Zemenīte ABC

Zemenīte ABC SIA
Adrese: Liepas iela 83
Jāņupe
Olaines nov.
Latvia - LV-2113
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 28810666
+371 28440606
Kategorija: Izglītība
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
4
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Zemenīte ABC - Sūdzības un atsauksmes

Zemenīte ABC - Darbinieku nolaidība

Darbinieku nolaidība Par cik šis bija vienīgais dārziņš, kur bez Rindas varēja vest bērnu, kamēr gaidām rindu uz pašvaldības dārziņu, tad nu esmu ļoti sarūgtināta jau no pirmajām bērna dienām tajā. Audzinātājas nevaktē bērnus, vienreiz redzēju, ka bērns (1.5 gads) ar šķērēm rokās gar seju vicinādams staigā pa telpu, kurā ir vēl bariņš bērnu, viena audzinātāja, kas tajā brīdī auklējās ar mazāk apdraudētiem bērniem, esmu vīlusies!

Zemenīte ABC - Slikta komunikācija

Slikta komunikācija Mīļie vecāki, ja Jums rūp Jūsu bērns, nevediet uz Zemenīte ABC Dzirciema ielā 27A bērnudārzu!Audzinātājas nepieskata un nerupējas par bērniem, klačojas par savām problēmām savā starpā un nepievērš bērniem uzmanību...nerunājot par bērna adoptāciju, tādas vispār šajā dārziņā NAV!bērns stundām raud un viņam nepievērs uzmanību un tikai “kušina”!

PPII Zemenite ABC - Vienaldzīgi bērnudārza pedagogi

Vienaldzīgi bērnudārza pedagogi Dzīvoju dzīvoklī, kas atrodas pie paša bērnu dārza un katru dienu iespēja dzirdēt, kas darās ar bērniem, kad viņi iziet ārā. Regulāri (patiešām katru dienu) vismaz viens bērniņš raud histērijā un netiek ne nomierināts, ne tiek novērsta uzmanība no bēdas. Viss, ko var dzirdēt ir kā pedagoģes (3-4 jaunas sievietes) apspriež savas darīšanas un ik pa laikam tiek sakliegts uz kādu bērnu. Iepriekš šī dārziņa vietā bija Laumiņas rezidences filiāle, bet, kad viņi gāja ārā, tad varēja dzirdēt dažāda...

PPII Zemenite ABC - Aukle rauj aiz rokas bērnu

Aukle rauj aiz rokas bērnu Pieķēru aukli, ka rauj bērnu aiz rokas. Vadībai nav ko likt šīs aukles vietā tādēļ situācija netiek risināta, bet darbinieks tiek atstāts savā vietā, pamatojot arī ar ilgo darba pieredzi un ar to, ka nav nevienas sūdzības un neviens neko nav redzējis! Aukles darbība vel tika attaisnota ar nogurumu un steigšanos!!! Vecāki esat piesardzīgi!!! Vienības gatve 109

A Alla200011 12.04.2016
Komentāri 0 Bērni

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes