Valsts ieņēmumu dienests - Darba organizācija

Eju garām Vidam, atcerējos, ka vajag izņemt pensionāra apliecību. Eju iekšā. Brīnumi, - pa visu ēku sastapu divus apmeklētājus. Un tas ir dienas darba laikā. Fotogrāfija bija līdz un izrakstīt pensijas apliecību, - dažu minūšu jautājums. Bet nē, jāsazvanās, jāpiesakās, tiek nozīmēta diena. Piektdien pieteicos pirmdien no rīta jābūt klāt. Tātad brīvdienās Vida darbinieki cītīgi strādās, lai pirmdienas rītā būtu apliecība!
Kabinetos netiku, nezinu ko tur dara darbinieki tukšā ēkā, bet pieņēmēji, - kurš pļāpā, spēlē solitare, vai bakstās telefonā.
Var iebilst, ka pandēmijas laiks, bet kāda starpība, kad ienesu vīrusu, piektdien vai pirmdien! Apliecībai tak vienalga jāiet pakaļ.
Varbūt ņemt piemēru no Zemes dienesta. Tur vispār netikt iekšā. Tiki telefoniski un internetu.

26.02.2022

Papildināts kosrem 28.02.2022

Pirmdiena,9.30 saskaitīju 7 apmeklētājus. Vai nav par daudz šai lielajai ēkai? Piektdien bija 2.
Dabūju apliecību un tas aizņēma 5 minūtes. To varēja izdarīt jau piektdien. Jautāju, kāpēc tā vajag tērēt cilvēkam laiku, naudu. Atbilde, tāds esot pieņemts lēmums. Vai tiešām burtiski jāpilda neadekvāti lēmumi?
Nav cilvēku, lielas rindas, nu pieņem viņu. Nevajadzētu otreiz braukt.

K

Good Intentions 26.02.2022

Tāda kārtībā neko darīt un dažiem labiem ir darbs ar datoru un šodien vairums lietas notiek caur datoru.

K kosrem 28.02.2022

Apliecību arī caur datoru iedos?