www.sudzibas.lv CSDD Mašīnas bojāšana

CSDD - Mašīnas bojāšana

6.12 tika vesta mašīna uz tehnisko apskati, kurai bija iedota Melnā skate. Mašīnai tika novērsti bojājumi, kurus bija pamanījis Csdd tehniskais darbinieks. Otro reizi dzenot mašīnu, tehniskai darbinieks bija pamanījis 3jas kļūdas. Viena kļūda bija otrs caurums slieknī (par kuru man neminēja pašā sākumā) , riepām nebija protektora un sapisa (atvainojos par leksiku) roķeni. Kā tādi darbinieki, kas tur strādā netiek vēl atlaisti? ! Tā ir ņirgāšanās par cilvēkiem! Ar 3šo reizi mēģināšu Balvos, kaut gan Balvos ir tas pats!

08.12.2021

G

G Gulbenietis 08.12.2021

Sveika, māsa :D. Sliekšņos caurumus vajag vai nu sametināt vai apstrādāt un nošpaktelēt. Tur vien vainīga esi tu pati, ka acu nav. Pie lisām riepām vainīga maximas kasiere :D. Kā tev sabeidza roceni? Pārbaudīja un pateica, ka iesalusi?

G Gulbeniete 09.12.2021

Bļa, tas viss tika izdarīt! :) Otro x kad dzinu mašīnu, man nominēja, ka esot otrs caurums, pirmajā x neko neminēja, ka ir otrs caurums slieknī! :p Tā ka ta nav mana kļūda 🤷‍♀️ Par roceni teica, ka neesot, var BŪT, ka jā iesalusi, bet izradas, beigās, ka trubiņas tika aprautas, bet pats darbinieks teica, ka man viņa neesot vai arī ir iesalisi un riepā bija labs mm, nezinu, kur viņš rāva, tik mazus ciparus :p

G Gulbenietis 10.12.2021

Ja norāva roceni, tad vainīga tāpat esi tu. Trosēm nav jākarājas, bet ir jābūt nostieptām. Gadās arī, ka braucot sarauj tās, ja ir pārāk vaļīgas. Riepu mm mēra tāpat kā menti, tas ir, s***gākajā vietā. Piemēram, nedakačāta vai pārkačāta riepa, savirze nav taisīta u.c tev nrada nevienmērīgu nodilumu. Sliekšņi ir jātausta pašiem pirms tehniskās. Nevajag mazu bērnu tēlot.

Joe Rogans👽 08.12.2021

UZ ŠROTU !