Reitings Spēles

Citypaintball.lv
25%
QuestLab

https://www.e-olearys.lv/ - Šmaucas

Šmaucas Esiet ļoti uzmanīgi. Dažreiz vīni taisa atlaides. Lai jums būtu izdevīgāk. Tas ir labi. Bet ja tu neizlasīsi paša sakuma reklāmu, kura atrodas mājas lapas sakuma, tad maksāsi bez atlaidēm. Jo atlaide darbojas tikai tad, ja tu viņu ieraudzīji un ievadīji sistēma. Ta vīni nedos tev atlaides. Jo tas ir Lietuva. Šmaucas ka prot. Braļukas. Bilde var redzēt. Izlasīji, ievadīji, dabūji atlaidi. Nepamanīji. maksāsi papilno.

A Andris 1979 16.06.2022
Komentāri 2 Spēles

Viensviens.lv - Slēdz kontus

Slēdz kontus Slēdz spēļu kontus pie izdevības - neatgriezeniski, ja cilvēks vēlas iestāties atbildīgā spēlē - tas būtu samazināt likmes limitus, tavs konts tiks slēgts. Bieži manās ar akcijām. Pie viņiem katrs transakcijas numurs ir iebūvēts un nevar izmainīt kombināciju, spiežot stop pogu, līdz ar to nevarēsi mūžam iegūt brīvspeles, ja gribēsi noķert 😃 (ir ja kas pierādāma operatoru sarakste par to) viņi nav krāpnieki gadījumā?

S Simona26 02.05.2022
Komentāri 3 Spēles

Toss Boulinga Halle - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Ļoti žēl, ka šādās vietās strādā cilvēki, kuriem nepatīk savs darbs, runa iet tieši par bārmeņa attieksmi. Mēs draugu kompānija velējamies pavadīt jauki vakaru, bet tā vietā aizgājām dusmīgi. Ierodoties boulinga hallē sākumā pie bāra es vēlējos pasūtīt dzērienu, bet viss ko man varēja pateikt - tu kaut ko gribi? Pie dzēriena netiku un lika iet sūtīt pie sava galda, attieksme jau bija nepatīkama. Apmeklējuma beigās palūdzot pie bāra rēķinu mums izsita kopīgo čeku, laipni palūdzām vai var...

D Daniela 12 26.03.2022

Darja Supra - Krāpšana

Facebook ievietots sludinājums, ka tirgo playstation 4, tika pārskaitīta nauda, bet prece nesaņemta. Uzdodas kā Darja Supra. Bet konta nr norādīja kā Darja Spura. Darbojas aktīvi facebook lapā. Uzmanāties! Centos sazināties, bet atbildi nesaņemu, kā arī naudu neatgrieza. Tika rakstīts caur citiem profiliem visu laiku Saka citu pilsētu, kur atrodas. Tika ziņots policijā arī.

L Linda 21.02.2022

Viensviens.lv - Krāpnieki

Krāpnieki Šis kazino ir pilnīgs izgāztuve, šeit neko laimēt nav iespējams, noguldīju vairāk kā 500 eiro, un visu laiku neko nevarēju izņemt, laimests reti pārsniedza 100% no depozīta, bonusa spēles vienkārši nav vārdu, es play book of dead bonus games 95% tukša! Sloti nespēlē dabiski, visu laiku bremzē, izskatās ka programmatūra nav oriģināla! Šo dumpu vispār nevajag spēlēt! Vispār kā visi Latvijas kazino, viena liela krāpnieku izgāztuve!

P Pufabass 12.02.2022
Komentāri 5 Spēles

Gameplay SIA/ gameplay.lv - Krāpnieki, krāpšanās ar facebook izlozi

Facebook lapā uzrīko konkursu, kurā iespējams laimēt spēļu konsuli xbox one vai ps5 pēc izvēles, bet izlozē laimīgais profils ir fake - tikai viena bilde un viens posts. Kad informācija par šo fake profila uzvarētāju tiek pievienota komentāros, tad informācijas sniedzēja un citi komentāri zem informācijas par šo konkursu tiek dzēsti, un profils tiek bloķēts! Tas tikai liecina par šīs iestādes godīgumu... Sanāca sekotājus facebook, balvu iedod savējām ar fake profilu, ja vispār iedeva...

Viensviens.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pilnīgs Bomžu kantoris. Apbrīnojami, kā tāds spēj pastāvēt 21gds. Izmaksas reklamē stundas laikā, esot ātrākās Latvijā-pilnīgs blefs... Kā minimums 3-4stundas, pat iespējams ka diena. Bonusi-tādu reāli nav... Vienkārši izsmiekls. Koeficienti totalizatorā-tik mazi, kā nav jēgas pat iedziļināties. Vidējais koeficents 1.6... Automāti-bez komentāriem... Pat nopietniem spēlmaņiem šis kazino nespēj ziedot ne centu dzimšanas dienas dāvinājumā... Neiesaku nevienam. Skaista reklāma, bet reāli 100%mēsls...

E EdžusTe 21.12.2021
Komentāri 3 Spēles

Inga Ziobrovska krāpniece - Krāpšana

Krāpšana Увидел объявление на сайте SS.LV о продаже игр к консоле Nintendo Switch. Хотел купить для ребенка игры. Написал сообщение в Whatsapp. Я побоялся отправлять сразу всю сумму (52.88€) за две игры и за Omniva. Она предложила перечислить аванс 10 евро и стоимость посылки через Omniva. Отправил ей адрес пакомата, куда нужно перечислить деньги и перечислил аванс на указанный счёт. Написал ей на следующий день. Она обещала отправить поздно вечером. С тех пор на связь не выходит, на звонки не...

Arturs Meiris - Nozagts mans profils

Sveiki man kaut kāds ārzemnieks ir nozadzis profilu. Un es viņa tagad netieku iekša plus ir nomainījis paroli. Tajā skaitā izmanto manu profilu spēle. Es vēlētos dabūt savu profilu atpakaļ. Jo tur ir man daudz kas privāts un mani dati. +37122415875 ar šo numuru esu pieslēdzies mani sauc Artūrs Meiris personas kods 181193-12219. Lūgums zinot man vai ir iespēja dabūt man viņu atpakaļ. Uz epastu [slēpt]@inbox.lv

G Greigijs23 02.10.2021
Komentāri 5 Spēles

Lucky streak - Slikts serviss

Neadekvāta un necienīga uzvedība darbinieces ellas pret kolēģiem un klientiem kopumā! Ļoti neadekvāta Dāma. Ka var atļauties atvērt muti uz kolēģiem un klientiem, jā tev kāds sabojāja garīgo, tas nenozīmē, kā "jāatspēlējas" uz kolēģiem.. Iesaku uzņēmuma padomāt pirms uzņemt darbā šos tipiņus.. Piemērotākā darba vieta tai jābūt tvaika2

M Mr.tc 02.10.2021

TV3 Bez tabu - Skatītāju krāpšana

Tv33 Bez Tabu krāpj savus skatītājus ar vērīgāka skatītājā balvām. Iezvanījos, atzvanīja vinnēju. Bet balvu saņemt nau iespējams. Vairāk neatzvana vienoties par saņemšanu nau iespējams. Uz epastu atbilde gaidiet nākošās nedēļas laika sazināsies. Nu jau 2 nedēļas pagajusas ne čiku ne briku nau ne ziņas ne minad.

Viensviens.lv - Krāpšana

Krāpšana SpēlējotBook Of Ra Deluxe 11.lv portālā. Uzliku likmi 1€, izkrita 40€ un 10 brīvi griezieni, sapriecājies spiežu griezt, izkrīt vēl 50€ un tulīt izmet ārā no spēles un parāda error. Restartēju lapu un balanss nav mainījies, laimētais netiek ieskaitīts…tā itkā nekas nebūtu bijis!

E Edzha1 16.06.2021
Komentāri 11 Spēles

Viensviens.lv - Krāpšana

Krāpšana Sveiki milie draugi! Veletos informet Jus, ka pirmo reizi sava dzive sajutos apkrapts no 11 puses. Nekur neviena jebkada veida online kazino nekas tads nav bijis, tadel izdomaju padalities ar Jums. Vienvardsakot, uzskaitiju 500 eur.. speleju book of ra, 2 eur grieziena, brivas neizmeta vispar! Kaut kas neticams un loti aizdomigs!

J Janis 29.04.2021
Komentāri 4 Spēles

Atrisinātaberni - bernu darzs

Labritin,man mazmeitina apmekle bernu darzu,ir siveriga,,atraktiva,mil bernu darzu! Manai meitai ir otrs ipass,veda uz rehabilitaciju,tresais bernins ir 2.men,naktis negul ,prasa ipasu uzmanibu! Mana mazmeitina pagajauso gadu neapmekleja bernu darzu lokdauna del.2.nedelas,ta ir spriedze gimenei,it seviski bernam,tas ir psihologisks spiediens,ja bernins neapmekle bernu darzinu,bernam vajag sabiedribu,jo majas vel ir mazi bernini,to ka sez berns majas,tas ir speidiens uz berna.To ka tagat...

Viensviens.lv - Krāpšanas

Krāpšanas Es izmantoju 11.lv kantori tur katru nedēļu ir free spini un šonedēļ ieeju un nav es nosakuma nesapratu izrādās ka parastie cilvēki izmanto viņu ļaunprātīgi ! 11.lv ieiet ieskrieties tadi viestu neesmu redzējis! Iesaku tajā suda brāļu kantori nereģistrēties un ka ari mrgreen.lv jo saistīti šie kantori.

I IceMen29 06.02.2021
Komentāri 6 Spēles

Somese Baltic - Krāpšana

Krāpnieki! Par vinnestu paziņo mēnesi vēlāk! Jau divas reizes tā aiziet balva gar degunu! Esot pats vainīgs, ka nesekojot līdzi. Ka lai es izsekoju visam, ko un kad esmu piedalījies pirkumu loterijās? Viņi tagad vaino manu telefona ādmini, kompāniju. Čeks ar jau izmests. Nekompetentas meitenes tur strādā no mājām attālināti. Visiem reizē 200 sūtot sms! Tā jau nekad nevar pienākt! Noteikumos arī nav rakstīts, ka paziņošot par vinnestu.

č čakra2000 04.01.2021

Somese - Krāpšana

Krāpnieki! Jau divas reizes saņemu īsziņu par laimēto balvu par vēlu! Precīzi mēnesi par vēlu! Balvu neizsniedz, pat mierinājuma balvu ne! Esot pašiem jāmeklē, kur, kas vinnēts! Noteikumos arī neredzu, ka tiktu izziņots par vinnestu. Visas loterijas ar čekiem, pirkumiem loterijās nav iespējams atcerēties!

č čakra2000 04.01.2021
Komentāri 1 Spēles

Grand Prix - Atteikums

Atteikums Sveicināti! Nevēlos vairs saņemt Fit For Life Acīm. Paldies par sadarbību! Ar jūsu starpniecību esmu iegādājusies daudz labas grāmatas kā arī sadzīvē un saimniecībā noderīgus priekšmetus. Esmu daudz lietojusi jūsu piedāvātos produktus Veselības uzlabošanai. Sūdzību nav, neatradu citu vietu, kur ierakstīt savu atteikumu. Ar cieņu, Aira Jakobsone, Liepājā

Datorspēles (SAMP) SAMP.LV servera krāpšanos. - Krāpšana!!

Krāpšana!! Krāpšana! Pasūtu pa SMS, pakalpojums priekš spēles iekš servera, atnāk ziņa, ka ir pasūtīts pakalpojums, bet neatnāk īsziņā, ka tas ir aktivizēts. Pārbaudu konta atlikumu un novilkts, bet pakalpojums nav iegūts, iztērēts vairāk kā 10e. Tur ir “UCP”, ievadi savu spēles Vardu_Uzvardu un paroli, tad parādās kods un var sūtīt, bet protams, ka nekas netiek iegūts, noņem visu nost!

Y yerko 15.04.2020
Komentāri 1 Spēles

Вадим Сафронов - Krāpšana

Krāpšana Вадим Сафронов facebookā vēlas nopirkt xbox spēli, tiklīdz tā caur pakomātu tiek piegādāta viņam, nobloķē un protams ka naudu nepārskaita. Vadims Safronovs tel. Nr 28102192 šis cilvēks aizbildinās ar to ka viņu jau nesen apčakarēja, tāpēc naudu samaksās tikai tad kad saņems pasūtījumu. Nobloķē tiklīdz sūtījumu saņēmusi pakomātā.

L Laura 05.04.2020
Komentāri 2 Spēles