www.sudzibas.lv GUNSnLASERS Ļoti slikts serviss

GUNSnLASERS - Ļoti slikts serviss

Dēls bija norezervējis airsofta spēli 24. 09.2022 iemaksājot 50 eiro, kad 12.11.2022 ieradāmies uz rezervēto spēli, mums nācās ļoti ilgi gaidīt.16.00 bija jāsākas spēlei, mēs bijām rēķinājušies ka 1 stundu varēs paspēlēt mūsu ciemiņi kuriem 17.00 bija jādodas prom. Prasīja gaidīt 30 min, kad jau bija 16.45 devos apjautāties kad varēsim spēlēt (apkalpoti tika tie kas ieradās pēc mums) niknā Dāma man paaugstinātā tonī atbildēja: - jums taču lika gaidīt! Kad atļāvos atgādināt cik ir laiks, viņas laipnais kolēģis gan piekrita ka spēlei bija jāsākas.
Tas bija tikai sākums pilnam konfliktam ar šo nervozi neapmierināto kundzi. Kāpēc viņa vispār atnāca uz laukumu kur visi vēl tikai mērīja maskas un ieroči nebija pielādēti, nav saprotams... Ja cilvēks ir nestabilu nervu sistēmu, tad ir jāmeklē speciālista palīdzība!
Ieraudzījusi dēla tēvu kurš tajā brīdī bija novilcis masku kura spiež un pēc instruktora atļaujas gatavojās atļaut uzvilkt sev piemērotu masku, viņa tam uzklupa liekot iet ārā no laukuma. Atļaušos piezīmēt - visas maskas bija sanestas laukumā! Ar to jau nebeidzās, nervozā būtne aizskrēja un sameloja ka dēla tēvs ir laukumā kurā šaudās... Kad aicināju nākt un parādīt kurš šaudījās tad gan skrēja pa gabalu.
Rezultātā ne tikai nokavēta spēle, daļa ciemiņu aizgājuši bez spēlēšanas, bet arī šīs nervozās nestabilās būtnes melu pēc no laukuma noraidīts dēla tēvs
šāda cilvēkam manuprāt nav jāstrādā tur kur citi atpūšas, bet jāārstē nervu sistēmu

13.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes