Latvijas dzelzceļš - Slikts serviss

Kāpēc cilvēkiem, kuri gaida vilcienu vienmēr ir jāuzturas laukā, kur nav kur apsēsties l, jo redz vienmēr ap vakaru slokas stacijas iekštelpās atrodas iemītnieki no nakts patversmes. Telpas ož, nav iespējams tur uzturēties. Ko dara pašvaldības policija, ko dara ldz darbinieks.

17.12.2019

Atbilde no Latvijas dzelzceļš Support Pārstāvja atbilde 18.12.2019

Labdien!

Atbildot uz saņemto jautājumu, vēlamies informēt, ka dzelzceļa staciju uzgaidāmās telpas, tai skaitā arī Slokas stacijas uzgaidāmā telpa ir paredzēta publiskai lietošanai.

LDz apsardzes darbinieki periodiski patrulē stacijas uzgaidāmajā zālē. Patruļas laikā, ja apsardzes darbinieks redz situāciju, ka kāda persona ar savām darbībām vai izskatu pārkāpj sabiedriskās uzvedības normas, kā arī ja traucē citiem stacijas apmeklētājiem, tad šāda persona nekavējieties tiek izraidīta no stacijas teritorijas vai arī tiek nodota policijas darbiniekiem.

Uzturoties stacijā, ja redzat šādu pārkāpēju, aicinām vērsties pie personāla – stacijas vai kases darbiniekiem, vai arī sazināties ar Pašvaldības policiju.

G goblins1 03.03.2020

arī nakts patversmes iemītnieki ir tādi paši sabiedrības locekļi, un viņiem ir brīv gaidīt vilcienu iekštelpās.