Rīgas Ezerkrastu pamatskola

www.ezerkrastuskola.lv
Adrese: Malienas iela 89
Rīga
Latvia - LV-1064
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67533917
Kategorija: Izglītība

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
3
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Rīgas Ezerkrastu pamatskola - Sūdzības un atsauksmes

Rīgas Ezerkrastu Pamatskola - visatļautība mācibu procesā

visatļautība mācibu procesā Matemātiks skolotāja stundas laikā dzer kafiju un atsakās pirmās 15 minūtes vadīt stundu ,jo nemaksājot tik pietiuekami lai mācītu visas 40 minūtes, tāpēc izdomājusi vairākas mācibu stundās ieturēt pārtraukumu kad vien to vēlas. Es uzskatu ka tas nav normāli, tāpec ka nevar bērns pilnvērtigi apgūt zināšanas . Un tā nav vienīgā skolotāja kurai tāda visatļautība. Direktiorei tika iesniegtas sūdzības pa attiecīgajām skolotājām un viņas atbilde bija ka latvia nevar atrst citas skolotājas.

Rīgas Ezerkrastu Pamatskola - Apdraud dzīvību

Apdraud dzīvību Tātad skolas stāvoklis ir briesmīgs. Neizsegtas elektrības rozetes kas apdraud bērnu dzīvību gaiteņos. Pagrabā ir atvērti griezti kur ir elektrības vadi plus ūdens caurules kas tek uz vadiem. Esmu gājusi strīdieties ar direktori ,bet viņai ir pilnīgi vienalga un mani pasūtīja trīs mājas tālāk. Bildēs jūs varēsiet manīt kas notiek šajā skolā. Uzredzi!

Rīgas Ezerkrastu Pamatskola - Nekvalativs macibu proces

Nekvalativs macibu proces Krievu valodā neņem grafiku pēc tās paredzētas tēmas, jo jaunā skolotāja nezin kas ir jādara, es jau savu bērnu izņemu no šis neizglītotas skolas un skolotāji izteica draudus.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes