www.sudzibas.lv Toss Boulinga halle Slikta apkalpošana

Toss Boulinga Halle - Slikta apkalpošana

Ļoti žēl, ka šādās vietās strādā cilvēki, kuriem nepatīk savs darbs, runa iet tieši par bārmeņa attieksmi. Mēs draugu kompānija velējamies pavadīt jauki vakaru, bet tā vietā aizgājām dusmīgi. Ierodoties boulinga hallē sākumā pie bāra es vēlējos pasūtīt dzērienu, bet viss ko man varēja pateikt - tu kaut ko gribi? Pie dzēriena netiku un lika iet sūtīt pie sava galda, attieksme jau bija nepatīkama. Apmeklējuma beigās palūdzot pie bāra rēķinu mums izsita kopīgo čeku, laipni palūdzām vai var sadalīt, jo tomēr bijām draugu kompāniju un katrs ņēmām ko savu, bet rezultātā atbilde bija, ka vajadzēja uzreiz teikt un ka viņam vienalga, protams, tas notika dusmīgā tonî un visu laiku purpinot.
Kā arī spēlējot biljardu Cena mājaslapā atšķiras no reālās.
Secinājums - ja nepatīk strādāt apkalpošanas nozarē, tad nedari. Nebojā dienu/vakaru sev un citiem.

26.03.2022

D