Valsts darba inspekcija

VDI
Adrese: Kr. Valdemāra ielā 38 k-1
Rīga
Latvia - LV-1010
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67021704
+371 67021702
Fakss: +371 67021718
Darba laiks: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 14:30
slēgts
slēgts
Kategorija: Politika / Valsts struktūras  •  Valsts aģentūras
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

3%
Sūdzības
20
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
2
Apskatīt statistiku

Valsts darba inspekcija - Sūdzības un atsauksmes

Valsts darba inspekcija - Netiek stabili maksāta alga un nodokli

Netiek stabili maksāta alga un nodokli Ģimenes bizness Vācijas kabeļu rakšana slikts serviss krāpnieki jānis un vairis abi ģimenes cilvēki. Nodrošina darbu neoficiālu Vācijā kabeļu rakšana Sola zelta kalnus, nekas no tā nav patiesība. Algu izmaksas 3 mēnešos katru nedēļu no 50-200€ visi strādnieki ir nodarbināti neoficiāli, algas tiek izmaksātas uz lt bankas kontiem kur netiek nodokli maksāti. Lūgums uzmanīties no šiem aferisitem pa gabalu.

Valsts darba inspekcija - Netiek ievēroti drošības pasākumi, veicot bīstamu darbu, visi putekļi nāk dzīvoklī

Netiek ievēroti drošības pasākumi, veicot bīstamu darbu, visi putekļi nāk dzīvoklī Šobrīd tiek veikti celu remontdarbi u n netiek ievērota darbu drošība, kā arī strādājot ar betona griezēji visi putekļi nāk dzīvoklī, nekavējoši vajag veikt pārbaudi. Neesmu lietas kursā kāda firma veic remont darbus.

Valsts darba inspekcija - Neizmaksāta alga un kompensācija pēc dārbas beigšanas

Neizmaksāta alga un kompensācija pēc dārbas beigšanas 28.03.2024 atbrīvojas no dārbas a/s Arta-F ar vienošanās nr.122 un vēl joprojām nesaņemu algu un kompensāciju.

Valsts darba inspekcija - Krāpšana, apmelošana, attieksme

Krāpšana, apmelošana, attieksme Labdien! Domāju, ka ne viens esmu apmānīts par algu izmaksām. Šajā uzņēmumā strādāju apmēram divus gadus. Sākumā es īsti neizpratu par algu izmaksām, bet kad sāku ieskatīties vairāk algas Lapiņās. Sapratu, ka mani un arī citus darbiniekus pilnīgi drošs, ka mūs ar algām apmāna. Nakts stundas un svētku dienas atbilstoši likumdošanai neapmaksā. Minimālā alga par nostrādātām 8. Maiņām, 24h diennakts maiņa, kopā mēnesī 192h. Saņemam par to nepilnus 600,00 euro. Kā parasta dienas likme, bet kur visa...

Valsts darba inspekcija - slikti darba apstākļi

slikti darba apstākļi Atnācu uz veikals, noliktava Elfa, Sia Alfa furniture , Direktors stādījās priekšā kā Valentin Sadovkiy. Parādija manu darba vietu , nu īsti nevar teikt ka tā vispār varētu būt noliktava, visur karājas vadi, plaukti nestabili, jebkurā brīdī nokritīs prece uz galvas, Direktors nerunā Latviski vispār... Darba vakancē ar bij rakstīts dzimtā Krievu valoda ir obligāta ! Vai tad Latvijā nav jāzin LV valoda? bet tas nav tik svarīgi kā tā nolktavas izskats, jebkurš darba stūris apdraud dzīvību darbiniekam...

Valsts darba inspekcija - Krāpšana

Krāpšana Esu šokā par tādu attieksmi pret saviem darbiniekiem,bez kādiem sirsapziņas pārmetumiem ātri un viegli atbrīvoties no darbinieka.Nepilngadīga meitene strādāja bez darba līguma,ar alkoholiskajiem dzērieniem,par pieprasīto samaksu par darbu un mātes izteiktiem draudiem ziņot attiecīgajām iestādēm,tika atlaista no darba un pie tam vel nesamaksājot par visām stundām.

Valsts darba inspekcija - Netiek samaksāts par visstundām dubultā apmērā

Netiek samaksāts par visstundām dubultā apmērā 1. Iestādē ir noteikts summētais darba laika ar pārskata periodu 4 Mēneši. Taču par iepriekšējo periodu no maija līdz augustam darbinieki nav saņēmuši virsstundu samaksu. Šajā periodā, lai slimnīcā nodrošinātu nepārtrauktu dežūru nodrošinājuma procesu, darbinieki nosrtrādāja virsstundas, kuras ir vairāk nekā nosaka daba likums. Lai šīs virsstundas darba devējs apmaksātu, tika prasīts rakstisks pamatojums - paskaidrojums no struktūrvienību vadītājiem. Ir 21. Novembris, taču vēl joprojām darbinieki nav saņēmuši samaksu par virsstundām no maija līdz augustam.

Valsts darba inspekcija - Krāpšanās ar darba samaksu

Krāpšanās ar darba samaksu Labdien, mani sauc Gundars Dārziņš. Es radā sāku darbu 2021. Gada 13 septembrī. Strādāju uz frontālā iekrāvēja. Ivars joelis kad piedāvāja darbu uz frontālo sacija ka traktoru nopircis jaunu, taču tā nau tik labi nokrāsots. Pirmie konflikti ar joeļa kungu radās Krāslava kad daudzīvokļu māju agalmā nakts darbu laikā sagāzu sienu pie konteineru novietnes, lika uzmurēt bet tā kā visu laiku bija objekti nebija to laika izdarīt. Otrā reize bija kad lika vest asvalta frēzi kausā nenostropētu kura...

Valsts darba inspekcija - Auto serviss ar neatbilstošu nozari

Auto serviss ar neatbilstošu nozari Serviss kurā strādā Jānis Kondrats, kuram būtu jāsniedz auto elektriķa pakalpojumi, un auto diagnostika,... To nedara... Paralēli remontē auto mašīnas, eļļas maina, piesārņo Vidi ar atkritumiem.. Vēl Jānis izīrē to pašu telpu cilvēkam kurš nodarbojas ar auto tirdzniecību..

Valsts darba inspekcija - Atlaišana no darba

Atlaišana no darba Labdien. Es strādāju Gaiļezerā par medmāsu. No 15 Novembris 2021 gada man gribi atlaist no darba ja man ne būtu uztaisīta pote pret covid 19.

Valsts darba inspekcija - Valdība aizliedz darbiniekiem izmantot aizsarglīdzekļus pret covid-19

Valdība aizliedz darbiniekiem izmantot aizsarglīdzekļus pret covid-19 Apmeklējot akropole tirdzniecības centru, katru reizi covid-19 laikā novēroju, ka balss dinamikā mēģina pārliecināt cilvēkus ierobežot veikala apmeklēšanu un ievērot distanci ne mazāku par 2 metriem, bet tāpat katru reiz novēroju ka 100% visi maksimas darbinieki, kurus var redzēt zālē paši neievēro neko. Staigā 20 cm attālumā no citiem, paši nekustās, kad acīmredzams vajag pabīdīties malā un palaist cilvēku. Pirms divām dienām jautājot maksimas darbiniecei kur ir gorganzola siers, saskāros ar...

Valsts darba inspekcija - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien rakstam sūdzību jo esam sašutuši par to ka mūsu darba vietā nenodrošina mūs Latvijas pasta darbiniekus, pastnieks Valmieras Širotavas punktā ar aizsarglīdzekļiem. Nav ne cimdi ne aizsarg maskas sejai, diena saskaramies ar ļoti daudz cilvēkiem, ka arī dezinfekcijas līdzekļus ko piešķir ir atšķaidīti ar ūdeni. Sejas maskas kas pienākas pa brīvu priekšnieces vietniece tirgo mums pa 0.74 centiem viņu. Vai Latvijas pastam nav jānodrošina darbinieki?

Valsts darba inspekcija - A/S Smiltenes Piens grāmatvedis ietur Man no algas 529.29€ Pamatojuma nav...

A/S Smiltenes Piens grāmatvedis ietur Man no algas 529.29€ Pamatojuma nav... Es Jānis Grīnbergs strādāju A/s Smiltenes Piens par krāvēju. Katru dienu ir jāveic dzīvībai bīstams darbs. Uzdodot jautājumu, kas būs kad kāds nokritis... Aizver muti! Un no tā brīža man riebj. Alga ir 881€, bet ieturēts 529.29€. Ludzu jūsu palīdzību.

Valsts darba inspekcija - Algas neizmaksāšana

Algas neizmaksāšana Iestājos darba 2019 gada 19 jūlija, darba algu saņemu regulāri, katra menesa 15 dat. Bet par oktobri nav veicis samaksu, katru reizi kad uzdodu jautājumu par mana darba samaksu, atbild ka ir ieskaitījis, bet tā ari nav nekāda nauda ienākusi. Ludzu palīdzību manas problēmas risināšana. 29874718 Jevgeņijs

Valsts darba inspekcija - Informācijas izpaušana

Informācijas izpaušana Sveiki gribēju jums pastāstiet par Valsts Darba inspekciju.Tiem kas sūta kā anonīmi kādu sūdzību.Tas ka vārds ir anonīmi nestrādā viss tā pat tiek izstāstīts gan uzņēmumam uz kuru ir sūdzība gan cilvēkiem.Nekas netiek ievērots kā grib tā dara.

Valsts darba inspekcija - no comments

no comments Сегодня наткнулись на список выплаченных зарплат работникам СГД за май 2014 года. В ШОКЕ! как не позвонишь в 16:00 уже никто трубку не поднимает, хотя на сайте СГД указанно время работы в этот день до 19:00! 10% с высшем образование и такие зарплаты. И вообще как инспектор может получать зарплату больше чем руководитель? https://www.vid.gov.lv/dokumenti/par%20mums/budzets/2014/junijs/publicesana_mai_...

Valsts darba inspekcija - korupcija

korupcija valsts darba inspekcija ir korumpeta iestade.vairak kart tika zinjots ka SIA VMS GROUP .juridiska adrese riga rencanu iela 8. tiek parkaptas visie iespejami darba likumu. darba aizardzibas likumi.cilveki strada pa 12 stundam .kopejajs stundu skaits menesi parsniedz 22o stundas. svetku dienas neapmaksa, virsstundu neapmaksa' dalja naudas tiek izmaksata aploksnes' nakts stundas neapmaksa. metinatajiem jaelpo kaitigos izdalijumus, jo piespiedu ventilacija nav aprikota. bet kad ierodas uz izsaukumu...

Valsts darba inspekcija - vai tiešam palīdzēs???

vai tiešam palīdzēs??? Интересная ситуация получается в нашем государстве: Удалось недели 3 поработать в одной фирме. Фирма не заключила трудовой договор со мной, постоянно давала какие-то странные отмазки - вот сейчас один продавец в отпуске, вернётся - составим договор. А разве договора не обязан подписывать директор? Впрочем, так как в мои обязанности начали входить вещи, на которые не договаривались, решила уйти (отработав 15 рабочих дней по 9 часов). Через неделю прихожу за зарплатой - мне показывают клейкий...

A A 21.09.2010
Komentāri 12 Valsts aģentūras

Valsts darba inspekcija -

Valsts Darba Inspekcijas mājaslapā ir norādīts tālrunis, kur piezvanot it kā var saņemt bezmaksas konsultāciju. It kā ir tāpēc, ka šīs bezmaksas telefons ir it kā visu laiku aizņemts, bet visdrīzak VDI darbinieki vienkārši ignorē telefona zvanus uz šo numuru. Bet VDI juridiskajā nodaļā sēž elektriķi (pēc viņu vārdiem), kuri, protmas, nav kompetenti sniegt konsultācijas un arī nedara to. Tātad atkal sastopamies ar gaījumu, gad valsts institūcijas negrib sadarboties ar sabiedrību un liek tam dažādus šķēršļu, kaut sadarbība ietilpstu šīs institūcijas pienākumus, kā tas VDI gadījumā.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes