www.sudzibas.lv CSDD Rēzeknes CSDD krāpšanas

CSDD - Rēzeknes CSDD krāpšanas

23.11.21. Rēzekne nopirku lietotu mašīnu Toyota Rav 4, 2007. Gada. Nobraukums oriģināls, svaiga tehniska apskate novembra sakuma. Petit daudz nebija laika, jo steidzos, palavos vairāk uz Rēzeknes Csdd tehnisko pārbaudi. Domājot, ka 500-1000 eiro robežas ieklausos remontos. Rezultāta, tika konstatēts, ka svaigai Csdd apskatei nevar ne gramu uzticēties, tehniska apskate uz gadu tika iedota vai pa "blatam" vai otrs variants dotajā csdd strādā praktikanti. Pēc mašīnas problēmām tur varbūt par daudz būtu iedot tehnisko uz mēnesi. Problēmas: tumšajā diennakts laika ar tuvajam gaismām slikti ceļu redz, izrādās atstarojošais elements apkritis. Nomainīju jaunus lukturus. Aukstuma nevar iedarbināt, nomainīju jaunu akumulatoru, bet problēma vel nav atrisināta, jo saglabājusies. Servisa, nomainīts - priekšējie lukturi, stūres mehānisms, degvielas ieliešanas kaklins tvertnei, bremžu klucu komplekts, bremžu diski, gaisa filtrs, ellas filtrs, motorella, bremzu loki rokas bremzēm, priekšējo amortizatoru putekļu gumijas, bremžu loku remkomplekts. Dotaja bridi mašīnā ir aizdzīta uz citu servisu, skatīties problēmu ar mašīnas iedarbināšanu. "paldies" Rēzeknes csdd par darbu, ka krievi Saka "smotrju knigu, vizu figu", rodas iespaids, ka tehnisko iedeva par to, ka mašīnā atbrauca bez evakuatora uz tehnisko skati un pati pēc tehniskas skates aizbrauca.

24.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (5)

G Gulbenietis 24.01.2022

Eļļu un filtrus vienmēr ir jāmaina autiņam. Labi, var paskopoties šur tur, bet ne ilgi. Kopumā, ļoti vnk maināmas lietas. Aķim vajadzēja pamērīt spriegumu. Tad uzlādējot pilnu pamērīt. Tad var izčekot, kāds ir sprieguma kritums pēc dažām dienām. Es nesaku, ka esi āpsis, bet gadās, ka iepriekšējais saimnieks vnk vienreiz nedēļā uz baznīcu vai veici 2 km no mājas ir braucis. Ģeneris, tad nespēj tik ātri uzlādēt aķi, it īpaši, ja daudzi patērētāji ir saslēgti. Servisnieki tos sīkumus samainīja un viss būs štokos. Ēstu viņa tev pēc eļļas maiņas labu eļļu vai apakšas caurumi būtu aizsmērēti un dzīvas vietas nebūtu palicis, būtu daudz, daudz sūdīgāk. Ravs ir labs autiņš. Es par pirmo virsbūvi kaifoju ;).

J juriss1 24.01.2022

Kāds sakars te ar csdd ? Pretenzija jāceļ pret auto pārdevēju. Ja nav nemazākās sajēgas kādu funkciju veic csdd tehniskā apsket tad pirms raksti noskaidro to sākumā. Csdd mērķis nav pārbaudīt tava auto tehnisko stāvokli kopumā - csdd uzdevums ir pārbaudīt vai tavs auto atbilst ceļu satiksmes drošībai un tur pārbauda tikai šīs lietas.
Ja tev ir veca motoreļla vecs akumulators,aukstumā nevari iedarbināt, nav mainīts ellas filts , gaisa filtrs to TA nepārbauda un tas viņiem neinteresē, jo tas neietekmē satiksmes drošību. Par bremzēm un lampām gan ietekmē , bet tur ir jāskatās nianses ja bremžu diski un kluči ir veci, bet vēl iekļaujās csdd normās tad tehnisko tu izzej. Par lampām - galvenais lai nespīd pa augstu vai nepareizi - pats spilgtums viņiem neinteresē. Vienīgi ja reflektiors nodrupis par to gan piesienās - bet arī skatās cik daudz. Par amartizatoru putekļu sargiem gan parasti ieliek 2 ja tie ir saplēsti...

J juriss1 24.01.2022

Stāsts par to ka tehniskās apskates iziešana ne tuvu nav rādītājs par auto tehnisko stāvokli. Jo jau augstāk rakstiju ko tur pārbauda, kā arī daudzi ejot tehnisko daudzus defektus apslēpj. Kā piemēram tev var viss motors būt eļļā , pirms apskates to nomazgā un izziesi pa 0, bet dažas dienas pēc tam viss motors būs atkal eļļā. Un loti daudz ko var šādi apslēpt uz tehnisko..

T top20 07.04.2022

Daugavpils ta pati ka Rezekne. CSDD ir mafija!

U Uldis Ludboržs 10.08.2023

Šodien redzēju kā dēlam pie apskates dedzināja bremzes lai pasliktinās radījumi.ar jauniem bremžu klučiem gāja tehnisko apskati ceturto reizi trijās dienās.kad ieskatījās ka es novēroju,tad tikai izlaida ar tiem pašiem rādījumiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes