Reitings Valsts aģentūras

Latvijas Dzelzceļš
12%
Valsts ieņēmumu dienests
VSAA
Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
Izglītības un zinātnes ministrija
Valsts darba inspekcija
Latvijas Sarkanais Krusts
PVD
Valmieras pilsētas pašvaldība
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests
Ieslodzījuma vietu pārvalde
Ukrainas vēstniecība
VTUA
Latvijas Republikas Labklājības ministrija
Ekonomikas ministrija
Krāslavas novada pašvaldības iestāde Sociālais dienests

CSDD - Uzlīmi piešķir uz nepilnām 6 stundām plkst 18: 34

Uzlīmi piešķir uz nepilnām 6 stundām plkst 18: 34 Šodien braucu ar taksometru uz TA, neizgāju, jo šodien pēc skaitītāja pārprogrammēšanas nebiju paspējis aizbraukt uz verifikāciju un veikt verifikāciju. Rezultātā man 18: 34 iedeva apskati līdz 21.03. (šodienas pusnaktij) . Zvanīju uz csdd ar jautājumu, kā man reāli iziet verifikāciju, šie iedeva auteko tuv numuru, lai zvanu viņiem. Pazvanīju, runāju ar onkuli, kurš, izklausījās, ka tajā brīdī vakariņo un es viņam traucēju skatīties kādu seriālu, respektīvi ar 0 interesi palīdzēt man atrisināt...

CSDD - Zināšanu trūkums un neadekvāti darbinieki.

Zināšanu trūkums un neadekvāti darbinieki. Sia "Auteko & Tuv Latvija" jeb kā visi viņus dēvē par Csdd darbiniekiem vajadzētu nodrošināt apmācības kurās iemāca atšķirt beigtus lodbalstus no veseliem.. Svētdien ziedoju šai iestādei savu veselo plauktu ar labu lodbalstu, jo darbinieku zināšanas trūkuma dēļ nācās viņu mainīt un maiņas vecākais protams ka piesedz savus inspektorus. Ceru ka tuvākajā laikā beigsies šī uzņēmuma monopols un tehnisko apskati varēs veikt arī pie dīlera.

CSDD inspektor - Neiedod iespēju pašai izbraukt, spiež bremzes

Neiedod iespēju pašai izbraukt, spiež bremzes Заехали на площадку для фигур, не на ту что обычно, а на другую. Там стояло два человека. Я хотела проехать мимо конусов и я уверенна что я бы проехала но он не дал возможности и нажал на тормоз. После этого у меня была с ним дискуссия, на что я сказала давайте покажу, что я бы проехала. На что он мне ответил нет, экзамен закончен

Aizputes socialais dienests - Slikts serviss

Labdien.. Aizputē ir loti slikts sociālais dienests, cewiski priekšniece mairite alfuse un sociāla darbiniece Inese Gutmane... Prasu kādu pabalstu jālūdzas pilnība celos jw tiešam tas ir nepieciešams jo šaja laikos daudziem ir grutības ar naudam... Uzreiz draud kad sutis virsu barintiesu laibnqk apsekot dzīvesvietu.. Aiz muguras runa par mani... Es alkoholu nelietoju... Par bērnu rupejos... Un man pat kauns kad pie manim katru nedēļu nak sociāla darbiniece un skatās mani lai gan vislaik. Viss ir kartībā..

Latvijas dzelzceļš LDZ - Jau kuro nedēļu virzienā Rīga - Daugavpils vilcienos ir auksts. Ir jūtams caurvējš kaut arī durvis un logi ir aizvērti.

Jau kuro nedēļu virzienā Rīga - Daugavpils vilcienos ir auksts. Ir jūtams caurvējš kaut arī durvis un logi ir aizvērti. Sēžu ziemas biezajā jakā, jau tā kārtīgi apģērbusies un ir neciešami auksti. Vilcienā jāpavada vairāk nekā stunda. Jūtamas vēja plūsmas. Radiatori vispār nesilda. Virzienā uz rīgu vēl nav tik traki. Bet, braucot virzienā uz daugavpili, vēlos kaut līdzi somā būtu paņemts pleds ar ko sasegties. Neesmu no tajiem salīgākajiem cilvēkiem pie tam. Lūdzu dāvājiet mums siltumu

Valsts ieņēmumu dienests - Krāpšana

Krāpšana Ir 2019.gada 1.marts. Kā jau visiem zināms var iesniegt gada deklarācijas,visus pagājušos gadus arī biju iesniegusi un saņēmusi savu pārmaksāto nodoklu,vienu gadu vairāk,vienu mazāk,attiecīgi arī dažādas darba vietas. Šogad izrādās,ka esmu vastij parādā vairāk kā 50 eiro,konkrēta summa šeit neko īsti neizsaka tāpat. Es īsti nesaprotu kapēc un kā tas tiek aprēķināts,un ko īsti darīt šāda situācijā? Vai kā kārtējam godīgajam pilsonim maksāt to,lai budžets tiktu papildināts un neko tāpat pretī nesaņemt? Iesakot kā rīkoties,zinu,ka neesmu vienīgā un ir vēl simtiem cilvēku ar tādu pašu problēmu.

Tiesnese I.GAILE pārkāpj likumus tiesas lietu risināšanā. - Tiesnese I.GAILE pārkāpj likumus tiesas lietu risināšanā.

Tiesnese I.GAILE pārkāpj likumus tiesas lietu risināšanā. Rīgas rajona tiesa, Jūrmalā. Tiesnese I.GAILE pārkāpj likumus tiesas lietu risināšanā. Tiesnese I.Gaile divu gadu laikā vairāk nekā vienu reizi atteikusies no lietām, sodīta ar piezīmi. Tiesnesis nevar spriest tiesu, ja ir personiski ieinteresēts lietas iznākumā, tomēr nesen tiesnešu saime vērtējusi kādu gadījumu, kur ir aizdomas, ka tiesnesis izdomājis iemeslus, lai nebūtu jāskata neērtas lietas. Temīdas sargi to uzskatījuši par tīšu likuma pārkāpumu. Tiesneša atteikšanās skatīt kādu lietu...

Tukuma tiesa - slikts serviss

Gribētu sūdzēties par Tukuma Tiesu, Tukuma Tiesa aizsūtīja uz deklarēto dzīvesvietu paziņojumu par tiesu, tādejādi tiesa rīkojās nekorekti, jo vajadzēja tiesai sūtīt paziņojumu privātā ziņā draugiem.lv facebook.com, instagram, e-pastā, vai whatsapp, vienalga teksta, pdf, vai kādā no bilžu formātiem, tādejādi es 24-7 varētu saņemt un izlasīt paziņojumu, nevis sūtit uz deklarēto dzīvesvietu pzaziņojumu kuru es personīgi nevaru saņemt un izlasīt, jo neēsmu deklarētajā dzīves vietā.

Pārtikas un veterinārā dienesta - Видимость работы

Видимость работы Сотрудники пвс вообще в рижских магазинах бывают? Их не смущает то, что под видом латвийского сыра продается какое-то крошево? А яйца, температура хранения который составляет максимум +16 градусов, выставлены на поддонах в торговом зале, где температура никак не меньше +25. Подобные тухлые яйца попались мне вчера в магазине maxima на vienibas gatve. Или нужно дождаться массового отравления чтобы увидеть результаты вашей работы? Наверное только для пвс является тайной что температурные режимы хранения скоропортящихся продуктов не соблюдаются ни в одном магазине.

Valsts ieņēmumu dienests - Aplokšņu algas

Aplokšņu algas Firma SIA “Forevers”. Lai izvairītos no pilnvērtīgas nodokļu nomaksas, saviem darbiniekiem algu daļēji izmaksā aploksnēs. Lielākā daļa aplokšņu algu ir cehu darbiniekiem bet administrācijai lielākā daļa oficiālā, un mazākā daļa - aploksnēs, bet aplokšņu algu saņem visi, bez izņēmuma. Līdz ar to darbinieks ir pakļauts lielākiem riskiem saņemt mazākas sociālās garantijas no valsts un nespēj rēķināties ar normālu algu. Pati algas izdošanas shēma ir ļoti labi atstrādāta tā kā uzņēmumā ir vairāka...

Valsts ieņēmumu dienests - Veikalā preces ir ar beigušos termiņu, un griezti ir bīstamā stāvoklī

Veikalā preces ir ar beigušos termiņu, un griezti ir bīstamā stāvoklī Netiek sekots līdz un Ļoti daudz preces ir ar beigušos termiņu, , griezti ir bīstamā stāvoklī, tek ūdens putuplasts vietām pat ir izkritis ārā. , ļoti liels bardaks ir.. Strādnieki mainās, katru nedēļu citi, jo nevar izturēt galveno, galvenā priekšniece bļauj un apsaukā savus strādniekus. Lūdzu brauciet pārbaudiet šo iestādi.

Latvijas Republikas Valsts kontrole - Par neatbilstošu izglītību un interešu konfliktu, pazīšanos

Par neatbilstošu izglītību un interešu konfliktu, pazīšanos Labvakar! Pēc vairākkārtējo darbinieku sūdzībām par neprofesionālu attieksmi un arī nekorekti, pazemojošu, lūdzam ņemt vērā darbinieces, ilggadīgo strādāšanu ar kvalifikāciju skolotājs, kurš nekad nav par to strādājis, tagad ir Tukuma poliklīnikas un slimnīcas ekonomists. Sakiet lūdzu, kā mēs, darbinieki, kuriem tiek uzlikti augsti latīņu, lsi spējam nodrošināt darba kvalitāti, bet te cilvēks ir amatā bez pieredzes, [slēpt]@bstot visu ko vien var un caur pazīšanos, regulē visu un arī par mūsu nodokļu maksātāju naudu. LŪGUMS visu noskaidrot! Patiesā cieņā un uzticībā!

Skrundas bāriņtiesa - Meli, solījumu neizpilde, mēģina piekasīties pie visa kā, lai atņemtu 4 bērnu, kuram ir viss, kuru baroju pati

Sakot ar to ka pirms gada man atņēma bērnus, jo pēc Rīgas (no puiša aiziešanas) nebija man kur iet, dzīvot... Man piedzimstot patrikam, viņi sola katru apmeklējumu ka gaida visu iespējamo, lai mazo atņemtu... Viņi nav nākuši pretī ne ar ko, viņi visu laiku runā pa to ka nevēlas atdot pārējos bērnus, man nevajagot un kā patriku ar atņemsa, viņi visu laiku mēģina pie kā piekasīties, kad nav pie kā, tad izdomā tik tizlas lietas, pie kā nebūtu iemesla... Delj viņiem pārcelos uz liepāju, sākt jaunu...

AtrisinātaCSDD tehniskā apskate OGRE - Slikts serviss

Ejot tehnisko apskati man izsniedza lapu ar diviem 2 par sailentblokiem. Termiņš bija līdz 21.12. 2018 tā ir piektdiena un tālāk ir svētki līdz 27 datumam. Nokavējot šo 21 datumu gāju 28 datumā kā pirmreizējo apskati, kurā tieši tas pats inspektors atkal skatījās, bet šoreiz ne tikai ielika par 27 datumā mainītiem sailentblokiem 2, bet vēl trīs divniekus klāt. Jautājums kā var auto tik ļoti sabojāties pa tik īsu posmu, ja praktiski nav braukta? Un kā var ielikt par jaunu detaļu 2?

NVA - Attieksme, personīga aizskaršana

Attieksme, personīga aizskaršana Biju iestāties bezdarbniekos. Mani apkalpoja sieviete vārdā Iveta Zvirgzdiņa. Žēl, ka neiedomājos ieslēgt telefonā balss ierakstīšanu, lai varētu kaut kādā veidā savus vārdus apliecināt augstākajā iestādē, par personības aizskaršanu. Īsumā sakot, kamēr sēdēju un pildīju vajadzīgos dokumentus, tā pretīgā sieviete mani aizskāra, runājot par to, ka man neesot prātiņa pat papīrus normāli aizpildīt, jo es redz nokļūdījos, jo nezināju kā to visu pildīt, jo biju NVA pirmo reizi. Tad vel mans e-past...

CSDD - Par neiespējamo angļu auto piereğistrēšanu ar ceļa atspoguļošanas ierīcēm.

Par neiespējamo angļu auto piereğistrēšanu ar ceļa atspoguļošanas ierīcēm. CSDD ir uzstādijuši pārāk augstas prasības videokamerai un ekranam, jo fiziski nav iespējam izpildīt šīs prasības vieglajā automobīlī! Šo smalko iekārtu pārbaudei CSDD izmanto google.com pieejamo specifikācijas informāciju, vai tas ir godīgi? Uzstādot augstus parametrus kurus paši fiziski nespēj novērtēt, bez google.com. Vaicājot Turklāt CSDD izsniegtajos uzskates materiālos ir skaidri redzama kameras un monitora ražotāju LOBĒŠANA! Sazvanot CSDD rekomendēto monitoru ražotāju, Handheld...

Daina Priedniece - Neatstā iztikas minimumu ar tiesas lēmumu un likumdošanu paredzētu

Neatstā iztikas minimumu ar tiesas lēmumu un likumdošanu paredzētu Ar tiesas spriedumu ir paredzēts 215 eiro man un meitai 60 eirokopa 275 eiro neaizskarama summa bet atstāja 214 eiro...no 418 eiro ar - kāku?nav neviena dokumenta vai atskaites kur nauda aiziet kam un cik . Nav ne vienas informācijas un atsakas sniegt.Nav nekadas informācijas ka parāds samazinas un kur kam. Sazvanit neiespėjami.

VSAA - Slikts serviss

Slikts serviss Мама получала пенсию по инвалидности, достигла пенсионного возраста, пенсию по инвалидности отобрали, потому что полагается пенсия по старости. Написали заявление, на получение пенсии, в конторе сказали, ждите решение, в течении месяца придёт ответ. Прошло уже два месяца, мы звонили, спрашивали, когда же придёт решение, кормят завтраками, сваливают все на Ригу, звоните в ноябре, говорят. В итоге, пожилой человек, инвалид, переживает, что пенсии все нет и нет. А если бы у человека не было бы родни, лечь и помереть? Сколько это будет продолжаться? Что за издевательство над людьми?

NVA - Slikta attieksme

Slikta attieksme Viss ko dara nva forši laiza darbadevejiem tur kur ir pieredze palīdzet nevar bet sudīgam darbam uzreiz piedāva noslēgt līgumu. Man jau bija gadījums kad darbadevejs jau gribēja iekārtot darba oficiāli bet NVA atteica tāpēc ka līgumam beidzas derīguma termiņš darbadevejs otrreiz nosūtīja pieteikumu bet NVA atbildēja ka jāgaida 6 mēnešus lai līgums statos spekā.

SIA,,Rīgas ūdens.. - tīra krāpšanās

ANTIREKLĀMA sia,,Rīgas ūdenim,,. Sākās viss smuki CV,pieteikums, izsauca ļoti deru,bet pie darba līguma parakstīšanas ierakstīja 3.14 e/stundā?ĻOTI dievojās ka pārbaudījuma laikā(t.i.3.mēneši)500e uz rokas būs.Bet nekā piemānīja,vēl sāka stundas šmaukt augustā 16.stundas pazuda,septembrī 8.st.-pie sarunas ar priekšnieku tik viena atruna kompjūters kļūdījās.Tajā pašā laikā pieņēma jaunu puisi kurš no šī darba ne ko nejēdz tam stundas likmi ielika 4.10e/st. tik vēlāk kolēģi pateica ka tie visi...