Vadības koledža

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Vadības koledža - Sūdzības un atsauksmes

Management college- Vadības koledža - Krāpšana

Krāpšana Mācību imitācija. Dārgie studenti, neizvēlaties vadības koledžu - management college. Kantoris, lai grābtu naudu no stūlbeniem! Nekādas organizācijas mācību procesā, viss haotiski un nepārdomāti. Iemāna studentus ar zemām cenām, daudz pierunāšanas, bet lētāk nemaz nemācās, nav jēga mācieties tik nekvalitatīva koledžā. Izvēlaties pārbaudītas ilgi pastāvošas augstskolas.

Vadības koledža - Management college. Лохотрон - ОБМАН практически по всем вопросам!

ОБМАН практически по всем вопросам! ОБМАН практически по всем вопросам! Жтот колледж на улице Ломоносова полный развод студентов. Директор заставляет врать работников приемки о качестве, об аккредитации и т. д. Врут, что это старый колледж, но фирма зарегистрирована только в 2017 году! Аккредитацию им дали условную только на 2 года, и не факт что продлят- значит останетесь без диплома. К ним никто не идет и теперь заманимавают прступать к ним телефоном, типа приходи и выиграй. Как можно прмтупить в вуз, только потому что там телефон розыгрывали. Тьфу. Мерзко все это... Несерьезная организация!