www.sudzibas.lv Latvijas Dzelzceļš Vilcienā ļoti auksti

Latvijas dzelzceļš - Vilcienā ļoti auksti

16.12.2019. braucu vilcienā Rīga-Rēzekne. Jau iekāpjot bija vēss, bet teica, ka paies kāds laiks un iesils. Iesila, likās, ka nu būs labi. Pirms Kūkām atkal palika šausmīgi auksti, ventilatori pūš auksti gaisu (visdrīzāk), jādrebinās. Tālāk aiz Krustpils atkal paliek siltāks, bet joprojām pilnīgi visi sēž neatvēruši savas ziemas jakas un cepurēs. Kāpēc tik auksti? Vai sabiedriskajā transportā nebūtu jānodrošina istabas temperatūra vai vismaz tuvu tam?

16.12.2019

Papildināts Samanta Leila 16.12.2019

Labojums: Rēzekne-Rīga. Esam pie Kokneses, atkal sākt pūst aukstu gaisu un kļūst vēss. Tikko paspēj sasilt, kā atkal beidz kurināt.

Atbilde no Latvijas dzelzceļš Support Pārstāvja atbilde 16.12.2019

Labdien,

Paldies par sniegto informāciju.

Minētā pretenzijas attiecas uz AS "Pasažieru vilciens".
AS "Pasažieru vilciens” nodrošina iekšzemes dzelzceļa pasažieru pārvadājumus.

Jūsu iebildumu VAS "Latvijas Dzelzceļš" ir nodevis izskatīšanai AS "Pasažieru vilciens" speciālistiem.

Ar cieņu,
Latvijas Dzelzceļš

Papildināts Samanta Leila 16.12.2019

Liels paldies!

G Georgs666 16.12.2019

Emmm, manā jaunībā mēs pārvietojàmies tvaika lokomatīvē un neviens nesūdzējās...

Likumsargs 18.12.2019

Vagonā jābūt ir +15. Gribat siltāk, tad iemācieties aiz sevis durvis vērt ciet!