www.sudzibas.lv Izglītības un zinātnes ministrija Kas notiek izglītības sistēmā!!!

Izglītības un zinātnes ministrija - Kas notiek izglītības sistēmā!!!

Labdien cienījamie kolēģi! Man ir jums superīgs jautājums! Vai tas ir normāli, ka bērni tagad saslims skolās no vakcinētiem pedagogiem, kuri neveic regulāros testus? ! Kuri skrien pa vairākām skolām, pa vairākiem pagastiem, lai pasniegtu stundas un netiek veikti covid testi! Vai patiešām cilvēkiem ar augstāko izglītību, (ja vien tā nav nopirkta) , nav loģiskās domāšanas no kurienes bērniem ir saslimstība. Esmu šokēta, jo 200% garantēju, mūsu ģimene nekur nevazājās šajā laikā, bērni nebija nekur ārpus mājas. Tikai no mājām uz skolu un atpakaļ. Ar kājām līdz skolai 3 minūtes, nevienam mājiniekam saslimstības nav. Skolā izrādās 2 pedagogi slimi ar infekciju covid un tas tiek turēts noslēpumā. Kā jūs vēl aizvien nesaprotat, ka vakcinētie ir vīrusa pārnēsātāji, jo staigā "zaļajās zonās"!
Un vēl, tagad arī pārējie bērni mājās, tieši tajā laikā, kad ir daudzos priekšmetos pārbaudes darbi! Sazinoties šodien ar klases audzinātāju, no kuras vēlējos uzzināt, kā mans bērns (9. Klase) var attālināti nokārtot pārbaudes darbu (jo sēž mājās kā kontaktpersona) , izrādījās - nekā! Pats vainīgs, ka nav vakcinēts. Minūtes 5 klausījos morāles par eksperimentālās vakcīnas piespiedkārtas aģitēšanu, bet par jautājumu kā var nokārtot pārbaudes darbus, atbilde bija nekā!

13.12.2021

G Gulbenietis 13.12.2021

Tu esi losene. Visi skolotāji veic testus nedēļā vismaz vienu reizi. Cik bieži testu veic tu, putras galva? Jums vecākiem ir tik daudz augstprātības runājot ar skolotāju, bet savā maximas apkopējas darbā mute ir ciet un visiem krāvējiem, kas ir barības ķēdē augstāk par Jums, lienat pakaļā cik dziļi vien varat..

Это точно….Жалоба,вообще,не о чём…

Crystal Mayden 13.12.2021

Piekrītu uz visiem 100%

Crystal Mayden 13.12.2021

Skolotāji veic testus tieši tāpat kā visi skolnieki. Katru nedēļu!
Paši gan jau kaut kur vazājušies un tagad vainojiet skolotāju! Paldies būtu pateikuši, ka jūsu bērnus vispār māca , jo šobrīd ir ļoti grūta situācija ar pedagogu trūkumu valstī!
Publisks fuj jums!

Karīna Mabreka 13.12.2021

Draudzene strādā par bērnudārza audzinātāju - arī tur vajag reizi nedēļā nodot Covid testu.

G Gulbenietis 14.12.2021

Kurš putrasgalva šādiem komentiem liek mīnusus? Laikam skolēni un Gorina :D