Latvijas Dzelzceļš

Tehniskās vadības direkcija
+371 6723 4200
Personāla direkcija
+371 6723 4013
Juridisko un administratīvo lietu direkcija
+371 6723 4064
Ārējo sakaru direkcija
+371 6723 4266
Komunikācijas direkcija
+371 6723 4554
Nekustamā īpašuma direkcija
+371 6723 4486
Sabiedrisko un korporatīvo attiecību daļa
+371 6723 4567
SIA "LDz infrastrukūra"
+371 6723 4436
SIA "LDz Cargo"
+371 6723 4208
SIA "LDz ritošā sastāva serviss"
+371 6723 2853

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Latvijas Dzelzceļš - Sūdzības un atsauksmes

Latvijas dzelzceļš - Slikts serviss

Slikts serviss Pieņem darbā darbiniekus, kas neadekvāti izturas pret pasažieriem. Nepaspēj cilvēki iekāpt vilcienā (Tukums-Rīga, plkst 7.26, pirmspēdējā vagonā, 24.02.20) , kad atverot durvis pa visu vagonu skaļā rīklē bļauj, lai sagatavotu biļetes, sabiedējot vecu pensionāru. Uz aizrādījumu, lai no paša rīta nebļauj, sāk neraksturīgi uzvesties. Var uzreiz saprast, ka cilvēks nav kulturāls un ir neizglītots. Neviens konduktors nav nekad tā uzvedies. , vel pēc tam izsakot negācijas.

Latvijas dzelzceļš - Отсутствие обещаний оплаты проезда, снижение зарплаты.

Отсутствие обещаний оплаты проезда, снижение зарплаты. Муж устроился работать на это предприятие, зная что будут все социальные гарантии включая бесплатный проезд до места работы, случилось что заболел на неделю зарплата за месяц вместе с больничным 360 евро!, проезд оплачивали до нового года теперь нужно из своего кармана платить 75 евро в месяц за проезд, мы живём на зарплату мужа и пособие ребёнка инвалида вчетвером, как с такой низкой зарплатой и такими ценами на проезд, вообще выжить можно? При устройстве на работу было обещано минимум 500...

Latvijas dzelzceļš - Slikts serviss

Slikts serviss Kāpēc cilvēkiem, kuri gaida vilcienu vienmēr ir jāuzturas laukā, kur nav kur apsēsties l, jo redz vienmēr ap vakaru slokas stacijas iekštelpās atrodas iemītnieki no nakts patversmes. Telpas ož, nav iespējams tur uzturēties. Ko dara pašvaldības policija, ko dara ldz darbinieks.

Latvijas dzelzceļš - Vilcienā ļoti auksti

Vilcienā ļoti auksti 16.12.2019. braucu vilcienā Rīga-Rēzekne. Jau iekāpjot bija vēss, bet teica, ka paies kāds laiks un iesils. Iesila, likās, ka nu būs labi. Pirms Kūkām atkal palika šausmīgi auksti, ventilatori pūš auksti gaisu (visdrīzāk), jādrebinās. Tālāk aiz Krustpils atkal paliek siltāks, bet joprojām pilnīgi visi sēž neatvēruši savas ziemas jakas un cepurēs. Kāpēc tik auksti? Vai sabiedriskajā transportā nebūtu jānodrošina istabas temperatūra vai vismaz tuvu tam?

Latvijas dzelzceļš - Krāpšana

Krāpšana Latvijas dzelzceļš uzspļauj uz Skrīveru iedzīvotājiem, slēdzot pārbrauktuvi, tāda veida izolejot cilvēku plūsmu pilsētā, nenorādot apbrauksanas shēmu, tas nav normāli slēgt no 28.10 līdz 1.11. 19.,cik ilgi ldz valde būs nekompetenti cilvēki, kas pieņem neapdomatus risinājumus, un izolē pilsētu bērnudārzus skolas un veikalus, versisos medijos pēc palīdzības viennozīmīgi!

Latvijas dzelzceļš - Krāpšana

Krāpšana 2019. Gada 15. Jūlijā mana ģimene ceļoja ar vilcienu Rīga–Maskava. Manai meitai (dzimusi 2009. Gada decembrī) mēs nopirkām bērna biļeti, tā kā viņai ir 10 gadi un viņa nav vecāka par 10 gadiem. Tomēr vilciena priekšniece, biedējot ar izsēdināšanu, piespieda manu sievu vilcienā nopirkt meitai pieaugušo biļeti (piemaksājot 4270 Krievijas rubļus) . Ldz noteikumu (https://travel.Ldz.lv/files/riga/info_lat_07_2019.Pdf) 5. Pantā ir rakstīts bērnam vecumā no 5 līdz 10 gadiem iegādājams braukšana...

Latvijas dzelzceļš - Slikts serviss

Slikts serviss Eju gar Lielvārdes pārbrauktuvi, diezgan bieži, esmu jauna māmiņa, un nepārtraukti redzu ka Lielvārdes brigādes darbinieki darba laikā, lieto alkoholu, sēž uz sliedēm neko nedara, un dzer grādīgos, regulāri gan no rītiem gan pēcpusdienā, nesaprotu kāpēc jāuztur par nodokļu maksātāju naudu dzērāji, kuri nevis laiza sliedes, bet rij alkoholu darba laikā! Galvenais ka policija nereaģē, jo ir tādi paši Alkani Lielvārde!

Latvijas dzelzceļš LDZ - Jau kuro nedēļu virzienā Rīga - Daugavpils vilcienos ir auksts. Ir jūtams caurvējš kaut arī durvis un logi ir aizvērti.

Jau kuro nedēļu virzienā Rīga - Daugavpils vilcienos ir auksts. Ir jūtams caurvējš kaut arī durvis un logi ir aizvērti. Sēžu ziemas biezajā jakā, jau tā kārtīgi apģērbusies un ir neciešami auksti. Vilcienā jāpavada vairāk nekā stunda. Jūtamas vēja plūsmas. Radiatori vispār nesilda. Virzienā uz rīgu vēl nav tik traki. Bet, braucot virzienā uz daugavpili, vēlos kaut līdzi somā būtu paņemts pleds ar ko sasegties. Neesmu no tajiem salīgākajiem cilvēkiem pie tam. Lūdzu dāvājiet mums siltumu

Latvijas dzelzceļš - Aizkavējies vilciens

Aizkavējies vilciens Ļoti neprofesionāli. Vilciens aizkavējās par vairāk nekā stundu. Personāls neko nezina un nevar pateikt, kad sasniegsim galamērķi. Kurš kompensēs manu prombūtni darbā? Vai vismaz pieklājīga veidā kaut cik saprotami paskaidrot, kad un kā būsim galamērķi un vai iespējams pārsēsties cita vilciena.

Latvijas dzelzceļš - Troksnis vilciena vagonā- regulāri

Troksnis vilciena vagonā- regulāri Vēlos informēt, ka regulāri braucot maršrutā Koknese- Rīga no rīta ar Zilupes vilcienu vagonā ir vienkārši neizturama skaņa! Pirmais sastāvs, pēdējais vagons. Grab un čīkst! Neizturamā skaņa nāk no gabāžas glabātavas plauktiem vai griestiem, īsti nav skaidrs, taču tas ir vienkārši drausmīgi! Graboņa parādās mirklī, kad vilciens sasniedzis lielu ātrumu. Lūdzam rast risinājumu šajā jautājumā! Paldies!

Latvijas dzelzceļš - Pasažieru pārvadāšana piektdienās

Pasažieru pārvadāšana piektdienās Kā jau katru piektdienu braucu mājās ar vilcienu Rīga - Aizkraukle 16.25. Un atkal kā jau katru piektdienu vagons ir pārpildīts. Nevis vienkārši pārpildīts, bet cilvēkiem ārpus Rīgas pieturās vairs īsti nav pat kur iekāpt, par sēdvietām nemaz nerunājot. Ar šo vilcienu man braucu diezgan bieži un pilns tas ir vienmēr tāpēc nesaprotu, vai tiešām situāciju nevar mainīt? Braucu katru darba dienu, maksāju par biļeti 4,80 katru dienu. Vai patiešām nevarat nodrošināt pasažierim sēdvietu arī...

Latvijas dzelzceļš - Neuzmanība

Neuzmanība Labdien! Pērkot biļeti uz vilcienu, padevu kasierei naudu un 3+ karti (daudzbērnu ģimenes karte), kura dod 25% atlaidi biļetes iegādei. Kasiere paņēma naudu un teica ka karti varu paņemt es, tad viņa iedeva biļetes un atlikumu. Mēs ļoti steidzāmies, tāpēc pat nekā nepārbaudīju. Izrādījās ka man pārdeva biļeti bez atlaides. Nav liela nauda, bet...

Latvijas dzelzceļš - Slikts serviss

Slikts serviss Vai tas ir nomrāli,ka lielvārdes dzelzceļnieku brigāde,lieto alkaholiskos dzērienus darba laikā? Braucot ar automašīnu vakar manīju dūšīgu vīrieti ,kurš tur rokās alus pudeli ,dzer darba laikā. Vai tiešām Latvijas dzelzceļā strādā vieni alkoholiķi,kas apdraud cilvēkus dzīvības? Kur skatās dzelzceļa valde? Esmu šokēta !

Latvijas dzelzceļš - nevarēju nopirkt biļete - problēma

nevarēju nopirkt biļete  - problēma Nevarēju nopirkt biļete Ogre - 14.jūnija 2018.g. uz vilcienu, maršruts Daugavpils - Rīga - 8.34, situācija līdzīga bija 11.jūnija 2018.g. un ne tikai. Es laicīgi ierados stacija, bet nevarēju nopirkt biļeti, sakarā ar to, ka vilciena vairs nebija vietu, līdz nākošā vilciena gaidīšana 20.minūtes un citā transporta nav. Situācija dīvaina...

Latvijas dzelzceļš - konduktora neizdarība

konduktora neizdarība Konduktore vakara pēdējā reisā vispār nepievērsa pasažieriem uzmanību un nebrīdināja , ka vilciena vagona durvis ir bojātas , līdz ar to pasažieris palika vilcienā un nakts melnumā nonāca pilnīgi citā stacijā ! Vilciens Rīga Aizkraukle 16.05.18. Kur cilvēkam likties naktī , ja nav radinieku , kas var ātri noreaģēt un aizbraukt ar auto pretīm

Latvijas dzelzceļš - Slikts serviss

Slikts serviss Šorīt skrēj uz vilcienu Zilupe - Rīga, kurš Ogrē atiet 7:44. Skrēju, pa trajrktoriju redzamu mašīnistam. Kad jau biju 3 metru tuvuma, man priekšā aizveras durvis un noskan vilciens gatavības signāls. Mašīnists redzeja, ka skrienu, vareja uzgaidīt 5 sekundes, bet vislielsksis sašutums par vīrieti -lopu,(ar brillēm) kas bija izkāries pa mašīnista logu un ņirgājošā msnierē smīkņāja, ka neesmu nepaspēju, šajā sacensībā. Tik pretīga situācija sen nebiju atradusies. Ceru, ka viņš tiks atlaists, jo tādiem lopiem necilvēkiem, vieta ir kūtī.

Latvijas dzelzceļš - Lēna apkalpošana

Lēna apkalpošana Jelgavas Cukurfabrikas stacijā, es vēlējos kā jau katru nedēļu iegādāties trīs dienu biļeti, bet 24.04.21018 plkst 7: 09 biļešu izsniedzēja vārdā ludmila atteicās pārdot trīs dienu biļeti, ar attaisnojumu, ka esot rinda un vajag pārdot biļeti visiem. Es pilnīgi piekrītu, ka biļete ir jāsaņem visiem, tāpēc ir jābūt ātrai apkalpošanai. Biļešu pārdevēja iepriekšējam klientam veltīja 5 minūtes, kamēr visu izskaidroja, bet man pus minūti, lai izsniegtu biļeti. Nav taisnīgi, kāpēc tad vispār ir tādas 3 dienu biļetes vai nedēļas biļetes, ja viņas nevar iegādāties, kad es vēlos!

Latvijas dzelzceļš - Slikts serviss

Slikts serviss 23. Dec.2017 13: 06 iekāpjot Jāņuvārtu pieturā nācās meklēt brīvu tamburu, lai varētu iekāpt vilcienā. Tas laikam ir veids, kā nopelnīt ldz darbiniekiem prēmijas? Šī nav ne pirmā, ne pēdējā reize kad tā notiek. Kā varētu atrisināt šo situāciju? Mans variants - pirkt biļeti vilcienā un maksāt pieturu pirms galapunkta, ja pakalpojums izpildīts kvalitatīvi.

Latvijas dzelzceļš - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Bija sarunāts ka ceļā ar vilcienu 922 no Rīgas uz Ogri Daugmalē mums pievienojās krustmāte. Nopirku mums trijām biļetes. Izrādās...Vilciens atlikts un nākošais vilciens nestājās Daugmalē. Nolēmām īrēt taxi. Jautāju vai var atgriezt biļetes. Uz ko kasiere atbildēja ka nē... smīnēdama un apmēram vaļī prom no šejienes. Nepieklājīgas nepatīkamas... klientu servisam iedotu 0no 10. Un mani apzaga! Sāp attieksme. ne jau naudas dēļ bet attieksme.

Latvijas dzelzceļš - Nepieklājīga uzvedība pret pasažieriem

Nepieklājīga uzvedība pret pasažieriem Sestdien, 27. Maijā plkst. 11.00 braucu no Siguldas uz Rīgu. Vilcienā iekāpa divi tūristi ar velosipēdiem, tā kā īsti nesaprazdami, kur novietot velosipēdus novietoja to brīvākajā vietā, kā vēlāk izrādījās konduktores vietā. Pēc brīža ieradās konduktore, tā vietā, lai laipni palūgtu apsēsties citur atskanēja ļoti nepatīkami pārmetumi no viņas puses, varētu teikt, ka viņa burtiski kliedza uz abiem tūristiem, lai atbrīvo viņas vietu. Biju šokā par tādu attieksmi, jo pirmo reizi kaut ko tādu...