www.sudzibas.lv Tukuma slimnīca Samaksa par pakalpojumiem

Tukuma Slimnīca - Samaksa par pakalpojumiem

Taatad esmu shokeeta un ljooti nepatiikami paarsteigta par to, kaa medikji, aarsti var taa riikoties ar JAUNAJAAM MAAMINJAAM!!! Runa ir par to, ka medmaasas, kas veic vajadziigaas analiizes gruutnieciibas laikaa pieprasa par taam naudu, kas izraadaas NAV jaamaksaa!! Bet iestaasta taa, ka taas analiizes, ko vinjas veic neiekljaujaas tajaas, ko apmaksaa valts -taapat tiek pieprasiita nauda par maates pasi!! Ja otrs cilveeks veelas iet liidzi uz sonograafijju par to jaamskaa 10Ls!! Un pats skaistaakais...Kad mazulis jau naacis pasaulee un maaminjaam tiek daavinaatas daavanas(pameriitis, ielikniishi, kremu paraudzinj) IZRAXTOTIES NO SLIMNIICAS TIEK PIESTAADIITS CHEKS-shiis visas daavanas izraadaas jaapmaksaa!!! Kkas grandiozs!! +2ls par bahilaam un cepuriiti, ko velk dzemdiibu laikaa arii veel jaapmaksaa!!! Es luudzu un ceru, ka ir kaads kas speej ciiniities ar sho netaisniibu!!! Pati esmu gruutnieciibas vidus posmaa un jau esmu samaksaajusi par pirmajaam vajadziigajaam analiizeem un maates pasi 8.40sant, cheks Man ir tikai par 4Ls -analiizes/paarbaudes uz C-hepatiitu!! Paareejo maksaju maasinjai uz rokas par, ko Mna cheku neizraxtiija!!

N

A aleksa 23.12.2010

Piedodiet, kur Jums pašai galva maksāt māsiņai! Ko tagad var pierādīt? Neko! Iesaku nākamreiz uzreiz vērsties pie slimnīcas galvenā ārsta, nevis tupi klusēt un tērēt naudu, kura Jums pašai vajadzīga??

S Sintija 23.12.2010

Ja jau teikts, ka izraxtoties no slimniicas tiek paieprasiits oficiaali maksaat par DAAVANAAM, kas naak no PAMERS, ALWAYS, UTT FIRMAAM KAS DAAVINA SAVU PRODUKCIJU MAAMINJAAM, tad pie kaada aarsta var griezties??? Tas viss vinjiem pashiem IR zinaaams... Es vienmeer esmu maksaajusi maasinjaam par analiizeem, utt gan pie gimenes aarsta, gan paareejaas vietaas...
Par to, ka par taam lietaam (analiizes, maates pase.utt NAV jaamaksaa) uzzinaaju tikai nesen kad skatiiijos TV zinjaaas!!!
Taa kaa zinu ljooti daudz jaunaas maaminjas, kas uzstaitee staajushaas, un beernus dzemdeejushas Tukumaa biju informeeta, ka par to visu buus jaamaksaa!!
Un godiigi sakot, neiedomaajos, ka sieviete-vecmaate-medmaasa- PATI MAATE-speetu izkraapt naudu no jaunaam maaminjaam!! neskatoties uz to vai taas ir vientuljaas maaminjas, palikushas atraitnes, utt...Pilniigi vienalga!!!
Laikam dziivoju peec citaam moraaleem un eetikaam, taapeec, kas taads Man pat praataa neienaaca!!!
Neesmu tik nabadziiga, ka ieshu un skrieshu ciiniities, lai atguutu sho nieciigo samaksaato summu vinjai-ja vinjai no taas paliks labaak un vinja buus paeedushaaka, lai tiek!! Vnk gribu, lai netiktu apkraatas citas maaminjas, kas grieziisies shajaa slimniicaa!!!

A aleksa 23.12.2010

Sintija, tad par ko tad cepies, ja neesi nabadzīga un neiesi cīnīties? Varbūt galvenais ārsts visu zina, bet nebūs lieki aiziet un viņu mazliet sasprindzināt, lai padomā, ka ne jau visi pacienti nezin savas tiesības. Īstenībā esmu neizpratnē, kāpēc Latvijā grūtnieces nezin, ka viņām pienākās bezmaksas medicīniskā aprūpe, nesen biju slimnīcā un pie katras sienas bijai zlasāmi izcenojumi, kur skaidri un gaiši bija informācija arī par grūtniecēm. Tā kā secinājumus izdariet pašas.

S Sintija 23.12.2010

Par bezmaksas mediciinisko apruupi, jaa!!
arii tiek likts uzsvars uz to, ka taa ir gruutnieceem..Var paguleet ginekologiskajaa nodaljaa bez maksas, utt...Bet tiek atrastas iespeejas un veidi, kaa izkraapt naudu no maaminjaam!! Tieshi par to arii tiek runaats tgd medijos!! Ir dazaadas iespeejas, kaa apiet dazaadas lietas!! Un iedot Tev saraxtu ar noraadiitaam lietaam, kas tiek atmaksaatas un, kas gruutnieciibas laikaa netiekot apmaksaats!!! Cepos par to, ka neesmu vieniigaa-ir taadas, kam ir tieshaam gruuti un vinjas arii tiek kraaptas!!! Cepos par moraali un eetiku!! kad aarsti kliedz un streiko par samazinaatajaam algaam, utt lai padomaa, cik naudu un no kaa izkraapj!!!

I Inga 23.12.2010

Čeks ir vienmēr jāņem, ja ne tad jāprasa, lai ir pierādījumi. Līdz šim es domāju, ka par grūtniecību nav jāmaksā, izrādās ir.

D Dzidra 24.12.2010

Ne jau māsiņas vai vecmātes pieprasa to naudu. Tāda ir šīs ( un ne tikai) slimņīcas politika un tas notiek pēc administrācijas rīkojuma. Māsiņas ir tie cilvēki ar kuriem jūs kontaktējaties un viņas tad arī sanāk vainīgas.

O Oskars 03.01.2011

Visur ir krāpnieki.

O Opra56788 17.03.2011

TUKUMA SLIMNICU VISPAR DEREETU LIKVIDEET, cik nav probleemas bijusas deel aarstiem un masinjaam, kas tur satradaa, nesparotu, kas tur pa cilveeku vispaar to visu vada!
Ja Tevi aizved uz Tukuma slimniicu tad skaidrs, ka atpakal atbrauksi veel sliktaa staavoklii nekaa biji ieprieks, ja vispaar veel atgrieziisies!!

F fuxiic92 28.09.2014

Tumuma slimnīcu vispār būtu jālikvidē!BRIESMĪGI!!!

R riina 22.07.2015

Labi, ka Tukuma slimnīcu vēl nav likvidējuši, jo no š.g.19.07.-21.07.tā bija tuvākā slimnīca kur saņemt palīdzību!Paldies visiem ārstiem, māsiņām, visam personālam dzemdību nodaļā, kas rūpējās par manu vedeklu!Gadījums bija ĻOTI smags un sarežģīts, bet tika pieņemts vislabākais izejas variants, un saņemta laba attieksme, iejūtība!Liels paldies visiem, visiem dzemdību nodaļā!Viņi darīja visu, lai glābtu situāciju, palīdzētu...kad nācās grūti sagaidīt, un, tajā pat laikā atvadīties no ilgi gaidītās mazulītes.Liels paldies visiem, kas aprūpēja manu vedekliņu L.J.