Viensviens.lv - Krāpnieki

Šis kazino ir pilnīgs izgāztuve, šeit neko laimēt nav iespējams, noguldīju vairāk kā 500 eiro, un visu laiku neko nevarēju izņemt, laimests reti pārsniedza 100% no depozīta, bonusa spēles vienkārši nav vārdu, es play book of dead bonus games 95% tukša! Sloti nespēlē dabiski, visu laiku bremzē, izskatās ka programmatūra nav oriģināla! Šo dumpu vispār nevajag spēlēt! Vispār kā visi Latvijas kazino, viena liela krāpnieku izgāztuve!

12.02.2022

P

A anse22 13.02.2022

Ja tu palasitu atsauksmes pirms spelet 1:1.lv tad tu zinātu ka tur laimestu dabūt nav iespējams! Uzspēlē kādu no Angļu online kazino, tur atdeve ir daudz lielāka nekā Denijs, 1:1.lv un citi sudainie Latvijas saiti.

P Pufabass 13.02.2022

Tagad es zinu,paldies,license viniem it ka ir bet kursh tur parbauda!

A anse22 13.02.2022

Fēnikss kazino vēl lielākie afēristu, tur vispār neko nevar dabūt, par klinšainu un Optibet vari aizmirst, tur kā tukša muca. Pirms uzspēlēt komentārus lasīt labak

Joe Rogans👽 14.02.2022

Spēlēju 11 jau gadu pa 5-10€ depozītu un vairākas reizes ir bijuši laimesti 30€, 50€ lielākais 75€, tas ir vienīgais kazino, kur kaut cik var redzēt ka ir atdeve un spēles nav nokruķītas. Vissliktākā pieredze ir ar Pafbet un Laimz, tur tikai noēd naudu un viss.

P Pufabass 14.02.2022

Speleju.menesi,un neviena laimesta!