Reitings Spēles

Citypaintball.lv
25%
QuestLab

Dzintars/lotereja - Negodiga loterija

Redzams notikusi negodiga loterejas izloze- pec loterejas pilniem noteikumiem, tiem kas velas piedalities izloze, bija vajadzigs noradit gan ceka numuru, gan ari preces iegades datumu, - bet lai cik divaini - vairakumam laimejuso ir tikai viens no minetajiem/ prasitajiem cipariem - tatad Dzintars smaucas- ir notikusi negodiga laimestu loterija. VAJADZETU INFORMET IEINTERESETAS ORGANIZACIJAS

E edalderi 01.04.2013

Spēles - Krāpšana

Mēs sarunājām ka pa 45ls Izveidos dizainu M''ājaslapā mēs gaidam jau 3 dienu pēkšņi viņš saka neko nedarīšu.Atā.Tad es saku adot naudu vai iešu uz Policiju viņš saka ka tev nav pierādījumu man viņš skype ir un sarakste viss un to ka viņam kontā ir bijuši ienākuši 20ls bet vispār 45ls Un viņš nobloķēja skype un viss.Nauda pazaudēta man ir 45ls.Gribi atgūt visu naudu Mājaslapu iedevu kur ir krāpšanu.

E eXpierenCe- 27.03.2013
Komentāri 17 Spēles

League of legends - League of legends

League of Legends tristana baiga lose un tur dirsa.

S svenators 16.03.2013

www.aace.lv - nepilda noslēgto līgumu

Noslēdzām bartera līgumu ar SIA AACE TV par piepūšamo atrakciju izmantošanu. Vienu reizi attaisnojumi, ka visas atrakcijas aizņemtas, otru reizi, ka remontā, bet tagad paziņo, ka nesadarbosies un izvairās no līguma juridiskajām sekām. Piepūšamās atrakcijas saviem bērniem tā arī nesaņēmām. Bērnu ballīte izjukusi, un vīlušies pieaugušie un visvairāk jau nu bērni, tāpēc iesakām ļoti uzmanīties no sadarbības ar šo kompāniju un tās vadītāju Valteru Bušu.

J Juris Pāns 23.01.2013
Komentāri 3 Spēles

unibet.lv - pazūd nauda

lv.unibet.com lapu lietojot mēdz parādīties uzraksts par to, ka tiek atjaunināts kontakts ar serveri, ja šajā brīdī tiek veikts kāds darījums, tad šī naudiņa mēdz pazust :(, neiesaku šo lapu

M moooon 12.11.2012

LVHOSTING - Apšmauca

Burtiski apšmauca, iegādājos pie viņiem hostingu, taču to nesaņēmu. Iztērēju gandrīz 30.00Ls. Nekādā gadījumā neiegādājieties pie viņiem neko! No jums nošmauks tikai naudu. Ja arī hostingu saņemsiet, tas būs nekvalitatīvs, kā arī bieži būs izslēgts!

L Lath 27.08.2012

Toss Boulinga Halle - attieksme

attieksme Ļoti neapmierināja administratoru darbs , nepieklājīgi ,nepiedāvā palīdzību,liekas ,ka viss apnicis arī darbs kurā strādā!! Izstās,ka meitenes tur nevēlās strādāt ,bet vienkārši atsēdēt darba stundas! bija tādā sajūta,.ka pienāku pie letes,lai paņemtu apavus-neviena no viņām mūs neredz!

L Lindyy 05.08.2012

Exs.lv - Viesty

Vēlētos pasūdzēties par exs.lv moderatory Viesty. Es kā visi pārējie mierīgi uzturos forumā, komentēju un laiku pa laikam ko uzrakstu, bet tas Viesty vienmēr meklē iemeslu, lai iedotu kārtējo brīdnājumu! Bet pats protams pārkāpj noteikumus un netiek sodīts! Daudzi no exs.lv lietotājiem uzskata, ka Viesty ir jāuzliek bans, bet viss tur ir tik netaisnīgs, ka moderatori nekad netiks sodīti, pat ja pārkāps banu, bet mēs, parasti lietotāji, tiekam sodīti par mazāko pārkāpumu.

M Muffin 28.06.2012

Exs.lv - Tnunder

Tajā mājaslapā ir daudz nelabvēlīgu cilvēku, kas par citiem atkjlāti ņirgājas un rada nepatīkamu atmosfēru un viens no visspilgtākajiem piemēriem ir tas thunder. Viņš nekad neiedziļinās tēmā, par ko ir runa, bet jau visus sauc par noob u.t.t. Piemēram, reiz es uzrakstīju, ka mans draugs saslima, bet thuder artbildēja ar "owned"...

T Troope3r 15.06.2012

Kopideja.lv - Uz grunti

Uz grunti Nu, bēdīgi, ka ir tādi ne-pro admini kā martinecs, kas uzlika man (ne-čīterim) permaban it kā par wh, lai gan es ne reizi savā mūžā neesmu lietojis čītus. Mēs pat, varbūt, varētu sarunāt, ka tu ienāc manā kompī ar ultravnc vai ar kādu citu attālinātās darbavirsmas tūli un iečeko pats, kas darās manā kompī. Tu neatrastu nekādas čītu pēdas ne pirms ne pēc manas spēlēšanas serverī. Tiesa gan, man par šo serveri ir, botgans tur ir aizliegts, tāpat arī šīlds. P. S. Jā, ko aizmirsu piebilst: bana...

B Botu_gans 11.06.2012
Komentāri 14 Spēles

Pokerstars - Pokers

Pokerstars ir pilnigs mesls un apcakaresanas pokera vietne! Es to pokerstaru-jeb drizak jokerstaru uzlaidisu gaisa reala naudas izslauksanas vietne kur var uzvaret tikai kas tur apgroza entakos tukstosus, bet mazie tur ir vinu acis SUDI no kuriem noslaukt naudu un atdot biezajiem urodismu vietne! Un ja sadi viniem aizraksta tad vini visu laiku atbild vienu un to pasu zel ka tev nepaveicas! Karoc debiliskais POKERSTARS lai vins iet D--ST debiliku kantoris

D dzeris 25.05.2012
Komentāri 7 Spēles

cs 1.6 - Cw serveri

Chau! Kur mūsdienās ir iespējams tikt pie bezmaksas cw serveriem? Zinu par skillz un identy, bet vakaros viņi visu laiku ir aizņemti...varbūt kāds vēl kādu zinu, vai arī pa lētu cenu kādu maksas? Vienkarsi 2po.eu vispar nav iespejams panjemt!

J jambazi 15.05.2012
Komentāri 2 Spēles

Europa Casino - krāpšana

I info 19.03.2012
Komentāri 6 Spēles

Europa Casino - krāpšana

Es spēlēju Europa Casino. Es esmu pārliecināta, ka tur notiek krāpšana. Ja nelieku nevienu likmi - spēle izskatās normāla. Tikko uzlieku kādu likmi - uzreiz spēle mainās un sākas vienas krāsas rindas. Kad atkal nelieku limes - spēle atkal izskatās normāla. Tikko atkal lieku likmes - uzreiz sākas vienas krāsas garās rindas. Ir arī aizdomīgas pauzes - kad lieku lielākas likmes - uzreiz ir pauze, un ieslēdzas zaudēts. To nevar pierādīt ne ar kādiem dokumentiem. Tas notiek spēles laikā. KRĀPŠANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SCAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I info 19.03.2012

Dambo - Krāpnieks un huligāns

Krāpnieks un huligāns Šis cilvēks ir krāpnieks un huligāns. Viņu var atpazīt pēc īsi skūtajiem matiem un ziloņa tetovējuma uz rokas. Viņš sūtīja anonīmas īsziņas aicnot atsūtīt Bankas rekvizītus lai saņemtu laimestus, kas it kā pienākās manai personai. Pēc tam bankas izrakstos atklājās, ka viņš šos te manus rekvizit ir iztērērijis... kompjūteru spēlēm (tās spēles sauc Poker Night at the Inventory un bija vēl viena ar nosaukumu League of Legends, kuru jaunskungs gan vairs nespēlē, jo esot ļoti slikts šajā spēlē...

Draugiem.lv - Draugi

Mani tiko blokēja draugiem.lv profilu lūk kā šeit bija uzrakstīts: Tavs profils ir bloķēts līdz 25-Jan 2012, 22:16 , jo kāds no lietošanas noteikumiem ir pārkāpts: Viltus profili draugiem.lv nav atļauti. Tavs profils ir bloķēts uz 24 stundām par to veidošanu. Lūdzu cieni mūsu darbu un turpmāk tā vairs nedari. P.S.- man nav neviena viltus profila. Bēdīgi ka esi godīgs lietotājs un tevi tā vienkārši ņem un noblokē :(((

A asaa 24.01.2012
Komentāri 8 Spēles

"LEGO" Lego spēle "HEROICA" - Noteikumi nav valsts valodā

Pirms iegādājieties saviem latviski runājošajiem bērniem Lego spēli "HEROICA" 17, -LVL vērtībā, pārliecinieties, vai šie noteikumi ir tulkoti latviešu valodā. Mūsu gadījumā tie bija tikai krievu, poļu, ungāru, slovāku, čehu, horvātu un ukraiņu valodā. Vai šim uzņēmumam nav jāievēro Valsts valodas likums?

Latloto - Krāpšana

Krāpšana Vakar speleju viking loto jutos piecakarets.. Vakar vajadzeja but izlozei kura nez kadu tur tehnisku iemeslu del nebija iespejams paradit tv. Rezulatus bija iespejams uzinat tikai sodien pusdienslaika.. Tas musu datorizetaja laikmeta??? Ome strada atrak neka latloto. Kam pieder latloto??? Cik vini gada pelna??? Kur paliek nauda???

N naivais 24.11.2011
Komentāri 8 Spēles

Super Bingo - mulkosana

DIVAINA SPELITE. SESDIENAS VAKAROS PIEAUGUSI CILVEKI TELO KA ATRASTOS SVETDIENAS RITA. BILETES AR VAR NODOT TIKAI LIDZ SESDIENAS PUSDIENSLAIKAM?? LABPRAT UZINAT CIK CILVEKI PIEDALAS IZLOZE??? KUR PALIEK NAUDA???? KAM PIEDER LATLOTO??? VAI NAV TAPAT KA AR KRAJBANKU????? UZSKATU KA LOTERIJAM JAIET ETERA TIESRAIDE. LIDZ ETERA SAKUMAM JAPIENEM SPELES VARIANTI. ...

C ciema mulkis 24.11.2011
Komentāri 10 Spēles

Mana dzīve - Galīgi neiet

Man ir par ko pasūdzēties. Man laikam ir apnicis viss. Es gribu sūdzēties par kko. Nav svarīgi par ko, bet gribu! Tātad es sūdzos par to, ka gribu sūdzēties. Vispār man gribās aiziet pēc kkā stipri stipra. Gribās pielieties un izslēgties. Par to es arī gribu pasūdzēties. Un tagad es gribu sūdzēties, ka man ir apnicis rakstīt sūdzību sūdzību.

N Nezināms 16.09.2011
Komentāri 4 Spēles