Tukuma Slimnīca - Nolaidība

Vairāk iet runa par Tukuma slimnīcas /bērnu nodaļas māsiņām. Jo viņas pieņem pacientus, ievieto palātās. Dod zāles un pārējo. Pirmkārt jau nebija loģiski ievietot meitenīti ar kaut kādu vēdera vīrusu blakus zīdainim 10 mēneši, kuram ir pa visam cita diagnoze. Labi palātas it kā atsevišķi, bet tomēr kopā, jo durvis izziet kopā. Nu tad mēs atnesām mājās no šīs meitenītes vēdera vīrusu ar kuru bija jamocas jau tā nomocītajai meitiņai un vēl diviem maziem bērniem. Otrkārt neievēro ārsta norādījumus. Respektīvi mūsu gadījumā, ārsts laida mūs mājās ar noteikumu ielaist caur katetru antibiotikas pirms došanās prom. Tajā vietā māsiņas izņēma katetru un antibiotikas iedeva tā pat trauciņā, pasakot: iedot kad ejat prom. Nu ārste protams nebija apmierināta par šādu nekompetenci. Treškārt no vairākām māsiņām ļoti nejauka attieksme. Un ne man pirmajai ar to bija jāsaskaras. Mana radiniece Tukuma slimnīcas bērnu nodaļā tika novesta līdz asarām. Tā jau uztraukums par bērnu un plusā vēl bez maz vai brauc virsū. Tukuma slimnīcā nevēlētos atgriezties. Otro reizi saskaros ar negatīvu attieksmi šeit. Tukuma slimnīcai novēlu mainīt kaut ko lai arī šim māsiņām būtu prieks strādāt un nebūtu viss jāizliek uz pacientiem. Un par pārējo vispār nav ko runāt.