Tukuma Slimnīca - Attieksme

Vērsos pēc palīdzības uzņemšanā, kur pie lodziņa apkalpoja nelaipna kundze, sūdzējos par sirdspukstiem un asinsspiedienu, kā arī parādīju kā man trīc rokas, protams, biju uztraukusies arī tas manī radīja nemieru un sūdzības par notiekošo, uz ko šī kundze atbildēja, ka rokas man noteikti trīc no kā cita.. Man medicīnisku palīdzību sniedza divas medmāsiņas, es biju uztraukusies, tāpēc uzdevu jautājumus par rezultātiem utt. Viena no viņām bija jauka, atbildēja 'normāli' uz manis uzdotajiem jautājumiem, taču otra medmāsa bija nelaipna + kura šo notikumu vēl bija pastāstījusi trešajai personai, kas nav medicīnas darbinieks, turklāt vēl nepatiesu informāciju par manu sarunu ar ārstu. Viss tika atrisināts, protams, nepatiesā informācija ir noskaidrota. Bēdīgi, ka tā, skaļiem vārdiem sakot, jādomā vai uzticēt savu veselību šādiem darbiniekiem. (10.06.22)

29.06.2022