www.sudzibas.lv VSAA Neapdomīga rīcība

VSAA - Neapdomīga rīcība

Varbūt labu mērķu vadīta Vsaa uztaisīja vecgada pārsteigumu 31. Datumā ieskaitot pensiju, pabalstu par janvāri 2022, itkā laba doma, bet sanāca vairākiem cilvēkiem lielu šaizi tiem kuriem konti bloķēti, bet nesaņem nāudu pāri pa 500€, bet nevarēja izņem šo naudu 31. Decembrī, jo limits 500€ mēnesī to neļāva un neiedomājās pazvanīt uz banku,1. Janvārī ieejot internetbankā apskatīt bankas kontu atklājās ka lielākā naudas daļa no konta ir pazudusi, pārskaitījusies automātiski tiesu izpildītājam un kontā palikuši Graši vien un cilvēki nevarēs izdzīvot janvārī, Vsaa labā doma, noveda pie lielas bēdas un sliktas jaungada dāvanas, taču Vsaa taču varēja paciesties līdz 3. Janvārim un tad naudu ieskaitīt nekas slikts tad nenotiktu, bet nē, Vsaa neapdomīgā rīcība noveda pie lielas šaizes daudzus cilvēkus 😡👎

03.01.2022

N

B Baltā ēna 03.01.2022

Ja situācija ar Jūsu kontu ir nonākusi līdz tiesu izpildītājam , tad Jūs pati/pats esat jau nepareizi rīkojusies / vai neapdomīgi , ka konts nonācis parādu piedziņā. :(