Valsts darba inspekcija - Atlaišana no darba

Labdien. Es strādāju Gaiļezerā par medmāsu. No 15 Novembris 2021 gada man gribi atlaist no darba ja man ne būtu uztaisīta pote pret covid 19.

15.10.2021

S sandis 15.10.2021

Nu tik daudz saprast, ka šeit nav Valsts darba inspekcijas portāls laikam jau varētu. Vai tiešām medmāsas ir tik neizglītotas...

I ilrgjefiho 15.10.2021

Es jums ieteiktu fiksēt visas sarunas audio.
Nepakļauties nekādiem mutiskiem rīkojumiem. Tikai rakstiski ar prakstiem un zīmogiem.
Ja nesaprotat saturu, uzrakstiet uz rīkojuma, ka saņēmāt iepazīties un līdz kuram datumam sniegsiet atbildi.
Ja saprotat saturu un nepiekrītat, uzrastiet, ka nepiekrītat.
Jebkura parakstīta dokumenta kopiju obligāti atstājiet sev, pieprasiet kopijas
Ja viņi jūs atlaidīs, tad no juridiskā viedokļa jums tas ir visizdevīgākais risinājums, jo pēc tam tiesā jums būs viegli uzvarēt.
Protams būs vajadzīgs kāds jurists, ar atbilstošu reputāciju.
Saskaņā ar eiropas zāļu aģentūras oficiālajiem dokumentiem, uz kā pamata ir atļauta tā saucamo vakcīnu lietošana, skaidri ir rakstīts ka izmēģinājuma 3. fāze beigsies tikai 2023. gadā. Līdz tam šie preparāti ir eksperimentāli. Daudzi šobrīd riskē vēlāk tikt tiesātiem, ja šī zagļu un meļu vara nenoturēsies. Tāpat kā savulaik cilvēki tika sūtītu uz sibīriju
Turieties

I ilrgjefiho 15.10.2021

Telegramā var atrast arī juristu sastādītus dokumentus savai aizsardzība - bezmaksas

Good Intentions 15.10.2021

Papildinot Sandi tik tiešām rodas iespaids, ka ja medmāsa, tad savdabīga un iespējams varbūt kļūdos, bet gāja runa par atstādīnāšanu nevis atlaišanu.

Good Intentions 15.10.2021

Ministru kabineta rīkojums Nr. 720 Par ārkārtējās situācijas izsludināšu, kas stājās spēkā Rīgā 2021. gada 9. oktobrī paredz sekojošo:

5.2. ja darba devējs ir informējis darbinieku, ka darba pienākumu veikšanai nepieciešams vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, darbinieka pienākums ir uzsākt vakcināciju ne vēlāk kā 7 dienu laikā no minētās informācijas saņemšanas un to pabeigt ne vēlāk kā 7 dienas pēc vakcīnas lietošanas instrukcijā norādītā īsākā termiņa. Ja darbinieks vakcināciju nav uzsācis vai pabeidzis noteiktajā termiņā (līdz 2021. gada 15. novembrim), darba devējs darbinieku atstādina no darba pienākumu veikšanas.

B baltmaize 15.10.2021

Inga, ej vakcinējies, kamēr vēl nav par vēlu.
Vari jau censties pastāvēt par savu un nevakcinēties, bet tev tas neizdosies.

MURAKAMI 16.10.2021

Nu nekas. Brīva valsts-izvēli iedeva. Jā esi stulbā-ne paliksi bez darba. Uz Rimčika kasi strādāt.