AtrisinātaRīgas 93.vidusskola - Attieksme

Esmu skolniece no Rīgas 93. Vidusskolas un atkārtoti medmāsa ir mani apmelojusi un morāli aizskārusi. Neesmu viņu ne apvainojusi, ne kaut kādā veidā aizskārusi lai saņemtu šādu attieksmi kad jauki palūdzu zāles priekš galvassāpēm. Viņa zvanīja vecākiem vairākas reizes un centās ieskaidrot ka pret viņu slikti izturos un ka esmu lietojusi kautkādas vielas (šī frāze no viņas puses izskanēja vispār bez nekāda konteksta) . Lika braukt pārbaudīties uz narkotiskajām vielām tikai tāpēc ka palūdzu kautko pret galvas sāpēm. Šis nebija vienīgais gadījums. Vēl bija gadījums kad aizgāju vienkārši pakonsultēties par jautājumu medicīnā (kas un kapēc tā notiek kā notiek) un saņēmu mazliet aizskarošus komentārus par to ka esmu kaulaina, ka neēdu, ka mani vecāki mani nebaro un ka man ir anoreksija. Angļu valodā šim ir piemērots vārds - “body shaming”. Viņa nezinot neko par manu ķermeni un vielmaiņu izteica šādus komentārus un viņai vel pietika bezkaunības zvanīt maniem vecākiem un pārmest cik slikti viņi ir un ka nebaro savu bērnu. Šo visu rakstu un stāstu ar 100% patiesību un varu piezvērēt ka stāstu tikai un vienīgi patiesību jo šādas lietas paliek atmiņā ļoti ilgi.
Turklāt neesmu vienīgā kas ir saskārusies ar šādām lietām..

Sūdzība veiksmīgi atrisināta cepums66 19.04.2022

Medmāsa atvainojās un ar skolas vadību tika izrunāta visa situācija.

C

S Suitfree 23.02.2022

Labak kad nac pie medmasas iesledz diktofonu lai butu ar ko pieradit savus vardus. Bet vajag vinai to pateikt ka ierakstisi visu lai pec tam atceretos, ta cilveks uzvedisies labak. Jo vina ir medmasa vinai nevajadzetu pibilst savu viedokli, bet jareage ka specialistam.

9 93vidusskola 24.02.2022

Skolas administrācija informēta. Situācija tiks noskaidrota un risināta.