www.sudzibas.lv 1897 naudas izkrāpšana Nelikumīgi pieslēgušies telefona numuram un katru nedēļu tiek novilkta nauda 3.20 eiro

1897 naudas izkrāpšana - Nelikumīgi pieslēgušies telefona numuram un katru nedēļu tiek novilkta nauda 3.20 eiro

Neesmu izmantojusi nekādus pakalpojumus no šīs piedāvātās adreses, bet katru nedēļu tiek iekasēta nauda. Nezinu kā, bet šis uzņēmums ir nelikumīgi pieslēdzies manam telefona numuram un katru nedēļu novelk 3.20 eiro. Lai to apstādinātu, tiek sūtīts sms ar norādi, ka sūtot sms STOP PT uz nr.1897, bet tas nedarbojas. Saziņoties telefoniski, atbild automātiskais atbildētājs.

Papildināts Gunita Aizupiete 08.12.2022

1897 naudas izkrāpšana - Nelikumīgi pieslēgušies telefona numuram un katru nedēļu tiek novilkta nauda 3.20 eiro
Neesmu izmantojusi nekādus pakalpojumus no šīs piedāvātās adreses, bet katru nedēļu tiek iekasēta nauda. Nezinu kā, bet šis uzņēmums ir nelikumīgi pieslēdzies manam telefona numuram un katru nedēļu novelk 3.20 eiro. Lai to apstādinātu, tiek sūtīts sms ar norādi, ka sūtot sms STOP PT uz nr.1897 , bet tas nedarbojas. Saziņoties telefoniski, atbild automātiskais atbildētājs.

Komentāri (1)

Good Intentions 08.12.2022

Radiniece šodien arī saņēma. Mēģināju izkaidrot, ka krāpnieki taču tik un tā vēlējās aizsūtīt "STOP", bet tik līdz parādijās informācija par paaugstināto īsziņas maksu, tad nomierinājas. Labākais, ko darīt ir bloķēt norēķinus zvanot operatoram vai mājaslapā(bitei labi izveidots) tāda veidā krāpnieki nevarēs katru mēnesi novilkt naudu. Informēt krāpniekus pa e-pastu, ka neesat neko pieteikusi un nelietojat pakalpojumu, lai nepieciešamības gadijuma būtu šada veida vēstule ar mēģinājumu informēt un kontaktēties. Ja zvana parāda piedzinēji, tad sakiet, ka netaisaties neko maksāt, jo šādu pakalpojumu neesat pieteikusi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes