Inga Ziobrovska krāpniece - Krāpšana

Увидел объявление на сайте SS.LV о продаже игр к консоле Nintendo Switch. Хотел купить для ребенка игры. Написал сообщение в Whatsapp. Я побоялся отправлять сразу всю сумму (52.88€) за две игры и за Omniva. Она предложила перечислить аванс 10 евро и стоимость посылки через Omniva. Отправил ей адрес пакомата, куда нужно перечислить деньги и перечислил аванс на указанный счёт. Написал ей на следующий день. Она обещала отправить поздно вечером. С тех пор на связь не выходит, на звонки не отвечает.

Ieraudzīju SS.LV mājaslapā sludinājumu par spēļu pārdošanu Nintendo Switch konsolei. Vēlējos bērnam nopirkt spēles. Uzrakstīja ziņu vietnē Whatsapp. Baidījos sūtīt visu summu uzreiz (52.88 €) uz divām spēlēm un par Omnivu. Viņa piedāvāja caur Omnivu pārskaitīt avansa maksājumu 10 eiro un sūtījuma pašizmaksu. Aizsūtīju viņai pakomāta adresi un pārskaitīju avansu uz norādīto kontu. Es viņai uzrakstīju nākamajā dienā. Viņa apsolīja nosūtīt vēlu vakarā. Kopš tā laika viņa nav sazinājies, nav atbildējis uz zvaniem.

Viņas dati:
LV87UNLA0050021829911