www.sudzibas.lv CSDD Slikts serviss

CSDD tehniska apskate - Slikts serviss

Kā zināms CSDD tehniskā apskate pieļauj saņemt tehnisko apskati ar vērtējumu 2 divas reizes pa vienam mēnesim,tātad,ja vērtējums ir 2,tad piedalīties ceļu satiksmē drīgst,tas tomēr nav vērtējums 3.
Ja auto nav izdevies sataisīt,tas var būt dažādu iemeslu dēļ ,trešajā reizē vairs mēnesis piedalīties ceļu satiksmē netiek dots un nav arī izsniegts nekāds rakstisks pamatojums kapēc ,tas ,tā ir!
Uzskatu,ka šie noteikumi ir pilnīgi apsurdi un būtu jāļauj vismaz 4 reizes gadā saņemt atļauja uz mēnesi ar vērtējumu 2.
Kā zināms tehniskajā apskatē kasās klāt katram sīkumam,lai iekasētu pēc iespējas vairāk naudu!
Piemēram,ja man nedarbojās auto uz gāzi es nevaru iziet apskati!Bet man darbojas auto uz benzīna,braucu ar benzīnu un ikdienā gāzes iekārtu,kurā iepriekš uzstādīta neizmantoju,jo tā nedarbojās!Vai tas nav apsurds,kā dēļ tā nevaru iziet tehnisko apskati!
Sapņu zeme!
Piemēram priekšējā stiklā nenozīmīga plaisa,kas pilnīgi neietekmē drošību,cilvēku piespiež mainīt ,dēļ ,tā priekšējo stiklu!
Vērtēšanas politika ir dīvaina!
Tāpat neizprotu jēgu likt vērtējumu 1 !?
Vai tad tiešām CSDD inspektoram nav nekā jēdzīgāka ar ko nodarboties,kā likšana vērtējums 1!
Kapēc inspektors liek pamest CSDD tehniskās apskates telpas un neiepazīstina detalizēti ar auto tehnisko stāvokli parādot ar pirkstu un izskaidrojot,kas un kāpēc jāmaina!Covid taču ir beidzies!
Vai arī tas ir ērtāk neko neskaidrot ,neko nepamatot!

19.03.2023

V

T taisnibascinitajs3 19.03.2023

Kā zināms, nav ko uz ceļa rādīties ar hlamu, kas knapi turās kopā - ja pēc pirmās apskates nemākat izlasīt, kas jāsalabo un turpinat nākt ar tām pašām problēmām, tad Jums ir domāts sabiedriskais transports.

V vitols 19.03.2023

Tu veikalā pienu un maizi pērc?Tad varu tev paskaidrot,ka piens un maize ,tiek vesta uz veikalu ar šo hlamu,kas ir nepārtrauktā kustībā,lai tev būtu,ko ēst!
Servisos pie labiem meistariem arī ir rindas,nevienmēr var visu raiti sataisīt!

T taisnibascinitajs3 19.03.2023

Nē, nepērku, es kā normāls cilvēks pats visu audzēju - gan govis turu, gan graudus audzēju- lai nav jāpaļaujas uz šitādiem hlamiem, atvedīs man pienu uz veikalu vai nē. Kombains vienmēr perfektā tehniskā stāvoklī tiek turēts. Un ja pašam ir rokas, tad nav jāpaļaujas uz servisiem un rindām tur. Atrunas vienmēr var atrast.

J Joji1337 20.03.2023

Nu tak ja tas šrots nav jau taisams, un nevar sataisit pat gazes iekārtu, kurai OBLIGATI jadarbojas vismas 20 minutes gadā, tad vai ir vērts braukt ar auto? Vai pēc jūsu domas pietiek nopirkt mašinu un viss? 1 tiek likts priekš normaliem cilvēkiem, kuri prot lasīt, ka ta ir detalas, kuram vajag piecerst uzmanibu. Bet ja tu nemaki divniekus sataisit 2 menešus, tad tev nav pat jēgas kaut ko skaidrot)

T taisnibascinitajs3 20.03.2023

Šis jau ir kungs, kurš domāja, ka reizi mēnesī aizbrauks uz CSDD, samaksās maksu par atkārtotu skati un viņam iedos zilo lapu uz mēnesi. Domāja, ka tā izbrauks lētāk nekā labot mašīnu. Diemžēl kungs nav lasījis noteikumus un tagad ir pikts, ka viņa muļķu drošais plāns neizdevās.

O [email protected] 20.03.2023

CSDD nav konkurences, tāpēc viņi atļaujæs darīt visu ko vēlas! Kā arī man nepatīk, ka kaut kāds CSDD darbinieks sēžas ar savām lētajām un netīrajām darba drēbēm manā tīrajā auto!

R Roberts Bukarts 20.03.2023

Man vakar Jelgavā ielika 2 par to, ka atpakaļ gaitas lukturis par stipru spīd. Bravo. Ieteica izņemt LED spuldzes un ielikt lampiņu. E70 2013g. Laikam braukšu ar sabiedrisko.

V Viecha2 20.03.2023

Interesanti ir tas, ka nodoklis ir jāmaksā kā benzīniekam, kaut atgāzes jāmēra, kad motors darbojas ar gāzi, kaut gāze sadeg tīrāk.
Gāzes iekārtu nīdējiem,lūdzu, neraudāt par šo komentāru un braukt ar savu nokūpējušo dīzeli.

R Rihards Kruze 21.03.2023

Reizěm pat servisos nevar saprast ko taisīt. Jo piesienas pie veselăm detaļăm vai nespej noformolet kas tieśi autiņam beigts. Lidz ar to tas pasăkum ir tikai naudas kasěšanai nevis drošībai.

A Aldis Martuzāns 21.03.2023

Rīga Antenas iela. Šķiet ka tur strādā pilnīgi nejēgas. Strādāju autoservisā, zinu ko runāju.

Labdien, CSDD komentāri par sūdzību pēc būtības.

Transportlīdzekļa tehniskais stāvoklis ir viens no ceļu satiksmes drošības pīlāriem, tāpēc ir noteikti skaidri un precīzi transportlīdzekļa tehniskā stāvokļa vērtēšanas kritēriji Ministru Kabineta noteikumos. Attiecīgi tehniskās kontroles inspektoram nav rīcības brīvības piešķirt subjektīvu vērtējumu, kas arī izslēdz jebkādu koruptīvu darbību iespēju.

Ja gadījumā transportlīdzeklim tiek konstatēts kāds būtisks trūkums vai bojājums, kas var ietekmēt transportlīdzekļa drošību, pasliktināt ietekmi uz vidi vai apdraudēt pārējos satiksmes dalībniekus, tad tam tiek izsniegta pagaidu atļauja to ekspluatēt Latvijā 30 dienas. Šīs atļaujas pamatmērķis ir radīt auto lietotājam iespēju nodrošināt auto remontu, nevis vienkāršs pagarinājums uz 30 dienām piedalīties satiksmē.

Ja gadījumā transportlīdzeklis ir aprīkots ar sašķidrināto gāzes iekārtu, tad tā motora darbību pārbauda abos režīmos (gāzes un benzīna), lai jebkurā no darbības režīmiem motors darbotos korekti un nepiesārņotu apkārtējo vidi.

CSDD aicina klientus, kuriem ir pamatotas aizdomas par tehniskajā apskatē nekorekti piešķirtajiem vērtējumiem, nekavējoties vērsties pie tehniskās apskates stacijas vadības, kura tad izskatītu šo jautājumu.

Ar cieņu,
CSDD.

G goblins1 19.04.2023

tā nu gan nav patiesība... gadiem eju skati ar LPG iekārtu un vienmēr viņi jautā vai darbojas ar gāzi un mērījumus veic tikai dzinējam darbojoties ar to.

D dagmaks 12.01.2024

Audi A4 B5 ar vērtējumu 2
5.3.4 B1. Palielināta radiālā vai aksiālā brīvkustība balstiekārtas šarnīros; šarnīra savienojums ar citu transportlīdzekļa daļu nav nodrošināts pret atskrūvēšanos; nav putekļusarga vai tas saplēsts vai saplaisājis, vai nenostiprināts. Priekšā apakšā, aizmugurējais šarnīrs.
Darbinieks pieliks roku pie šarnīra un kā dziednieks noteica "palielināto Brīvkustību". Atslēgvārds šeit ir PALIELINĀTA. Tātad, es sevinu, ka vispār brīvkustība ir pieļaujama. Jautājums ir par mērīšanas metodēm, proti: ar kādu spēku jāiedarbojas uz doto šarnīru un mērīt jau nu nevaja'dzētu pieliekot roku... tam ir piemēram pulksteņa tipa indikatori, mikrometri, optiskas metodes ar mērāmajām iedaļām. Es to šarnīru iespiedu skrūvspīlēs un ar lauzni man nekādi neizdevās konstatēt brīvkustību. Transportlīdzeklie uz ceļa bija stabils, "nepeldēj", stūres iekārtā nebija brīvkustības, braucot pa bedrēm nebija ne blakustrokšnu, vienkārši CSDD ir naudas kāstuvīte. Es samaksāju naudu un mani vazā aiz deguna, privātajā sektorā tāds uzņēmums nepastāvētu ilgi, bet mūsu CSDD ir "mūžīgs"