Reitings Pasts un kurjeru pakalpojumi

TNT
Nenes Pats
E kiosks

Latvijas Pasts - Klienta neinformēšana par pienākušu sūtījumu

Klienta neinformēšana par pienākušu sūtījumu Saņēmu ziņu, ka man adresētais sūtījums ir atgriezts nosūtītājam. Noskaidrojās, ka abi informatīvie paziņojumi nav ievietoti pastkastē. Prasu - kā jūs mani informējāt, ka man ir pienācis sūtījums? Lp atbilde - pajāt!

Omniva - Labs serviss

Labs serviss Vakar man izsūtīja paciņu, parasti sūtu caur dpd, šoreiz sanāca ar omnivu. Domāju palasīt atsauksmes, un te bāc lasu lasu, viss slikti ir, pazūd, un ilgi nāk. Es jau sāku stresot ka man varbūt arī tā var gadīties, ka pazūd vai laikus neatnāk, beet es atcerējos ka 2021. Gada martā man sūtīja paciņu caur omnivu, atradu ziņas, un vot viss bija super. Paciņu ielika 18. Martā pašā vakara ieksā, un jau 20. Martā paciņa bija pie manis klāt. Nekas nebija bojāts, tādēļ neko sliktu nevaru pateikt.

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Ja vien ir iespējams neko nesūtiet ar Dpd, jo darbinieki nav ieinteresēti risināt viņu pašu izveidotās problēmas. Atbilde ir viena: "man ļoti žēl, mēs neko nevaram darīt". Darbinieki speciāli nogaida darba laika beigas, lai tai dienā jau neko nevarētu atrisināt.

Express Pasts - Плохой сервис,курьер везёт посылку после ее получения уже 5 день,отвратительная компания

Плохой сервис,курьер везёт посылку после ее получения уже 5 день,отвратительная компания Посылка у курьера уже 5 день в машине,но не у нас дома,отвратительно работают

Express Pasts - Плохой сервис

Плохой сервис Заказала товар с 220.lv. В день доставки в 7: 30 пришло сообщение на телефон, что доставка сегодня с 8: 00 - 18: 00. Отсидела весь день. Кое как получила номер курьера. Час он не брал трубку, после чего телефон вообще был отключён. До сервиса не дозвониться. Когда удалось, услышала фразу "ну ещё не 18: 00, приедет" и во второй раз "ну если не сегодня, то наверно завтра". На вопрос о том, во сколько будет доставка, ответ один и тот же "вы получите сообщение с датой". Связаться с курьером они...

Itella - Itella

Itella Divas dienas rāda, ka ir mēģināts piegādāt sūtījumu uzreiz kā ir savākta paciņa no noliktavas, neviens nav ne zvanījis, ne interesējies un liekas, ka uz manu galu arī neviens nav braucis (Alūksnes novads) . Kad pazvanīju uz klientu servisu, adrese un numurs tika norādīti pareizi. Gaidīju sūtījumu, ko man vajadzēja saņemt šonedēļ, kas bija speciāli paredzēts šīs nedēļas notikumiem, tagad saņemšu to tikai nākamnedēļ, kad principā man tas vairs nebūs vajadzīgs. Pasūtījums tika veikts laicīgi, lai tikpat laicīgi to saņemtu. Paldies par negatīvo pieredzi! Tagad vairs nezinu ko darīt šajā situācijā!

DPD - Krāpšana

Krāpšana Maksims miņko - dpd kurjers, kurš prasa jums 10 euro par paciņas pieādi, kaut gan dpd ir apmaksāts: d es viņam nemaksāju un iesaku to arī nedarīt - ja viņu redzat uz ielas - spļaujiet sejā un iekraujiet tā kārtīgi 😃 kretīns, kurš nedara savu darbu 🙂

Itella - Pienāca sms, ka pakomātā pienācis sūtījums. Atverot pakomātu - pakomāts tukšs...

Pienāca sms, ka pakomātā pienācis sūtījums. Atverot pakomātu - pakomāts tukšs... Saņēmu sms, ka pienācis sūtījums pakomātā. Sakarā ar covid pats nevarēju doties izņemt paciņu, nosūtīju durvju kodu sievasmātei. Sievasmāte atvēra pakomātu, bet pakomāts tukšs, paciņas nav... Sazinoties ar klientu centru atbild, ka sazināsies ar kurjeru un noskaidros situāciju, runā kā ar meli, krāpnieku kurš mēģina viņus apkrāpt. Apsmiekls, nožēlojama servisa kvalitāte, pirmā un pēdējā reize, kad izmantoju šīs kurjerfirmas pakalpojumus.

DHL Latvia - Apzaga jūsu kolēģi

Apzaga jūsu kolēģi Labdien jūsu kolēģi mani apzaga, ar Villiju Grīnbergu priekšpusē. Nozaga 1987€ Mareks Jankovskis 030996-10005 nedabūju naudu ko solīja. Dhl garām pabrauca bet naudu neatveda tā arī neatveda nozaga visus manus 100000€ tagad esmu tukšā uz wattssapp neatbild, un e-pasta arī neatbild.

Omniva - Sūta sms svētdien 6: 00 no rīta

Sūta sms svētdien 6: 00 no rīta Kāpēc ir jāsūta sms par paciņas atnākšanu svētdien 6.00 no rīta! Es pēc tam nevaru aizmigt! Tas ir manu tiesību pārkāpšanu uz privāto laiku un dzīvi. Par spīti izņemšu sūtījumu pēdējā dienā, ja jūs būtu lojāli es arī būtu lojāla, bet tas ir absurds.

Latvijas Pasts - Krāpšanās!

Krāpšanās! Pieteicām pakas piegādi lv robežās (13 kg) , ar kurjeru. Rezultātā saņēmām telefona zvanu no kurjera par kļūdu, un uz pastu pensionārei jāčāpo pašai un tie 13 kg (!) uz saviem kamiešiem mājup jāstiepj pašai! No pasta ne atvainošanās, nekā... Skarbi. Man kauns savas mammas priekšā, ka Latvijas pasta dēļ tā sanāca. Plus - par to vēl papildus tika samaksāts!

AtrisinātaOmniva - Ļoti slikts serviss !!!

Ļoti slikts serviss !!! Pasūtīju firmā preci ar piegādi uz omniva pakomātu Ogres t/c Ogres prestižs, ar pēcmaksu. Sms ar piegādes apstiprinājumu saņēmu laicīgi. Šg. 10. Februārī. Pirmā problēma šajā "seriālā" sākās ar to, ka pakas šajā pakomātā nebija, šoreiz pie vainas bija mana neuzmanība, jo rūpīgi neizlasīju sms. Aizbraucu uz jauno adresi - Ogres rimi (pilsētas nomalē, ap 2,5 km attālumā) . Pēc koda ievades pakomāts apstiprina pakas esamību un piedāvā pāriet pie apmaksas. Un tad sākas - sistēma "uzkaras" un sāk...

Itella - Itella

Itella 31. Janvārī man pienāca sms par to, ka mana paciņa ir ievietota smartpost otrā Rīgas galā, tā kā šāda situācija jau bija radusies iepriekš, pati uzreiz 31. Janvārī piezvanīju klientu servisam, lai vienkārši noskaidrotu, kā izvairīties no līdzīgas situācijas turpmāk, jo uz iepakojuma bija norādīts pareizs pasta indekss un rajons. Klientu servisa pārstāve paskaidroja, ka viņu sistēmā norādītā iela uzreiz parādās tikai Mārupes reģionā tāpēc paciņa aizsūtīta tur un pati piedāvāja, ka paciņu...

Latvijas Pasts - Zādzība Latvijas pasts paka aliexpress

Zādzība Latvijas pasts paka aliexpress Lūdzu, atrodiet paku ar numuru Ud537013655yp, saskaņā ar informāciju, tas tika piegādāts piegādei 26.11.21. , 17: 25. A paciņa man vēl nav piegādāta, ir jau februāris. Sūtījums pazuda Latvijas pastā! Saskaņā ar mūsu datiem. Latvijas pasta punkts Rīgas 3. Pasta nodaļas lv-1003 ud537013655yp aliexpress

Omniva - Krāpšana/ bojāšana

Krāpšana/ bojāšana Meitene atsūtīja manus matus, kad atnāca iepakojums bija uzplēsts un 20 matu šķipsnas tika izzagtas (summa ir aptuveni 90€ vertība) sazinoties ar omnivu, atteicās pat risināt šo! Vainojot iepakojumu, bet acīmredzami tas notiktu ari ja tiktu iepakots labāk. Mati nekādi nevarēja paši izkrist, bija gumijā un acīmredzami ka izzagts. Kauns!

AtrisinātaDPD - Slikts serviss

Slikts serviss Slikts serviss ir tāpēc, ka biju veikusi pasūtījumu ar kurjera piegādi uz manu norādīto adresi. Piegādes dienā saņēmu sms, cikos notiks piegāde - līdz tam viss kārtībā. Bet pēc 15 min saņēmu otru sms, kurā norādīts, ka mans sūtījums ir atstāts Dpd paku skapī Ķegumā. Ar mani neviens no dpd nesazinājās, ka tiks veiktas izmaiņas piegādē... Problēma ir tā, ka es pasūtīju uz manu konkrēto adresi + vēl tad dpd paku skapis no manām mājām atrodas 35km attālumā! Tas nav gluži tepat ap Stūri! Un ko es būtu darīJusi, ja man nebūtu auto, lai tiktu pakaļ?

Omniva - Krāpšana

Krāpšana Izmantoju Omniva pakalpojumus, bet šoreiz esmu ļoti vīlies. Mana paciņa tika atsūtīta ar izplēstu caurumu paciņas augšpusē. Paciņas saturs arī ir pazudis. Esmu ļoti neapmierināts ar šādu iznākumu ko var pielīdzināt vairāk mūsdienīgai zādzībai.

Omniva - Netaktisks kurjers

Netaktisks kurjers Es šodien, iebraucot invalīdu stāvvietā pie Elvi veikalā Jelgavā rūpniecības ielā, saskāros ar netaktisku kurjera attieksmi, kurš bija atbraucis uz pakomātu. Pakomāti ir tieši pretī invalīdu stāvvietai. Kurjers savu busiņu nolika tik tuvu manai mašīnai, ka pat cilvēks kuram nav Veselības problēmas, nevarētu tajā iekāpt. Pēc tam, kurjers atļāvās man aizrādīt, ka es neesmu invalīds. Piebildīšu, ka man uz pieres nav rakstīts, ka esmu cilvēks ar kustību traucējumiem. Tikai tad, kad ieraudzīja...

Itella - Krāpšana

Krāpšana Потеряли посылку, но деньги возвращать не собираются. Говорят виноват продавец. При этом видно, что посылка у Itella. Отвечают, типа просто зарегистрировали, но не получили. Зачем тогда, спрашивается, регистрировали? Продавец видя эту информацию отсылает к ителле. Если увидите, что посылку будет доставлять ителла, сразу отказывайтесь, потому что при возникновении любой проблемы, ителла ни за что отвечать не будет, только отписками вас замордует! С деньгами можете попрощаться как и я.

Latvijas Pasts - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki! Parasti es nerakstu sūdzības, bet nu šis ir par traku. Esmu abonēJusi žurnālu uz gadu un pretī saņemu netīru, slapju un saburzītu žurnālu, kas nav ielikts tam paredzētā palstmasas kabatiņā kā agrāk. Kas notiek? Vai tiešām jums nerūp savi klienti? Ja rūpējaties par klimatu, tad vismaz nomainiet pastkastītes, tās tak laiž cauri ūdeni!