙ - БРИВА ЛАТВИЯ: ЧТО ХОЧУ, ТО И ГОВОРЮ И ПИШУ, ГОСПОДА СБОРНОЙ НАЦИИ! ВЫ НЕ ЗАБЫВАЙТЕ КТО ТАКОЙ ЛАТЫШ - ЧУТЬ-ЧУТЬ ЕВРЕЯ, РУССКОГО, ЦЫГАНА, ШВЕДА, ДАТЧАНИНА И ЕЩЁ ЧЁРТ ЗНАЯ КОГО! И НЕ ЗАБЫВАЙТЕ 700 ЛЕТ "ПРАВА ПЕРВОЙ НОЧИ" У НЕМЕЦКОГО БАРОНА - ЭТО КОГДА НЕВЕСТ В ПЕРВУЮ БРАЧНУЮ НОЧЬ ТРАХАЛ НЕМЕЦКИЙ БАРОН!

Ausainītis 04.03.2014

Vladlat, тебя наверно до сих пор эти бароны трахают!

Latviešu tautas 04.03.2014

Ausainītis! Неа... Я. в отличие от латышей, Абаме зад не лижу и с неграми из американской армии не контактирую...

Ausainītis 04.03.2014

Vladlat а тогда и США ввобще не было! Сколько тебе лет, пердунчик? Учи историю, и языки, а то дебилом умрёшь!

E eksperts 42 02.03.2017

Minētās sūdzības atbilst patiesībai -reizēm nav saprotams kāpēc medicīnas darbinieki nāk uz darbu ,ja vieņem ir tāda nepatika pret slimiem cilvēkiem ...

I INESE KURMANE 26.06.2017

tukuma terapijas nodala,,,,attieksme sokejosa,,,,ne visas masas ir tadas,,,kadam jabut medicinas darbiniekam kur strada ar dziviem cilvekiem...kad no rita ludzu iznemt katetru teica ka atnaks velak,,,nogaidiju līdz vakaram...bet izradas dezurejosa masa sez masu kabineta un skatas televizoru,,,un neliekas trauceta,,rodas jautajums par ko vinas sanem algu un par ko maksaju es