Reitings Spēles

Citypaintball.lv
25%
QuestLab

Daniels Gogulis - Biznesa plānošana

Labdien! Daniels Rogulis no darbojas krāpniecībām shēmām visiem stātot ir bērnu apmācību un saistīta apmācība ne ieteiktu neviena ar, viņu veidot biznesi. Neieteiktu vispār darboties vinu projektiem. No it jomas vispār neko nezina un servisiem arī.

J JanisTTT 11.03.2020
Komentāri 1 Spēles

Baigasnazisinbox.lv - Krāpniecība

Uzmanāmies vai ir kada atsauksme un kads info kam pieder šis e pasts? Baigasnazisinbox.lv liek apmenojusus melus gaidu zinu komentāros parada Nepalikšu ja kadam ari tā ir gadījies kad http://viss.lv/sludinajumi/s/81458 ja ko ziniet vai kadam ir a gadījies gaidīšu atsauksmes vai privāti zinu komentāros būtu abi ja zinātu tā cilvēka vārdu uzvārdu vai kur dzīvo paldies kas palīdzes

Grand Prix - Krāpšana, cilvēku muļķošana

Krāpšana, cilvēku muļķošana Cilvēku apmuļķošana, krāpniecība, piesolot lielas naudas balvas vairumā! Muļķo cilvēkus savās vēstulēs apstrādājot, ka viņš ir vienīgais patiesais un izraudzītais pretendents uz vairākām balvām uzreiz, tikai, lai piedalītos spēlē ir jāiegādājas viņu piedāvātā prece par super augstām cenām! Tā muļķojot cilvēku veselu gadu un gada beigās protams viņu atstājot bez jebkādas, pat vismazākās veicināšanas balvas!

J Johans55 16.01.2020
Komentāri 4 Spēles

Viensviens.lv - Krāpšana

Krāpšana Pārskaitīju 130 euro pirms jaunā gada uz savu spēļu kontu neienāca, pārskaitīju šogad 130 euro, atkal neienāca. 11.lv man tagad parāda 260 euro, bet viņi neliekas ne zinis. Vārdu sakot krāpnieki. Spēlēju likmes palielinājums, samazināju vienalga neko ne vinnēju. Laikiem raustījās. Mīļie kolēģi, šitas kantoris nav tā vērts, lai viņā iegūldītos. Krāpnieki.

G Guntis76 14.01.2020
Komentāri 9 Spēles

Mēness Boulinga centrs - Bērniem "draudzīgs" boulings

Bērniem 'draudzīgs' boulings Bijām iegājuši ar bērnu ratiņiem iekšā, jo mazais gulēja. Man pateica, ka rati jāatstāj sākumā un tas nozīmē, ka arī kopā ar ratiņiem jāatstāj mazais kurš aizmidzis. Kad jautāju, kur man atstāt bērnu, tikai nobrēca, ka ar ratiem tālāk nevar um viss. Publisks fuj uzņēmumam un apkalpošanai.

Evita Eva 04.01.2020
Komentāri 34 Spēles

Marta Grāve - Uzmanās

Uzmanās Uzmanās no Martas Grāves izkrāpj naudu un uzvedās kā lētas uzvedības meitene jau pus Latvija pārgājusi pāri publicēju šo rakstu lai viņa saprastu ko nepareizi dara kamēr man nebūs personīga atvainošanās raksts būs aktīvs pielikuma bus bilde lieto facebooku instagramu gan ari mana jebkuru cilvēku kurs uzticas paiet gads ņem nākamo upuri taka esiet uzmanīgi!

Neoscape.lv - Slikts serviss

Pasūtīju kuponu no gudriem.lv. Neoscape.lv kvesti Slepena istaba. Kupons bija zizu.lv. Izlasīju visus noteikumos zizu.lv piedāvājumā. Bija minēts rezervēt pa telefonu vai mājaslapa. Un izmantot kuponu es varu no 9:30-23:00 jebkura laika un diena. Neoscape mājaslapa paskatījos vai ir vakara brīvais laiks 26.10.19. Bija 20:00. Nopirku to kuponu par 30€. Pēc tam rezervēju laiku, ievadu kupona kodu. Gaidu apstiprinājumu. Apstiprinājuma nav. Tas nav mana pirma reize - nopirkt pakalpojumu vai jebko...

A Anastasija 25.10.2019
Komentāri 0 Spēles

AtrisinātaVt7. Lv - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju interneta veikalā 10 Rubika Kubikus, katru par 1 eur. Omnivas pakomātā saņēmu tikai vienu! Aizsūtīju e-pastu jautājumu. Tad zvanīju uz kontaktos norādīto tālruni. Pirmo reizi nepacēla, otro reizi atslēgts telefons. Naudas ziņā skāde nav liela, bet emocionālajā - neizdevās pārsteigums bērnam.

Fantasy Park - Krāpšana

Krāpšana Bijām trešdien boulingā Rīga Plaza. Ar Maximas paldies karti otrā stunda bez maksas. Paņemam uz divām stundām. Pagāja viena stunda, monitors izslēdzas, spēlē beigta. Aizgāju pie admina, viņš saka man skaitīt cik jāmaksā. Uz to brīdi bija 15 eur stunda. Es viņam jautāju, bet man vēl otra stunda, viņš atbildēja, ka jau nevar, jo viņš apstādina spēli un teica, ka jau atlaidi izmantot nevar, jāņem vēl 2 stundas un maksāt atkal pa jauno. Admini nekad ne pajautā un nekad nepiedāvā labu un izdevīgu variantu. Vairs nebrauksim.

O Oksana VS 23.10.2019

Kntent no YouTube - krāpnieks

Kntent ir lilākais krānieks kādzs redēts, vinš giveavej taisa tikai tiem civēkiem kas viņam ziedo naudu un ir viņā drugi. Best tiem kas neziedo viņam naudu neko nedabon šo krāpnieku vajadzētu pārmācīt tā kārtīgi un izdēst viņa kanālus gan youtube un twitch tik negodīks mērglis retards nav redzēts.

Fantasy Park, Abrakadabra - Ļoti slikts serviss, rezervēšana!

Savu dzimšanas dienu vēlējos nosvinēt boulingā, iepriekš rezervējot vienu celiņu Jūlijā uz 15. Augustu, uz plkst. 17:00 līdz 19:00 piecām personām! 15. Augustā atnākot uz Riga Plaza plkst. 15:00, ar draudzenēm saņemam zvanu 16:48 par to, ka tehnisko iemeslu dēļ nevar piedāvāt celiņu, sakot, ka celiņš ir aizņemts ar citu kompāniju, un piebilstot, ka var piedāvāt celiņu plkst. 19:00! Sanāk būtu jāgaida celiņš 2h! Mums ar draudzenēm vajadzēja izsaukt taxi un braukt uz citu boulingu, samaksājot...

Kick serveris - Joti slikts un maldinasana

Apraac apmana un nepamatots banots un jamaksaa reala nauda jo pasvaraa citi admini banots nepamatoti 7n neatdita epastu par mainu un veel pie tam un muzu banots kas var taa buut jo saimnies apsaukaas invalidaati cilveeku naw notrikumi kur paradiits un vell kodrks nav arii un es gribeetu lsi tas serveris ciet klapeetu uz muuzu paldies par visu ceram

Fantasy Park - Krāpšana

Krāpšana Fantasy park boulinga zālē ir izlikts plakāts ar reklāmu par to, ka pirmdienās, ņemot celiņu uz divām stundām, par pirmo jāmaksā 10 eiro, bet par otro 3. Maksājot tas netiek piemērots izrādās tas tiek "piemērots" tikai tad, ja klients šo plakātu ir pamanījis pirms maksāšanas. Kad sāc izteikt neapmierinātību ar to, darbinieki paskaidroja, ka tāds ir viņu bizness un vēl piedraudēja izsaukt apsardzi. Vēlējamies šajā uzņēmumā sarīkot bērnu ballīti, bet tagad rīkosim akrapolē. Lai ''veicas'' ar šādu biznesu.

Mēness Boulinga centrs - Slikts serviss

Slikts serviss Atbraucām atpūsties, paspēlēt boulingu pirmo reizi! Nekad neesam bijuši šitā uzņēmumā, nezinam ne kur ko pārvilkt, ne ko darit! Iedeva lapinu sarakstit vardus un izmērus! Visu sarakstījām atnesa mums apavus, un tālāk nekādas informācijas nebija, mēs stāvējām gaidījām lai samaksātu, un sievietē kas strādāja pateica ar uzbraucienu “ apavus pārvelkat liekat maisiņā un garderobē! Ne kur garderobe neko nepasaka! Es pajautāju vai nav tagad jāmaksā? Viņa par maksāšanu neko neatbildēja un atkal...

A Anastasia 10.07.2019
Komentāri 2 Spēles

Grand Prix - Krāpšana, slikts serviss.

Krāpšana, slikts serviss. Uzņēmums balstīts uz klientu apkrāpšanu. Sākumā piedāvā piedalīties loterijā. Tad piedāvā kā loterijas dalībniekam itkā uz īpašo cenu pamata iegādāties preci pie viņiem uz nomaksu. Konkrētajā situācijā tika iegādāts putekļu sūcējs uz nomaksu ko vēlāk izlēma apmaksā pilnībā. Pēc apmaksas tika veikts zvans uz uzņēmumu, lai tajā galā apstiprina, ka pilnais maksājums ir saņemts. Šo informāciju operatore apstiprina. Pēc gada uzrodās uzņēmuma sagādātais "pārsteigums" - esam iesūdzēti tiesā itkā par...

Fantasy Park Riga - Krāpšana

Krāpšana Saucot lietas īstajos vārdos - tā ir krāpšana. Maliņas celiņam nestrādā, jāsēž uz skabargu pilniem dēļiem kādi redzami bildē, displejs pie galdiņā nestrādā, attieksme pret klientiem vienaldzīga (nebija bumbas ar vajadzīgajiem kg, neviens to nerisina) . Tas tā īsumā kā vakardien norisinājās ballīte par godu dzimšanas dienai. Ak nē - par klientiem radās gan vienā brīdī uzreiz interese - kad līdzi paņemtiem bērniem (3 un 6 gadi) tika iedots savs našķītis, kamēr gaidījām pasūtītās 4 plates. Tad...

V VitaDa 04.04.2019

BGcentrs un FunFaceTV - Krāpnieki

Krāpnieki Es gribu sūdzēties par to ka bigicentrs izkrāpj naudu maziem bērniem, un mani heito. Viņus man šķiet vajadzētu tos dauņus izdzēst no youtube ārā uz visiem laikie, jo viņi retardē bērnus un rada heiterus.Vai tas vispār ir pieņemami ? domāju ka tas ir pilnīgs stulbums, ka tādi dauņi ir youtube un stulbi uzvedas. Lai labāk viņi atrod darbu un lai iet srādāt. https://www.youtube.com/user/bgcentrs https://www.youtube.com/user/funfacetv

R Raimonds Leja 01.03.2019
Komentāri 12 Spēles

Mārtiņš Balodis no Cēsīm - Krāpšana

Pirms 3 nedēļām Mārtiņš Balodis bija ielicis spēles priekš xbox one par ļoti labām cenām,uzreiz protams uzrakstīju ka vēlos iegādāties un lai atsūta spēli caur omnivu jo pats no Rīgas esmu bet Mārtiņš no Cēsīm,tātad visu sarunājām aizskaitiju naudu gan par spēli gan par Omnivas pakalpojumiem, tā nu divas ar pus nedēļas paiet un nav ne spēles nekā,nolēmu uzrakstīt Omnivai vai var apskatīties vai uz manu numuru ir kautkas izsūtīts un protams ka atbildēja ka nāv.

Dato lv datori - Krāpšana

Pirms 2 gadiem nopirku datoru pa 600 eur,no uzņēmuma dato.lv ,saakumaa likaas ka normaals, bet beigaas izraadijaas ka esmu apkraats, jo komponentes bija galīgā pakaļā. Čeku arī nedeva kad pirku datoru tur. Lūdzu pērkiet datorus citur tikai ne dato.lv , vinji iesmērēs sūdu un pārdos pa 2x lielaaku summu nekaa istenībā būtu jābut. Solija ka vilks gta 5 un visas jaunākās spēles bet nekas tāds nenotika...

Lāčuks - Atsakās mainīt rotaļlietu vai atgriezt naudu

Atsakās mainīt rotaļlietu vai atgriezt naudu Trīs nedēļas gaidīju atbildi uz manu lūgumu atgriezt naudu vai apmainīt transformējamu rotaļlietu, kas nopērkot, atnesot mājās un izņemot no iepakojuma izrādījās nesamontējama un viss bezcerīgi... rotaļlietu esam salauzuši mēs tāds secinājums. Vairs nekad neapmeklēsim Lāčuku.