Latvijas dzelzceļš - Nežēlība

Šitādu nežēlību dzelzceļa līnijā Glūda - Renģe starp Apguldes un Auru stacijām ar vilcienu tika notriekts kaķis kas irgājis bojā, kā var notriekt kaķi pārredzamā vietā un kur mašīnists skatīja un ko nepielietoja ārkārtas bremzēšanu, taču jāredz ka kaķis uz sliedēm, jābremzē obligāti šitādi vilciena mašīnisti slepkavas ne tikai no darba jātlaiž, bet jāsauc pie kriminālatbildības un jāsoda ar brīvības atņemšanu uz ilgu laiku! 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

05.08.2022

Atbilde no Latvijas dzelzceļš Support Pārstāvja atbilde 05.08.2022

Labdien!

Mums patiesi žēl, ka kaķis ir gājis bojā. Ikviena dzīvība ir vērtība! Taču, jāņem vērā, ka vilciena bremzēšanas ceļš var sasniegt līdz pat 1 km un, diemžēl, vilciens nevar nedz manevrēt, nedz apbraukt ceļā parādījušos objektus. Mājdzīvniekus ir jāuzrauga tā saimniekiem.

N

TasEsLV 05.08.2022

Vai jūs zinat cik liels ir vilciena bremzēšanas ceļš? Kaķi viss ticamāk fiziski nevar pamanīt tādā attālumā kurā būtu jāsāk bremzēt. Un ja kaķis neredz savā virzienā tuvojušos vilcienu vai nejūt vibrāciju tad "sorry" tas kaķis tāpat neizdzīvotu uz ielas vairāk par pāris dienām.

P PatiesiibasMeka 05.08.2022

Šausmas, kaķis nosprādzis.. Vajadzēja taču pasaudzēt dvēselīti un likt panikot visiem pasažieriem par ārkārtas bremzēšanu viena nepieskatīta lopa dēļ!