IK Roberts Liepiņš - Krāpšana

Uzmanību, krāpnieks individuālais komersants Roberts Liepiņš. Atsaucas uz sludinājumu no ss.lv par studiju materiālu sagādi un darbu izstrādi, lielāko tiesu komunicē caur [slēpt]@invox.lv paprasīja avansu 120€ uz savu Lietuvas revolut kontu lt...9769, pēc nedēļas atsūtīja satura rādītāju no atlants.lv, kas nav pat 1% no nepieciešamā apjoma un paprasīja vēl 150€... Pēc weekenda atrakstīja, ka 150€ nav saņēmis, tāpēc vienpusēji aptur mācību materiālu sagādi.

Komentāri (6)

Oskars Oskarsons 29.04.2021

Tā tev, krāpniekam/-cei, arī vajag.

A anse22 29.04.2021

A uzreiz nelikas aizdomigi ka naudu japarskaita uz lietuvas kontu? :)))) Pats vainigs.

R Roberts Liepiņš 29.04.2021

Labvakar visiem, šī sūdzība ir vistīrākā apmelošana, nezinu, kas noticis pasūtītājam Ronaldam Šaltenam, kas nevis vērsās pie mums, bet uzrakstīja šo apmelojumu. Nezinu, ko cilvēks bija domājis, ja viņš nemaksā par diplomdarbu? Loģiski, ja klients nemaksā vai pazūd, tad diplomdarba izstrāde tiek apturēta. Tas ir pilnīgi normāli un darbojas jebkurā sfērā. Ronalds Šaltens, nepasūtija studiju materiāla sagādi, bet pasūtīja : "RTU būvniecības fakultātes būvinženiera diplomdarbs tehniskā un pētnieciskā daļa ar visiem rasējumiem" Šis ir viņa pasūtījums.

Īsumā, Ronalds Šaltens pasūtīja diplomdarbu RTU, bija vienošanās par darba izstrādi un citām niansēm, apmaksām. Ronaldam tika nosūtīta pirmā darba daļa(diplomdarba daļa- tur nebija nekāds saturs), viņš šo failu laikā neatvēra un nesaglabāja,(5 dienu laikā no pasūtītāja nebija saņemta neviena ziņa, pēc 5 dienām), viņš prasīja un viņam tika nosūtīts vēlreiz šis fails, caur failiem.lv (pielikumā sarakstē redzami gan linki, gan tas, ka Ronaldam tiek prasīts nākamais pārskaitījums par darba daļu(otro darba daļu), gan gaidīti komentāri par darbu, jo vienošanās paredz bezmaksas korekcijas pēc Darba vadītāja ieskata. Kā redzam turpmāk Ronalds uz mūsu epastiem nav reaģējis, nākamais pārskaitījums nav sekojis, līdz ar to darba izstrāde tika apturēta(par ko Ronaldam tika paziņots epastā), jo bezmaksas nestrādājam.
Nekādas sūdzības vai komentārus par darbu no Ronalda vai viņa darba vadītāja neesam saņēmuši, tikai ar LIELU LEPNUMU Ronalds atsūtīja šo sūdzības linku un norādīja, ka tas vēl nav viss. Pielikumā pievienoju pierādījumus, fotogrāfijas no e-pasta sarakstēm, lai cilvēki zin ar kādu cilvēku labāk nevajag sasieties.
P.S. Ieteikums klientiem, ja Jums ir kaut kādas domstarpības vai cita veida jautājumi, vispirms vērsieties pie otras puses nevis Rakstiem APMELOJUŠU informāciju, jo ŠĀDA RONALDA ŠALTENA rīcība nav ne ētiska, ne morāla, ne Vīrišķīga. Ieteikums Nevienam nesadarboties ar šo cilvēklu.
Par Lietuviešu vai citu valstu kontiem. Mēs dzīvojam ES un, ja Jums lielāku uzticamību rada SWED bankas konts, tad naudu var ari skaitīt uz to.

Jauku vakaru visiem! Ja nepieciešama palīdzība studijās, droši rakstiem, palīdzēsim.

R Roberts Liepiņš 29.04.2021

Vēlos piebilst, šeit ir redzams, ka konkrētajā datumā( kad caur failiem.lv tika nosūtīts pirmais fails), tika saglabāti divi faili, Ronalds1 un Ronalds2, otrajā failā redzams liels faila apjoms, kas bija paredzēts sūtīt Ronaldam, kad viņš veiktu otro apmaksu, tā kā viņš neveica otro maksājumu pāris dienu laikā, mēs paziņojām par darba izstrādes apturēšanu. Sanāk, ka mēs zaudējām naudu, jo izstrādājām darba daļu par ko vēl nebija veikts maksājums.
P.S. Mēs ar klientiem neauklējamies, maksā strādājam, nemaksā nestrādājam, kas tiek pateikts visiem klientiem.

E Esiet uzmanīgi 06.05.2021

Īsumā par situāciju no mana skatu punkta:

devu norādījumus, kas nepieciešams, solīja 1-2 dienās atsūtīt, 3. dienā pēc mana epasta atbildēja, ka 2 dienas kavēsies.

4. Dienā sańēmu tukšu linku uz failiemlv, kā Roberts pēctam skaidroja, ka esot bijis taimeris 1 diena un fails izdzēsās, kas varētu tā arī būt, jo pirmajā dienā linku neatvēru.

Pa brīvdienām neko nerakstīju, pirmdien uzrakstīju, ka links nestrādā, nav atbildes. Otrdien atgādinu, pretī sańemu epastu, par otro avansu, jaunu linku un pazińojumu, ka sadarbība apturēta, jo nav sańemts otrais maksājums. Atveru linku, tur 30kb word dokuments ar primitīvu otrā kursa paskaidrojuma rakstu, kurš nav ne aktuāls, ne šajā sākuma etapā vajadzīgs, ne arī tas kas no manas puses tika prasīts.

Respektīvi prasa, jau turpat, 50% avansu, bet sańēmis to, ko prasīju vai ko citu lietderīgu neesmu.

Šajā momentā arī izlēmu, ka notiek krāpšana un tapa šī sūdzība.

Vakarā gan bija garas epasta pārrunas ar daudziem apvainojumiem un skaidrojumiem, ka itkā esot bijusi kautkāda nākamā dała gatava, ko nekad nesańēmu un arī esmu gatavs derēt, ka tas nav tas ko prasīju sākumam

Piedāvāju satikties un pat maksāt dubultā, bet par to gribu sańemt to, ko prasu nevis tā teikt “ūdeni”, uz ko atbildi vairs nesańēmu.

Kopumā, pēc garajām pārrunām, nevaru teikt, ka absolūts krāpnieks, var jau būt, ka ar šo sūdzību pārsteidzos, VARBŪT, galu galā mēs pie kāda kopsaucēja būtu nonākuši, bet nu mana sadarbība mums bija nesekmīga...

R Roberts Liepiņš 07.05.2021

Vismaz Prieks, ka pats atzināties savos MELOS, man ir visi pierādījumi, gan e-pasta sarakstes , gan sūtītie linki, jo sākumā rakstījāt citēju:
"pēc nedēļas atsūtīja satura rādītāju no atlants.lv, kas nav pat 1% no nepieciešamā apjoma un paprasīja vēl 150€", bet tagad jau citēju Jūs: " Atveru linku, tur 30kb word dokuments ar primitīvu otrā kursa paskaidrojuma rakstu".

Ieejiet failiem.lv uzlieciet failu, uzlieciet termiņu viena diena un paskatieties, kas notiek pēc divām dienām!? Kā tika prasīts darbs tika uzlikts uz failiem.lv un atkal tika pārsūtīts, kā minēts gaidam komentārus par darbu.

Kā jau Mūsu vienošanās paredz - kad tiek saņemta darba daļa, tā jāatrada darba vadītājam, lai tas sniedz komentārus?
Tas tika izdarīts -, Ronald - nē , netika? Veicam bezmaksas korekcijas pēc darba vadītāja ieskata, atsūtiet e-pastu ar komentāriem? Tāda e-pasta no Jums nav, kā tad izpildītājs var zināt, kad "Visgudrajam Ronaldam, kas pats sev darbu nevar izstrādāt" kaut kas nepatīk?
Vai tika saņemti komentāri par darbu kaut vai no Jums? Nē, no Jums nekādi komentāri netika saņemti.
Vai Jūs tikāt piespiests veikt nākamo pārskaitījumu? Nē.
No Jums nebija ne komentāri, ne pārskaitījumi un tika pieņemts lēmums, darba izstrādi apturēt. Būtu saņemti komentāri no Jums par darbu vai citas nianses, risinātu situāciju un turpinātu darbu.

Citēju Jūs : "Piedāvāju satikties un pat maksāt dubultā, bet par to gribu sańemt to, ko prasu nevis tā teikt “ūdeni”, uz ko atbildi vairs nesańēmu." Maksāt dubultā, pat nevarēja veikt nākamo pārskaitījumu, Neraudot pa visu internetu un izplatot melus, KUR NU VĒL MAKSĀT DUBULTĀ. Smejos.
Ja būtu maksātājs, samaksātu , saņemtu nākamo daļu, kas jau bija gatava un strādātu tālāk.
Ir tāda suga, kas saka, ka nauda nav problēma, bet kad jāsāk Maksāt vai mazliet piemaksāt, tad vienmēr kādas problēmas un aizķeršanās.

Lai sadarbība būtu veiksmīga, jāsadarbojas abām pusēm un abām pusēm japilda uzņemtās saistības, KURAS Jūs RoNALD nepildījāt. Nesniedzāt komentārus, neatrādījāt daļu vadītājam un nemaksājāt. Tādus saucu : PAR VELTI GRIBĒTĀJIEM, kuriem nauda nav problēma, smejos.
P.S. RONALD ŠALTEN TU ESI VIENS LIELS KRETĪNS UN MELIS, TIRLIŅŠ nevis vīrietis, kurš nevar uzņemties atbildību par saviem meliem. Un pēdējais e-pasts no mums ir Jums un no Jums nekas vairs netika saņemts.
Kur tādi vīrieši(tas ir puišeli rodas).

Mums veiksmiga sadarbība ir 95%, 5 procenti ir tādi kā Ronalds, kur čīkst pa visu internetu neizsakot ne pretenzijas, ne vienojoties par citām niansēm. Esam gan pārstrādājuši darba daļas, gan atgriezuši naudu pie normālas komunikācjas ar klientiem kā to nosaka likums.

Veiksmi darbos visiem. Jauku dienu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes