www.sudzibas.lv Toss Boulinga halle Zīdainītis spiests būt rokās, nevis ratos

Toss Boulinga Halle - Zīdainītis spiests būt rokās, nevis ratos

18.01.23 apciemojām Toss boulingu, bijām šokā ar vīru mums neļāva novietot ratus pie galdiņa, kur vel ir paklājs-tuvāk pie celiņa, kur mūsu zīdainītis sēdētu un spēlētos ar mantiņam, sieviete lika atstāt ratus pie kases! Bijam spiesti mocīt bērnu un nesat pa rokām-kamēr spēlējām boulingu! Neiesaku vecākiem ar mazajiem bērniem šo boulingu! Vīrs ir Latvijas izlases boulinga komandas spēlētājs-tāpēc bieži apciemojam dažādus Latvijas boulingus, nekur nekad nebija problēmas ar ratiem un vispār vienmēr bija dota priekšroka, jo bērns ir tomēr-maziņš! Vel lūdzu 3 reizes atslēgu no māmiņ toletes, boulinga darbinieki vairākas reizes atkārtoja, ka tā esot vaļā, tikai tad ka es pateicu kur lai man bērnam pamperu jānomaina-darbinieki teica (par kādu atslēgu iet runa) un galu gala iedeva 2 pārus ar atslēgām un paši nezināja kura ir īsta! Vienvardsakot, es lūdzu toss boulinga administratoriem pārbaudīt savus darbiniekus un paskaidrot, kur viņiem stav vismaz atslēgas no toletes un saprast ģimenes ar mazuļiem, ļaujot ievest ratus tuvāk! Paldies, ceru ka šī atsauksme tiks izlasīta un kaut kas mainīsies Toss boulingā!

Papildināts Alīna Tereščenko 19.01.2023

Žēl ka pašiem darbiniekiem nav mazu bērnu un viņi nesaprot vecākus!

19.01.2023

T taisnibascinitajs3 19.01.2023

Jažemaķ, atrodi bērnam aukli un ej bumboties bez stresa. Zīdaiņiem nav vieta boulingā. Nākošreiz rakstīsi sūdzību ka Siguldas vagoniņā neļāva ņemt bērnu ratus līdzi, kad devies lekt ar gumiju?

Good Intentions 19.01.2023

Ņemot vērā kas notiek ārā, tad nebūtu pārsteigts, ka neielaida.

G Gii 20.01.2023

''tolete''. Neizglītotā vecene...