www.sudzibas.lv Gameplay SIA/ gameplay.lv Krāpnieki, krāpšanās ar facebook izlozi

Gameplay SIA/ gameplay.lv - Krāpnieki, krāpšanās ar facebook izlozi

Facebook lapā uzrīko konkursu, kurā iespējams laimēt spēļu konsuli xbox one vai ps5 pēc izvēles, bet izlozē laimīgais profils ir fake - tikai viena bilde un viens posts. Kad informācija par šo fake profila uzvarētāju tiek pievienota komentāros, tad informācijas sniedzēja un citi komentāri zem informācijas par šo konkursu tiek dzēsti, un profils tiek bloķēts! Tas tikai liecina par šīs iestādes godīgumu... Sanāca sekotājus facebook, balvu iedod savējām ar fake profilu, ja vispār iedeva...

I Intars Kopcis 08.02.2022

Ko var īdēt kā tāds abižojies sīkaļa! Uzvarētājas profilā ir daudz postu un redzams, ka tas nav feiks.
Protams, latvietis skaudīgais vienmēr nodirsīs laimētāju, lai kurš tas arī būtu. Kamēr pats laimēs. Tad gan viss būs kārtībā. Un tas nekas, ka jau citi lar viņu pašu, ka feiks 😆