www.sudzibas.lv Latvijas Dzelzceļš Vilciens 14,12,2023-Lielvārde-Aizkraukle nebija 14.54

Latvijas dzelzceļš - Vilciens 14,12,2023-Lielvārde-Aizkraukle nebija 14.54

Labdien, sūdzība par vilcienu 14.12.2023. Gaidīju vilcienu no 14.40, jo bija pieteikta vizīte pie stomataloga. Vilciens 14.45 aizgāja garām, neapstājoties Lielvārdē. Zvanot uz līdz klientu tālruni, atbildēja, ka vilciens kavējoties 10 min, zvanīju 15.05, jo vilciena nebija. Zvanot otro reizi uz līdz, atbildēja, ka vilciens diemžēl esot aizgājis ātrāk tehnisku iemeslu dēļ. Tātad pie stomataloga netiku, gaidīju 2 mēnešus. Man nav ko teikt vispār par līdz bezatbildību. Tas pats attiecās uz rīta vilcienu Aizkraukle-Rīga,05.06, cilvēkiem jābrauc uz darbu, nav autobusa. Atbrauc no Lielvārdes ar vilcienu 14.54, kas pienāk Aizkrauklē 15.35, nav autobusa, jāgaida 1 stundu, esot mainīts sarakts, vai tas ir normāli!?

15.12.2023

Atbilde no Latvijas dzelzceļš Support Pārstāvja atbilde 15.12.2023

Labdien!

Informējam, ka Jūsu vēstule ir pārsūtīta AS “Pasažieru vilciens”.

Jautājumus par vilcienu kustības sarakstiem, izmaiņām tajos, biļešu cenām, iegādes iespējām un to atgriešanu, kā arī priekšlikumus un sūdzības par iekšzemes vilcienu pasažieru pārvadājumiem izskata pārvadātājs AS “Pasažieru vilciens” ar zīmolu “Vivi”:

E-pasts: [email protected]

Bezmaksas diennakts tālrunis: 8000 7600