LV RU
www.sudzibas.lv Zemenīte ABC Slikta komunikācija

Zemenīte ABC - Slikta komunikācija

Mīļie vecāki, ja Jums rūp Jūsu bērns, nevediet uz Zemenīte ABC Dzirciema ielā 27A bērnudārzu!Audzinātājas nepieskata un nerupējas par bērniem, klačojas par savām problēmām savā starpā un nepievērš bērniem uzmanību...nerunājot par bērna adoptāciju, tādas vispār šajā dārziņā NAV!bērns stundām raud un viņam nepievērs uzmanību un tikai “kušina”!

03.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

ке

Vairāk sūdzības par Zemenīte ABC

Komentāri (15)

Me Mego izmeklētājs 03.05.2019

Adoptāciju?

Kolta 03.05.2019

Adaptācija noteikti nebus adoptācija.

ке Кевра О. 05.05.2019

Adoptācija noteikti nebūs adopcija, līdz ar to viens burts nemaina un neatrisina sūdzībā izklāstīto problēmu!

Da Dancis_ 03.05.2019

ABC "Zemenītē" Dzirciema ielā, arī mums ir slikta pieredze, 2 mēnešu laikā bērns bija noraudājies, katru dienu,nevienu dienu nebija palicis uz visu dienu( bet maksā par visu dienu) , tādēļ nolēmu pamēģināt citu vietu, un pozitīvs rezultāts bija no pirmās dienas. Tādēļ arī mans secinājums ir, ka šiem mazuļiem adaptācijas laikā netiek, pievērsta uzmanība, ja bērns raud, tad tā ir bērna problēma. Skumji, ka šiem mazuļiem ir jāpārdzīvo tāds stress, un neviens bērnu nevar nomierināt, jo bērna vēlmi apmeklēt bērnudārzu ir tikai audzinātāju un auklīšu darbs un attieksme.

ramona 04.05.2019

Nevienā dārziņā neies auklēties adaptācijas laikā, jo viņu tur daudz, neviens netiek īpaši izcelts

Da Dancis_ 04.05.2019

Auklēties ir viņu primārais uzdevums, nevis kult mēles...

ramona 04.05.2019

Ar viņu? Ar viņiem...neaizmirsti, ka ir citi bērni. Vot nepievērš tik tavam uzmanību, traģēdija

Da Dancis_ 04.05.2019

Katru dienu traģēdiju man taisīja audzinātāja.. 10 bērni grupiņā( jo daudzi slimo), bet redziet viņas divatā nevar tikt galā, (valsts bērnudārzos ir pa 25 bērniem grupiņā) , un ja audzinātāja zin savu darbu, tad problēmas nebūtu .

Da Dancis_ 04.05.2019

Ramona, ko jūs darītu šajā situācijā, ja bērns tur visu laiku raud? ( zinot to ka tavs bērns nav raudulis, ir pieradis visu laiku būt cilvēkos)

Ma Malirobe 04.07.2019

Mums gan ir pozitīva pieredze adaptācijas laikā un tieši šajā bērnudārzā. Skaidri zinu vienu, ka galvenokārt viss atkarīgs no vecāku attieksmes pret bērna palaišanu bērnudārzā, attieksme pret audzinātājām utt..jo pozitīvāka attieksme vecākiem, jo pozitīvāk bērns iejūtas bērnudārzā.Ja bērns vakaros dzird regulāru vecāku bubināšanu cik viss ir slikti, tad ar tādu "kodu" viņš aizies arī uz bērnudārzu...

Tu Turkey901 04.05.2019

Varbūt tur ir vairākas grupas un vairākas audzinātājas, un nevajag nomelnot arī visas citas jaukās auklītes un mīļās audzinātājas?!

Da Dancis_ 04.05.2019

Nomelnot... Es uzrakstīju reālu situāciju, tikai kāpēc citā bērnudārzā šis problēmas nebija nevienu dienu..

ramona 04.05.2019

Dancis ir tā pati autore, kas domā- būs vēl komentārs no kāda cita, tad ticamāk. Nesanāks.

Da Dancis_ 04.05.2019

Lai vecāki izlemj, vai viņiem vajag vest bērnu uz šo dārziņu. Ramona, jūs laikam zemenīte piestradajat... :D

ке Кевра О. 05.05.2019

Sūdzības mērķis ir informēt citus vecākus, lai viņiem būtu izvēles iespēja, nevis nomelnot, neviens vārds netika pieminēts. Ja pastāv problēma, par to ir jārunā atklāti un jārisina, bet diemžēl mūsu valstī visi pieraduši klusēt...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes