www.sudzibas.lv Toss Boulinga halle Rupja administratore

Toss Boulinga Halle - Rupja administratore

08.11.2017. Gribēju noskaidrot sev interesējošus jautājumus par kuponu, kur piedāvāja boulinga spēli. Administratore rupjā tonī norādīja, lai lasu kuponā uzrakstīto un viņiem ir vairāki kuponi. Norādīju, ka ir tikai viens - pašlaik aktīvs, norādīju arī mājas lapu. Uz ko citu atbildi nesaņēmu. Lūdzu iedot kontaktinformāciju pārdošanas daļas vadītājam, mārketinga daļai - vienalga kam, kas man var atbildēt. Protams, to darīt viņa negribēja, atkārtoti pateicu savus neskaidros jautājumus un norādīju, ka mani interesētu pa taisno nopirkt kuponus no viņiem, jo mājas lapa nestrādā, bet es vēlētos pa tiešo samaksāt par 3 celiņiem, jo tā ir domāta kā dāvana. Uz ko jau puskliedzoši man tikai atkārtoja, ka maksa par kurpēm 1 eiro un, lai lasu, kas rakstīts un zvanu mājas lapai, kas to pārdod. Un.. Nometa klausuli.

Bet pēc sūdzībām skatos, ka šī kundze nestrādā vienu dienu vien un šāda attieksme ir norma. Pāris gadus atpakaļ sadarbojos ar toss, viņi pat sponsorēja vienu pasākumu - žēl, ka kontakti pazuduši.. Agrāk bija sakarīga iestāde.

Zi

Dainis 09.11.2017

Kārtējais kapeiku pisējs taisnības cīnītājs!

Zi Zibsnis2 09.11.2017

tā ir normāla prakse - un citur viss notiek man labi un citiem labi :)