Latvijas Onkoloģijas Centrs - Par apkalpošanu

12. jūlijā izmantojot darbā pusdienu laiku no 12-13 aizbraucu uz Onkoloģisko poliklīniku pēc Mammografijas atbildes. Pieejot pie kabineta ieraudzīju ļoti daudz cilvēku, kas gaidīja uz šo kabinetu. Pacienti zināja stāstīt, ka kabinetā nevienu nepieņem, jo viss personāls ir blakus telpā uz sapulci. Tā visas sēdējām, gaidījām. Bija jau 12 45 kad sākām uztraukties, ka jāpaspēj atpakaļ uz darbu, citām jāpaspēj pie ārsta, citam uz autobusu, jo pacienti ir no visas Latvijas. Tad enerģiskākā kundzīte no mums ( Liels paldies viņai par uzņēmību) pieklauvēja pie kabineta durvīm, kur notika sapulce. Iznāca viena kundzīte un pateica, lai viņas netraucējot, jo viņām esot sapulce un aiztaisīja durvis. Tad tā pati kundzīte ļoti skaļi pieklauvēja un visu mūsu vārdā pateica "Beidziet par mums ņirgāties, mums jātiek atpakaļ uz darbu, citiem pieraksts pie ārsta, sapulces noturiet pēc darba laika." 'Pēc šīs asās vārdu pārmaiņas personāls iznāca un sāka pieņemt pacientus. Mans pusdienas laiks bija pagājis, darbu nokavēju par 30 min. Tāda ir mūsu medicīna.

Z

A Agnese 13.08.2009

Un vini par to nem naudu .Kauna nav vispar!

N Nadja 13.08.2009

Da tur vispar kaut kas traks daras taja centraaaa...Jus varat izlasit ari manu sudzibu ko es publiceju, tad sapratisiet...laikam ka budzetu nogrieza, algas tiem samazinaja, un vini saaka ta iztureties pret pacientiem :(

M mokukambaris 03.09.2009

Arī treknajiem gadiem mocīja cilvēkus.Zinu, kam kartiņu nozaudēja vecenes reģistratūrā un kamēr atrada, pagāja visa diena!!!
Nākamriez slimniecei pilnīgi nozaudēja kartiņu un rakstīja jaunu.Tas bija pagājušgad pavasarī.Krīzes vēl nebija.
''Arsti alkatīgi lūr, īpaši ķīmijas indētāji.
Viņi lasa par pateicībām notekti un lūr.
Ļoti rupjas sievietes reģistrācijā, lielas rindas.
Tagad esot tā, ka samazināts personāls, nāk uz indēšanu, ķīmiju.
Izstāvi rindu, tiec pie ārsta, t.i esi pierakstījusies, atnaķusi, dabūji laimīgi kartiņu.Izstāvi un ārsts izraksta ķīmisko indi.
Ar papīru jāiet pašiem esot pakaļ indei un jānak uz telpām, kur notiek indēšana.
Ne katram ir spēks iet indei pakaļ pa slimnīcu.Agrāk tā nebija.
Personāla ļoti maz, briesmas.Ja ved slimnieku uz turieni, kas nevar paiet pats, jāņem veči līdzi, kas uznes.Vēl jāuzmanās, kur mašīnu pa to laiku likt.
Ārprāts, kāda elle tā slimnīca!

V vnk cilvēks 12.11.2009

Lasīju sūdzību un šausminājos par Jūsu attieksmi pret mediķiem!!! Viņiem arī mēdz būt pusdienu pārtraukumi (vai Jūsuprāt jāēd viņiem arī nav???)...un nevienā darba vietā sapulces netaisa ārpus darba laika...galu galā - atbildi var izņemt visa darba laika garumā...Vēl Jūs "cepaties " par mediķu algām, smiekli nāk, Jūs vispār zināt kādas tās ir, lai par to spriestu??? Varbūt mums kādreiz ir vērts padomāt arī par savu attieksmi pret citiem cilvēkiem un apkalpojošo personālu...

P.S. Moku Kambari...tas ko tu sauc par indi ir domāts "ķīmijterapijas preparāts"? Galu galā - neviens ar varu Jums neliek to "indi" dzert...jo, diemžēl, citu preparātu cīņai ar vēzi vēl pasaulē nav...

E Eseseseseseseses 12.11.2009

tiesaam kaut kaa riebiigi ir atkaartoti lasiit terminu 'indeesana'...un tiesaam - kimijterapija patlaban ir vieniigais liidzeklis, kurs saadaa gadiijumaa var paliidzeet, taapeec nevajadzeetu tam pieskirt tik negatiivu nokraasu..

M mimmi23 17.07.2015

Taisnība!!! It īpaši dr.G.Jukšinskas attieksme pret darbu, briesmīgā daktere!