Reitings Izglītība

Rīgas Starptautiskais Mācību Centrs
Turība
Baltijas Starptautiskā Akadēmija
DIJA
Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums
Buts
Pii Pasaka
Modes Mākslas Studija
Rotaļa PII

Elma Rudzīte/ Rvt - Briesmīga skolotāja

Briesmīga skolotāja Mūsu klasei viņa pasniedz matemātiku, un tas ir vienkārši briesmīgi! Viņa ne tikai novirzās no temata visu laiku, bet arī pārmet visiem ja nesaprot. Kad pārprasu viņai, Elma pasaka ka neklausos līdzi tāpēc nesaprotu. Rvt skolēnus aprunājas r1ğ sakot ka neko nemākam un esam 'stulbi'. Klases biedrenei pateica "sēdi solā un attīsties" tikai tādēļ ka viņa nesaprata tēmu

Beautek manikīrs маникюр - Знаний ноль, деньги на ветер

Не хотела писать отзыв, но все же решила что нужно предупредить девочек, которые ищут школу, где обучаться маникюру. Мне очень жалко потраченых денег и времени в школе Beautek. Если Вы хотите тупо диплом, то Вам в Бьютек, а если знания и умения, то это не по адресу. Пришлось переучиваться в другой школе. НЕ ИДИТЕ в эту школу, а то очень пожалеете потом, работать после этой школы сразу не возможно, так как не дают элементарной теоретической базы знаний. Учишься по сути сам, подсматриваешь в ютубе и спрашиваешь у более опытных учениц...

Rīgas 64.vsk. - 64.vsk strādā psihisku nelīdzsvaroti skolotāji

Nevediet bērnu uz Rigas 64.vsk. Skola uzstāda tikai savas prasības, nerēķinās ar vecākiem un neuzklausa vispār. Tā saucamā sociālā psiholoģe ir psihiski slima, jo nedzird vecāka teikto, bet rīkojas lielā ātruma, nesaskaņojot savu rīcību. Sūta vēstules uz valsts iestādēm, tādā veidā pazemojot vecākus un bērnus. Skola neuzskata par vajadzīgu atvainoties vecākiem un bērniem, kliedz un noved līdz raudāšanai bērnus, notiek emocionāla vardarbība. Tā kā , ja jums ir žēl savu bērnu un savu nervu...

Rīgas 84. vidusskolas ķīmijas skolotāja Brigita Brūvere - Nestabila un pārsteidzoša uzvedība

Sūdzība nr2.:Lieta par Brigitas Brūveres pedagoģisko neprofesionalitāti.Turpinājums. Bez lietām,kas tiek minētas 1.sūdzībā, ir vēl vairāki negatīvi Brigitas Brūveres rīcības aspekti. Skolēnu apmelošana,slikta laika izjūta,emocionāli nestabils stāvoklis.Nav svarīgi, cik “Zelta pildspalvas” Brigitai Brūverei tiks piešķirtas,viņa NEKAD nebūs pienācīga un normāla skolotāja,kas spēs skolēniem kaut ko iemācīt.

Godaģimenes.lv - Slikts servis

Zvanot uz mājas lapā norādītos kontakt tālruni atbildēja sieviete. Ļoti nelaipna, saprotu, var protams būt slikta diena, bet atrodoties darba vietā sava attieksme ir jākontrolē, īpaši strādajot apkalpojošajā svērā. Zvana laikā kundze runāja ļoti uzbrūkošā un iebiedējoša tonī, taču uz manis intersējošajiem jautājumiem atbildes vispār netika sniegtas. Lūdzu pakontrolējiet apkalpojošo personālu, jo tad kāda jēga no jūsu klientu apkalpošanas servisa, ja atbildes uz interesējošajiem jautājumiem netiek saņemta.

A Anija00 31.10.2018
Komentāri 0 Izglītība

Rīgas 84. vidusskolas ķīmijas skolotāja Brigita Brūvere - Neprofesionāla attieksme pret audzēkņiem,sliktas pedagoga iemaņas

Sūdzība nr1*: lieta par Brigitas Brūveres pedagoģisko neprofesionalitāti. Sliktas un nepietiekamas pedagoga iemaņas, neprofesionāla attieksme attiecībā pret audzēkņiem. Neprecīzs un nepamatots novērtējums gan kontroldarbos, gan laboratorijas darbos. Piemēram, laboratorijas darbu novērtēšana ir netaisnīga, nekas netiek paskaidrots, pašas skolotājas attieksme ir kritiska un nepieļaujama-uz audzēkni tiek pacelta balss, bieži vien stundās tiek izmantoti necenzēti, aizvainojoši vārdi. *šī sūdzība nav vienpersoniska

PII Rotaļa - Attieksme pret vecākiem

Vēlos pastāstīt par nepatīkamu situāciju, kura notika b/d "Rotaļa" jelgavā. Mans bērns apmeklē baseina nodarbības jau divus gadus, pagāšgad viss bija labi, vecāki drīkstēja skatīties kā bērns apgūst prasmes, bet jau tad trenerei nepatika, ka vecāki skatās, bravurīgi taisīja ciet žalūzijas, strikti pasakot, ka tās ir slēgtās nodarbības! Kopš kura laika, mēs vecāki nevaram piedalīties un vērot savu bērnu? Trenerei noteikti vajadzētu apgūt pieklājības normas, komunicējot ar vecākiem. Baseina...

J jenija 23.10.2018
Komentāri 4 Izglītība

Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikums - Slikts vadības darbs

Slikts vadības darbs Man sanāca tā ka nācās izstāties no RTRIT, Sūta no viena kabineta uz otru jo neviens neko nezin. Tad vēl iedod iesniegumu kurš ir 5 gadus neeksistējošai skolai? Tad vēl kaut kāda apgaitas lapa un savos kabinetos protams nekad neviens arī nav. Neiesaku uz šo skolu nākt.

Sandra Ķīleniete - Krāpšana

Krāpšana Sandra Ķīleniete pasūta studiju darbus, darbi vienmēr ir nepieciešami steidzami. Aizbildinās, ka daudz darba, mājās mazs bērns, lai tik ātrāk uzraksta un sūta darbu uz e-pastu, pēc tā saņemšanas uzreiz veiks maksājumu. Taču maksājums, protams, netiek veikts, atbildes uz ziņām netiek sniegtas. Mācās LU juridiskajā fakultātē. Pievienoju datus par šo personu, lūdzu, neuzķeraties, vēlas viegli iedzīvoties. IP adrese: 77.219.11.44. Ja kādam vēl ir kādas sūdzības par šo personu, vai ir bijusi negatīva pieredze, lūdzu, rakstiet man personīgi uz profilu.

AtrisinātaAudriņu pamatskola - Наплевательское отношение.

Аудринская школа является неплохой, но есть недостатки. В школе полностью сменен коллектив, которые довольно молодой и не понимает толком сути. Совхоз ещё тот хам, помочь своим сотрудникам и то не может. К сожалению ушли учителя, которые проработали в школе более 20 лет, школа пережила не лёгких времена и не единственную смену директоров. Уважаемая администрация школы, прошу Вас, перерассмотреть политику Вашей работы. Исправьтесь!

Nelaipna , Neprofesionāla Attieksme, - Slikts serviss

Stāsts par nebūšanām ar matemātikas skolotāju Mairu Tukleri, kura māca šo priekšmetu diezgan lielā mērā bezatbildīgi un ar lielu augstprātību. Varu izteikt savu piedzīvoto par šo skolotāju, kura izrādījās, bija arī klases audzinātāja. Viss bija labi, līdz ko, kad visa klase devāmies ekskursijā, šī skolotāja kļuva aizdomīga, jo, pirmkārt, viņa pret mani izturējās citādāk nekā pret pārējiem (teica, ka es esmu izlutināts, kaut gan es tāds neesmu. Vēl, ko es vēlos piebilst, ir tas, ka klasesbiedri...

Vinnijs privātā sākumskola - Divas slodzes par vienas cenu, īpašniecei psiholoģiskas problēmas

Divas slodzes par vienas cenu, īpašniecei psiholoģiskas problēmas Arī sanāca tur pastrādāt, sākumā ļoti patika, bija lieliski kolēģi un arī attalgojums likās atbilstošs, bet ar laiku pienākumi tika likti klāt, jo kolēģi palēnām gāja prom, bet alga nemainījās. Kamēr nebija tiešas saskares ar īpašnieci regīnu, bet skolu vadīja lieliska direktore evita un direktores vietniece inita, tikmēr mikroklimats bija jauks un papildus pienākumi nesagādāja problēmas. Diemžēl gan direktore, gan vietniece mācību gada vidū, neizturot īpašnieces psihošanu, darbu pameta...

Rigas 47.vidusskola - Neiesaku šo skolu nevienam!

Labdien visiem, kas lasa. Gribu padalīties ar sava bērna skolotāju indra janemane, kura pasniedz latviešu valodu šajā skolā. Lieta tāda ir viņas sliktā attieksme pret manu bērnu, kam neļauj izlabot sliktās atzīmes un daudz dažādu atrunu kā piemēram - nevar labot un viss. Protams tika rakstīta pretenzija skolas direktorei par viņu, bet rezultātu nekādu. Tāpēc arī neiesaku šo skolu nevienam!

A arturs902 03.10.2018
Komentāri 11 Izglītība

Rīgas Valsts 1.ğimnāzija - Negodīga izturēšanās

Skola ir pietiekami laba, tikai daži skolotāji no sevīm iedomājas dievus, it īpaši Karmena liepiņa, kura maina atzīmes katram cilvēkam kā grib un pēctam vēl izdomā ka neņems konkrētas lietas vērā lai citiem uzlabotu sekmes un citiem tās pazeminātu. Neskatoties uz skolotājiem, telpas ir trūcīgas jn daudz kur ir vajadzīgs remonts, bet Rīgas dome izdomāja atjaunot fasādi nevis problēmas iekšā, kur skolēni atrodas.

Rīgas starptautiskais mācību centrs - Intensīvie frizieru kursi

Intensīvie frizieru kursi Apmeklējot intensīvos frizieru kursus, augsti novērtēju pasniedzējas profesionalitāti, kompetenci, individuālo pieeju un pielietotās mācīšanas metodes. Esmu ļoti apmierināta un priecīga par kursu laikā gūtajām vērtīgajām zināšanām un praktiskajām iemaņām. Pozitīvi vērtēju komunikāciju ar administrāciju- laipna, pretimnākoša un operatīva! Paldies!

ā Ārija 19.09.2018
Komentāri 0 Izglītība

Okupācijas muzejs - darbinieki bez valsts valodas zināšanām

Nepatīkams pārsteigums Okupācijas muzejā, Raiņa bulvārī- darbiniece pie ieejas (gide, info darbiniece?) nezin ne vārda latviešu valodā. Piebildīšu, ka šī meitene bija vienīgā tur esošā persona, līdz ar to saziņa valsts valodā nebija iespējama. Izrādās pat Okupācijas muzejā tiek pilnībā ignorēts Valsts valodas likums.

L Livva 16.09.2018

60 средняя Рижская школа - Уровень обучения и протекционизм

Пошли в школу с первого класса, потому как жили рядом и были хорошие отзывы, проучились 4 года и слава Богу перешли из нее. Проблемы следующие: 1. Обучения латышскому языку на крайне низком уровне - 4 года обучения учитель на русском языке детям жаловался на то какая у нее тяжелая жизнь и какие кругом плохие, вместо того, чтобы их учить. Результат - практически нулевые знания при хороших отметках, ребенок понимает конечно в основном, о чем с ним говорят, но по сравнению с уровнем в новой школе...

G GoodDad 09.09.2018
Komentāri 5 Izglītība

Rīgas Natālijas Draudziņas Vidusskola - Ēdināšana

Skolā skolēniem ir divi garie starpbrīži, kas ilgst 30 minūtes. Kopš jaunā pieņēmuma, ka brīvpusdienas saņem arī vidusskolēni mums nav iespējams aiziet pusdienās, jo rindā jāgaida visu starpbrīdi, līdz ar to mums sanāk nokavēt stundas un saņem piezīmes no skolotājiem. Iziet no skolas skolēniem ir aizliegts, bet kādēļ mums vajadzētu tērēt mūsu naudu, ja mums skola piedāvā brīvpusdienas, kuras nav laika paēst jāņem vērā tas, ka skolā ir 831 skolēns (ap to).

Rīgas namu apsaimniekotājs - Nekompotenta apkopēja

Nekompotenta apkopēja Labdien, cienījamais Rīgas Namu Apsaimniekotājs! Šodien saskāros ar ļoti nejauku problēmu sava paša mājas pagalmā Aglonas ielā 4. Rīta agrumā devos ārā no mājas, ieraugot vietējo sētnieci Dzintru. Es devos pie Dzintras, pēc kā lūdzu, lai viņa uzkopj manu dzīvokli, kamēr neatradīšos mājās. Vadoties pēc jūsu noteikumiem, sētniekiem ir pienākums uzturēt viņiem piešķirto zemes gabalu tīrībā. Mans dzīvoklis atradās uz sētnieces Dzintras zemes gabala, bet viņas reakcija bija, manā uzskatā, šausmīga...

Gunita Šteinberga - cilveks

Izcili atsaucīga, izpalīdzīga sieviete! Man īpaši grūtā dzīves periodā Gunita palīdzēja to pārvarēt, nežēlojot savu laiku, enerģiju un man ļoti svarīgi arī naudu. Ar to latvieši gan nav naski palīdzēt, bet Gunita Šteinberga ar savu sirds dāsnumu palīdzēja man un maniem bērniem nepazaudēt uz kredīta esošo dzīvokli, bērni varēja turpināt iet vieglatlētikas sekcijā.