www.sudzibas.lv Valsts darba inspekcija A/S Smiltenes Piens grāmatvedis ietur Man no algas 529.29€ Pamatojuma nav...

Valsts darba inspekcija - A/S Smiltenes Piens grāmatvedis ietur Man no algas 529.29€ Pamatojuma nav...

Es Jānis Grīnbergs strādāju A/s Smiltenes Piens par krāvēju. Katru dienu ir jāveic dzīvībai bīstams darbs. Uzdodot jautājumu, kas būs kad kāds nokritis... Aizver muti! Un no tā brīža man riebj. Alga ir 881€, bet ieturēts 529.29€. Ludzu jūsu palīdzību.

11.03.2020

Papildināts [email protected] 11.03.2020

Strīds radās,jo ikdienā strādāju savai dzīvībai bīstamu darbu.Stavot augstumā uz elektro kāra ragiem uz kuriem ir uzlikta palete.Uzdodot jautājumu kas būs kad kāds nokritis?Aizver muti!Un Tagad man sāk riebt...

Papildināts [email protected] 11.03.2020

Algas lapiņa ir redzams kad avans ir izskaitīts divas reizes 70+70=140+212palikusi nauda kuru sanemsu ir tie 352€Lai viņa aizsutaJums algas lapiņu

M Mego izmeklētājs 11.03.2020

Jūs nevar piespiest pārkāpt darba drošības noteikumus palete uz kāra ragiem noteikti ir parkapums ziņojiet valsts darba inspekcijā

profils 11.03.2020

PATIESĪBĀ - grāmatvedis neko "neietur", jo viņš tkai kārto grāmatvedību no tiem datiem, kādus grāmatvedim iedod darba devējs.

Kā zināms, saskaņā ar likumu - JEBKĀDUS lēmumus, t.sk. attiecībā uz darbinieku algām u.t.t, pieņem TIKAI un VIENĪGI dara darba devējs (uzņēmuma īpašnieks vai pārvaldnieks / vadītājs), kurš šādus u.c. savus lēmumus / rīkojumus uzdod grāmatvedībai uzskaitīt un iegrāmatot.

BondsBonds 11.03.2020

Neko nesapratu, kas ieturēts, kas pēc tam divas reizes..Tev ir tiesības nestrādāt (atteikties to darīt), kamēr netiek novērsti pārkāpumi. Dēļ tā atlaist arī nevar.