www.sudzibas.lv CSDD Vai ir pareizs vērtējums

CSDD - Vai ir pareizs vērtējums

Vai tas būtu adekvāts vērtējums pie tehniskās apskates, kuru veica darbinieks Rinalds pīķis, ieliekot 2 un otrreizēja pārbaude par mazās stoplampiņas / virs bagažnieka/pārklājumu, kurš nekad 20 gadu laikā pat netika pieminēts un man, par tādu traku pārkāpumu, pat nebija ne jausmas. Tajā pašā laikā par bremžu trubu koroziju ir tikai 1! Tas tagad kāds biznesa plāns vai tie jaunie puikas ar kaut ko grib izcelties. Ar 20 eiro otrreizēja apskatē nabagāka nepalikšu, bet pārliecinos ka Siguldas teh. Apsk. Arī neizceļas ar normāliem darbiniekiem.

15.01.2022

E

G Gulbenietis 15.01.2022

Ja visu laiku vainu redzēji, kāpēc nesataisīji? Kur vīrs skatījās? Par bremžu trubu koroziju ir tā, ka kad tā rodas, labāk samainīt, nevis braukt garākā ceļā, kad sāks tecēt un paliksi bez šķidruma, kas reizēm eļļo arī sajūgu.. Nevajag lamāties, bet laicīgi novērst problēmas. stop udova tev vairākus kasjakus tāpat piedeva. Nākamreiz pirms tehniskās uzbrauc uz kādas estakādes. Daudzi privāties tādas meistaro, vai kaut vai uz bedres. Apskaties apakšā galvenās lietas un pēc tam būs mazāk jāraud.

P Palīgs neskaidrajiem 15.01.2022

Nu gan... liec meitenei meklēt bedres, līst zem mašīnas un apskatīties galvenās lietas...

G Gulbenietis 15.01.2022

Nu, ja, un tad visi vainīgi, ka bez eļļas brauc babenes un tādi puikas kā tu ;).

P Palīgs neskaidrajiem 15.01.2022

Tādi puikas kā es nebrauc ar miskastēm. Bet tu vari apmācīt gulbenes babenes kā pareizi līst zem mašīnas un ko tur skatīt...

Tērēts 15.01.2022

Skatoties cik gudri Andžāns dienām te monoloģē, liekas, ka šis neveiksminieks ir tenku portāla eksperts. Sieva par viņu pašu ņirgājas un pazemo, tad vismaz te ir vieta, kur tēlot gudro un realizēties.

E Eva Geida 15.01.2022

Palasot jūsu visu gudros spriedelējumus nedaudz paskaidrošu-mašīna ir normālā tehniskā kārtībā,jo speciāli tika pārbaudīta TOYOTA specializētā centrā gan uz bremzēm,gaismām utt.Censonim no CSDD neiepatikās lampiņa,kura ielikta jau rūpnīcā un ir komlektā jau ar mašīnu.Esmu otrā īpašniece un neviens to mazo stop lampu nav ar nekādām plēvēm līmējis.Tagad jāizjauc bagažnieka durvis,lai tiktu klāt tai lampai un noņemtu kautkādu plēvi,jo pēc mēneša ar mašīnu nevarēs braukt

G Gulbenietis 21.02.2022

Tērētajam Pabērziņam.. Tu esi 2. grupas invalīds, galvas dēļ. Kukolds, ar kuru pat sieva nedzīvo kopā.

R Ričards 15.01.2022

Ir noteikumi par transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati. Ja Jūsu transportlīdzeklis neatbilst šiem noteikumiem, vai pie tā ir vainojams CSDD inspektors un CSDD?

G Gulbenietis 15.01.2022

Tieši tā. Bet te jau neiet runa tikai par TA. Nav vajadzības putras galvām pēc mašīnas. Tādi arī brauc kamēr rats nokrīt nost vai aķis ziemā nosprāgst Zilupē, jo ar multimetru spriegumu aķim un ģenerim pamērīt ir tāla saprāsana pirms ziemas.

V vitols 15.01.2022

Jūs varat ielikt foto par ko tieši 2 lai labāk saprotams!
Piekrītu,ka tehniskā apskate nodarbojas jau ar iedzīvotāju čakarēšanu.

I IRKOTEIKT1 15.01.2022

Piedod bet tas ka meitene neko nenozīmē, es zem sava auto varu palīst apakšā un ja arī kaut ko nevaru pati izdarīt varu kādam pajautāt lai palīdz, ja nevar parūpēties par auto tad varbūt ir laiks pārsēsties uz sabiedrisko.
Pluss servisi arī eksistē, pirms csdd var uz turieni arī aizbraukt

P Palīgs neskaidrajiem 15.01.2022

Nu palīst apakšā vēl neko nenozīmē. Tur ir arī kautko jāsaprot. Priekš tam ir domāti autoservisi. Iespējams ka gulbenē tādu nav jo katrs savu miskasti skrūvē pats, arī sievietes. Un ja neprot, tad ir putrasgalvas, kam jābrauc ar sabiedrisko.

G Gulbenietis 09.02.2023

Te sēž daudz putrasgalvas, ja var salikt tik daudz mīnusu čalim, kurš bērnībā sāk ar močiem un turpina vēlāk ar autiņu remontu. Visierm agrāk bija pa ižam un jawai. Droši vien, atkal klibais sešus profilus sataisījis, mīnusus spiež. Kā dzīvē satiek, tā mammai zem brunčiem slēpjas.