Latvijas Dzelzceļš

VAS Latvijas dzelzceļš
Adrese: Gogoļa iela 3
Rīga
Latvia - LV – 1547
(Galvena biroja adrese)
Tālrunis: 8000 1181
+371 67234327
Fakss: +371 67028171
Informācija: Latvijas dzelzceļa uzziņas
(zvanot no ārzemēm)
+371 67231181
Valdes priekšsēdētājs
+371 6723 4940
Finanšu direkcija
+371 6723 4785
Tehniskās vadības direkcija
+371 6723 4200
Personāla direkcija
+371 6723 4013
Juridisko un administratīvo lietu direkcija
+371 6723 4064
Ārējo sakaru direkcija
+371 6723 4266
Komunikācijas direkcija
+371 6723 4554
Nekustamā īpašuma direkcija
+371 6723 4486
Sabiedrisko un korporatīvo attiecību daļa
+371 6723 4567
Kanceleja
+371 6723 3743
Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs
+371 6723 2849
Informatīvās skaitļošanas centrs
+371 6723 3902
SIA "LDz infrastrukūra"
+371 6723 4436
SIA "LDz Cargo"
+371 6723 4208
SIA "LDz ritošā sastāva serviss"
+371 6723 2853
SIA “LDz apsardze”
+371 6723 7321
AS "LatRailNet"
+371 67803570
Darba laiks: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 15:45
slēgts
slēgts
Kategorija: Politika / Valsts struktūras  •  Valsts aģentūras
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

9%
Sūdzības
68
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
26
Apskatīt statistiku

Latvijas Dzelzceļš - Sūdzības un atsauksmes

Latvijas dzelzceļš - Slikts serviss, garas rindas, strādā tikai viena kase

Slikts serviss, garas rindas, strādā tikai viena kase Labdien, Jau vairakas reizes ceļoju ar vilcienu no Daugavpils stacijas uz Rīgu, 6:22 no rīta. Katru reizi viena un tā pati situācija - liela rinda stāv (ap 50-60 cilvēkiem), bet strāda tikai viena kase. Un visu laiku kase atveras pēdējā brīdī. Beigas visiem pasažieriem janopērk biļetes jau vilcienā un jāatrod brīvas vietas visiem. Lūgums pievērst uzmanību šai situācijai, jo vairs nav vēlēšanas lietot jusu servisu. Atbildi lūdzu sniegt telefoniski - +37124838836. Ar cieņu, Vadims

Latvijas dzelzceļš - Slikts serviss

Slikts serviss Rīgā, iegādājos biļetes uz Salaspili, iedevu meitai ielikt somā, jo paša biju ar mazo ar ratiem. Liels bija mans pārsteigums, ka kontrolieris jau vilcienā pārbaudot biļetes, norādīja, ka ir nederīgas, jo nopirktas maršrutā uz babīti. Saklausīt Salaspils vietā babīti, man šķiet, ka jābūt lielām dzirdes problēmām. Biju spiesta pirkt vēlreiz biļetes.

Latvijas dzelzceļš - Pasažieris brauc bez maskas un klepo, vilciena pavadonim vienalga

Pasažieris brauc bez maskas un klepo, vilciena pavadonim vienalga Labdien, vēlos aprakstīt situāciju, kas pašlaik norisinās vilcienā (11.04.2021, Daugavpils-Rīga, 17: 36, pietura: Līvāni) . Vīrietis sēž bez maskas, klepo, vilciena pavadonis (sieviete, īsi, blondi mati) nesaka ne vārda, pārbauda biļeti un iet prom. Pašlaik pēc valsts rīkojuma katram vilcienā ir jāvalkā maska, nesaprotu kāpēc Latvijas dzelzceļš nerūpējas par pasažieru drošību un kāpēc valsts ļauj šādiem pārkāpumiem palikt nesodītiem par spītiņ smagajai situācijai valstī un pasaulē.

Latvijas dzelzceļš - Jāņuvārtu stacija

Jāņuvārtu stacija Sveicināti, Esmu šokēta par Jāņuvārtu staciju. Sniegs nav iztīrīts.. Svētdien kāpjot laukā no vilciena, bērns iekrita sniega čupā. Pirmajā momentā nevar saprast vai tika zem vilciena uz sliedēm vai uz perona malu.. Jo sniega kaudze ir tik bieza, ka nevar redzēt bruģi, kur nu vēl dzelteno līniju.. Labi, ka mēs bijām blakus un bērnu uzreiz paķeram tālāk.. Bet ja vecs cilvēks nokristu tur.. Kurš uzņemtos atbildību? Es saprotu, ka atkal sētnieki nebija gatavi ziemai.. Bet vai tad tiešajam darba...

Latvijas dzelzceļš - Slikts serviss

Slikts serviss Lai tiktu uz peronu, jābrien pa kupenām. Pats perons notīrīts īsu posmu. Nojumē vispār netīrīts, viss piesnidzis. Un pat notīrītais posms notīrīts līdz dzltenai līnījai. Kādreiz viss bija sakopts un notīrīts sniegs. Toties dzelzceļa sētniece pastāvīgi pastaigājas rokas plātīdama ap Babītes staciju kā lielmāte savā formas tērpā. Ir arī foto pierādījumiem.

Latvijas dzelzceļš - Bulduru stacijas bezatbildība

Bulduru stacijas bezatbildība Bulduru stacijā jau vairākkārt no rītiem nav perons ar smiltīm nokaisīts! Šorīt pat viena nabaga pensionāre uz sliedēm gandrīz nenokrita! Jūs tur esat adekvāti darbinieki vai nē?! Augstākā mēra Bezatbildība! Jums man liekas arī ir vecāki un jums nebūtu patīkami ja viņi ziemā kristu uz bruģa un kājas ar rokām lauztu! ( Atkārtoju vēlreiz,kad Bulduru stacijā tas notiek jau Vairākkārt)!

Latvijas dzelzceļš - Klientu apkalpošana

Klientu apkalpošana Šodien, 21. Oktobrī, braucu pirmo reizi ar vilcienu no rēzeknes2 līdz Zilupes stacijai ar savu trīsgadīgo meitu (pēdējo reizi braucu ar vilcienu 16 gadus atpakaļ) . Šīs brauciens bija meitas ceļojuma sapnis. Mūsu ģimenei nav tādas vajadzības braukt ar sabiedrisko transportu, un tāpēc šīs brauciens bija nevis kā vajadzības satiksmes brauciens, bet ka “iepazīšanās” ar Latvijas vilcienu. Diemžēl, šīs brauciens paliks atmiņā sliktā ziņā ne tikai priekš manis, bet arī manai nepilngadīgai meitai...

Latvijas dzelzceļš - Slikts serviss

Slikts serviss Pieņem darbā darbiniekus, kas neadekvāti izturas pret pasažieriem. Nepaspēj cilvēki iekāpt vilcienā (Tukums-Rīga, plkst 7.26, pirmspēdējā vagonā, 24.02.20) , kad atverot durvis pa visu vagonu skaļā rīklē bļauj, lai sagatavotu biļetes, sabiedējot vecu pensionāru. Uz aizrādījumu, lai no paša rīta nebļauj, sāk neraksturīgi uzvesties. Var uzreiz saprast, ka cilvēks nav kulturāls un ir neizglītots. Neviens konduktors nav nekad tā uzvedies. , vel pēc tam izsakot negācijas.

Latvijas dzelzceļš - Отсутствие обещаний оплаты проезда, снижение зарплаты.

Отсутствие обещаний оплаты проезда, снижение зарплаты. Муж устроился работать на это предприятие, зная что будут все социальные гарантии включая бесплатный проезд до места работы, случилось что заболел на неделю зарплата за месяц вместе с больничным 360 евро!, проезд оплачивали до нового года теперь нужно из своего кармана платить 75 евро в месяц за проезд, мы живём на зарплату мужа и пособие ребёнка инвалида вчетвером, как с такой низкой зарплатой и такими ценами на проезд, вообще выжить можно? При устройстве на работу было обещано минимум 500...

Latvijas dzelzceļš - Slikts serviss

Slikts serviss Kāpēc cilvēkiem, kuri gaida vilcienu vienmēr ir jāuzturas laukā, kur nav kur apsēsties l, jo redz vienmēr ap vakaru slokas stacijas iekštelpās atrodas iemītnieki no nakts patversmes. Telpas ož, nav iespējams tur uzturēties. Ko dara pašvaldības policija, ko dara ldz darbinieks.

Latvijas dzelzceļš - Vilcienā ļoti auksti

Vilcienā ļoti auksti 16.12.2019. braucu vilcienā Rīga-Rēzekne. Jau iekāpjot bija vēss, bet teica, ka paies kāds laiks un iesils. Iesila, likās, ka nu būs labi. Pirms Kūkām atkal palika šausmīgi auksti, ventilatori pūš auksti gaisu (visdrīzāk), jādrebinās. Tālāk aiz Krustpils atkal paliek siltāks, bet joprojām pilnīgi visi sēž neatvēruši savas ziemas jakas un cepurēs. Kāpēc tik auksti? Vai sabiedriskajā transportā nebūtu jānodrošina istabas temperatūra vai vismaz tuvu tam?

Latvijas dzelzceļš - Krāpšana

Krāpšana Latvijas dzelzceļš uzspļauj uz Skrīveru iedzīvotājiem, slēdzot pārbrauktuvi, tāda veida izolejot cilvēku plūsmu pilsētā, nenorādot apbrauksanas shēmu, tas nav normāli slēgt no 28.10 līdz 1.11. 19.,cik ilgi ldz valde būs nekompetenti cilvēki, kas pieņem neapdomatus risinājumus, un izolē pilsētu bērnudārzus skolas un veikalus, versisos medijos pēc palīdzības viennozīmīgi!

Latvijas dzelzceļš - Krāpšana

Krāpšana 2019. Gada 15. Jūlijā mana ģimene ceļoja ar vilcienu Rīga–Maskava. Manai meitai (dzimusi 2009. Gada decembrī) mēs nopirkām bērna biļeti, tā kā viņai ir 10 gadi un viņa nav vecāka par 10 gadiem. Tomēr vilciena priekšniece, biedējot ar izsēdināšanu, piespieda manu sievu vilcienā nopirkt meitai pieaugušo biļeti (piemaksājot 4270 Krievijas rubļus) . Ldz noteikumu (https://travel.Ldz.lv/files/riga/info_lat_07_2019.Pdf) 5. Pantā ir rakstīts bērnam vecumā no 5 līdz 10 gadiem iegādājams braukšana...

Latvijas dzelzceļš - Slikts serviss

Slikts serviss Eju gar Lielvārdes pārbrauktuvi, diezgan bieži, esmu jauna māmiņa, un nepārtraukti redzu ka Lielvārdes brigādes darbinieki darba laikā, lieto alkoholu, sēž uz sliedēm neko nedara, un dzer grādīgos, regulāri gan no rītiem gan pēcpusdienā, nesaprotu kāpēc jāuztur par nodokļu maksātāju naudu dzērāji, kuri nevis laiza sliedes, bet rij alkoholu darba laikā! Galvenais ka policija nereaģē, jo ir tādi paši Alkani Lielvārde!

Latvijas dzelzceļš LDZ - Jau kuro nedēļu virzienā Rīga - Daugavpils vilcienos ir auksts. Ir jūtams caurvējš kaut arī durvis un logi ir aizvērti.

Jau kuro nedēļu virzienā Rīga - Daugavpils vilcienos ir auksts. Ir jūtams caurvējš kaut arī durvis un logi ir aizvērti. Sēžu ziemas biezajā jakā, jau tā kārtīgi apģērbusies un ir neciešami auksti. Vilcienā jāpavada vairāk nekā stunda. Jūtamas vēja plūsmas. Radiatori vispār nesilda. Virzienā uz rīgu vēl nav tik traki. Bet, braucot virzienā uz daugavpili, vēlos kaut līdzi somā būtu paņemts pleds ar ko sasegties. Neesmu no tajiem salīgākajiem cilvēkiem pie tam. Lūdzu dāvājiet mums siltumu

Latvijas dzelzceļš - Aizkavējies vilciens

Aizkavējies vilciens Ļoti neprofesionāli. Vilciens aizkavējās par vairāk nekā stundu. Personāls neko nezina un nevar pateikt, kad sasniegsim galamērķi. Kurš kompensēs manu prombūtni darbā? Vai vismaz pieklājīga veidā kaut cik saprotami paskaidrot, kad un kā būsim galamērķi un vai iespējams pārsēsties cita vilciena.

Latvijas dzelzceļš - Troksnis vilciena vagonā- regulāri

Troksnis vilciena vagonā- regulāri Vēlos informēt, ka regulāri braucot maršrutā Koknese- Rīga no rīta ar Zilupes vilcienu vagonā ir vienkārši neizturama skaņa! Pirmais sastāvs, pēdējais vagons. Grab un čīkst! Neizturamā skaņa nāk no gabāžas glabātavas plauktiem vai griestiem, īsti nav skaidrs, taču tas ir vienkārši drausmīgi! Graboņa parādās mirklī, kad vilciens sasniedzis lielu ātrumu. Lūdzam rast risinājumu šajā jautājumā! Paldies!

Latvijas dzelzceļš - Pasažieru pārvadāšana piektdienās

Pasažieru pārvadāšana piektdienās Kā jau katru piektdienu braucu mājās ar vilcienu Rīga - Aizkraukle 16.25. Un atkal kā jau katru piektdienu vagons ir pārpildīts. Nevis vienkārši pārpildīts, bet cilvēkiem ārpus Rīgas pieturās vairs īsti nav pat kur iekāpt, par sēdvietām nemaz nerunājot. Ar šo vilcienu man braucu diezgan bieži un pilns tas ir vienmēr tāpēc nesaprotu, vai tiešām situāciju nevar mainīt? Braucu katru darba dienu, maksāju par biļeti 4,80 katru dienu. Vai patiešām nevarat nodrošināt pasažierim sēdvietu arī...

Latvijas dzelzceļš - Neuzmanība

Neuzmanība Labdien! Pērkot biļeti uz vilcienu, padevu kasierei naudu un 3+ karti (daudzbērnu ģimenes karte), kura dod 25% atlaidi biļetes iegādei. Kasiere paņēma naudu un teica ka karti varu paņemt es, tad viņa iedeva biļetes un atlikumu. Mēs ļoti steidzāmies, tāpēc pat nekā nepārbaudīju. Izrādījās ka man pārdeva biļeti bez atlaides. Nav liela nauda, bet...

Latvijas dzelzceļš - Slikts serviss

Slikts serviss Vai tas ir nomrāli,ka lielvārdes dzelzceļnieku brigāde,lieto alkaholiskos dzērienus darba laikā? Braucot ar automašīnu vakar manīju dūšīgu vīrieti ,kurš tur rokās alus pudeli ,dzer darba laikā. Vai tiešām Latvijas dzelzceļā strādā vieni alkoholiķi,kas apdraud cilvēkus dzīvības? Kur skatās dzelzceļa valde? Esmu šokēta !

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes