Kontaktlēcas - lēcas

Kontaktlēcu centrā "Henson" var iegādāties kontaktlēcas nepārbaudot redzi, ja brilles ir ar stiprumu -2.00 un lēcas jānēsā ar stiprumu 0.75, tad pieprasot stiprākas lēcas, tas arii tiek izdarīts, un pie tam bez optometrista pārbaudes, vai tiešām ir pasliktinājusies redze!!!
Ka tik bizness rulleee!!!

R

. ....kl 19.08.2009

VAi tad kontaktlēcām ar nav izmēri? Ne jebkurā acī var iebāzt jebkuru kontaktlēcu.

š šeherezade 19.08.2009

Ruta, Tu esi pastulba...kāda daļa pārdevējai, kādi Tev plusi vai mīnusi redzei???Tu prasi preci un viņa pārdod---iet pārbaudit redzi, nu tas tavas pašas ziņā...Tad jau pārtikas veikalos pērkot treknās tortes pārdevējai arī jāizvērtē, vai Tev nav liekā svara problēmas un vai torti Tev vispār drīkst pārdot?????:D:D:D

A aura 19.08.2009

man patīk HENSON.

Z Zuze 20.08.2009

-->Hrjusha Nav gan izmēru der jebkurai acis, ja vien nav acis nav nez kādas extra interesanti izmēri

. ....kl 20.08.2009

Synny, ir gan izmērs, ...Bāzes rādiuss, diametrs.

K Katrīna 02.09.2009

Parasti lēcas nāk standarta izmēra, dažām firmām - ražotājiem ir izmēri - tās pielāgo ja ir acs uzbūves īpatnības, un parasti cilvēks kurš tās lēcas nēsā zin vai viņam tās īpatnības ir. par to ka lēcas pārdod bez optometrista pārbaudes - var ieiet Pasaules optikā vai Visionā - ja tu paprasi lēcas ar konkrētām dioptrijām tev arī neatteiks un nepieprasīs recepti. Es lietoju Henson lēcas vairāk nekā 10 gadus un esmu ļoti apmierināta gan ar lēcām, gan ar personāla attieksmi. Viņi nevar piespiest apmēklēt okulistu, tāpat kā aptiekā nevar piespiest apmēklēt ģimenes ārstu ja es pērku bezrecepšu zāles.

A Alisa 14.10.2009

Я покупала у них линзы -2, 75... мне карточку специальную завели и без проверки никакие линзы не дали! Всё проверили и делали специально для меня! Ждала около недели!

E Eseseseseseseseses 14.10.2009

> seherezade

loti smiekliigs saliidzinaajums - par torsu pardeveejaam un pirceeja liekaa svara ieveerteesanu.

man arii skiet, ka visi sie hensoni un visioni ir tikai komerciaalas tirgotavas, kuras, starp citu, piedaavaa (pirceeja izveele) redzes parbaudi. ja pieaudzis cilveeks pats juut, ka kaut kas nav kaartibaa, ir vai nu jaaiet pie acu aarsta vai jauzprasaas uz paarbaudi turpat leecu veikalaa..tikai taapeec, ka veikals pardod mediciinas preces, paardveejas nav atbildiigas par tavu veseliibu..

M mona 11.01.2010

'henson' iestādē ir super slikta attieksme pret klientiem. gan administratores, gan ārstes noskatās, kā tu esi apģērbies no galvas līdz kājām. esmu kliente jau vairākus gadus, un nelaipnā attieksme un lūrēšana ir vienmēr. uz turieni eju, jo tur ir ļoti lēti.

A Artis 24.03.2010

Hensonā viss ir kārtībā, ja nebūtu viņi tad fig es dabūtu lēcas par normālu cenu un kur nu vēl speciālas lēcas ar nestandarta izmēriem.
Paldies viņiem par to.
Un vairums tie kas ''cepās'' nenovērtē situāciju, bet ir vienkārši TĀDS moto meklēt utes.

U ulzha 28.07.2011

Rūta, nudien, nepērc, ja nezini! Pieauguši cilvēki esam?
Tev labāk patiktu, lai pieņem noteikumus, ka jānēsā vienmēr recepte līdzi? O jā, miljons cilvēku būtu tev pateicīgi un iepriecināti par tādām ērtībām.

V vilmaaaa 28.04.2015

ak dies, hensona ir dargas, pat loti dargas lecas, es tas tagad perku tikai un vienigi www.visaslecas.lv