Valsts darba inspekcija - Algas neizmaksāšana

Iestājos darba 2019 gada 19 jūlija, darba algu saņemu regulāri, katra menesa 15 dat. Bet par oktobri nav veicis samaksu, katru reizi kad uzdodu jautājumu par mana darba samaksu, atbild ka ir ieskaitījis, bet tā ari nav nekāda nauda ienākusi. Ludzu palīdzību manas problēmas risināšana. 29874718 Jevgeņijs

21.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (8)

Ventilators 21.11.2019

šeit bija jānorāda darba vietas nosaukums. Bet pie darba inspekcijas uz biroju. Es gan nezinu, varbūt pat iespējams caur Latvija LV portālu iesniegt iesniegumu elektroniski darba inspekcijai.

I IvoRT 21.11.2019

Vasts darba inspekcija nemaksā darbiniekam algu? Neko sev!

I IvoRT 21.11.2019

Kas par uzņēmum, varat precīzēt, lūdzu? Nav skaidrs. Esmu pašlaik darba meklējumos, negribu arī kļūt par Jūsu kolēģi. Bet personīgi Jums - veiksmi problēmas atrisināšanā!

_ _Barons_ 21.11.2019

Jāvēršas ar iesniegumu pie viņiem nevis šeit!

S secinajumi 22.11.2019

Tas apmēram kā te krāpnieki, kas aizņemas naudu un neatdod, saka , ka ir pārskaitījis bet nav un tā melo mēnešiem Jorens Godiņš. Bezkaunības augstākā pakāpe.

P Patiess Fakts 30.09.2020

Man bija reāls gadījums ar šo krāpnieku, aizņēmās naudu, teica atdos, bet izvairījās no atdošanas. Meloja. Mierīgi vakarā varēja aiziet gulēt zinot, ka ir parādā. Ja es nebūtu prasījis atpakaļ, zvanījis, teicis, ka būs nepatikšanas, viņš , pieļauju, nemaz nebūtu man parādu atdevis.Preteklis.

S saaaanta 03.12.2019
nodoklu nemaksāšana, nav atvaļinājuma un darbā nespējas naudas samaksa

Nav samaksāta atvaļinājuma un darbā nespējas naudas samaksa manam paziņam. Gribu palikt anonīma persona.

Valsts darba inspekcija neizmaksā algas? Tad griezies valsts darba inspekcijā, viņi tev noteikti palīdzēs

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes