www.sudzibas.lv Jurijs Kirillovs Nekvalitatīvs pakalpojums privātskolotājs slikts

Jurijs Kirillovs - Nekvalitatīvs pakalpojums privātskolotājs slikts

Jau ilgu laiku dzīvojam pandēmijas ēnā, kura laikā nav iespējams dodies klātienē uz skolu un apgūt zināšanas! Daudzi vecāki tajā skaitā es bijām spiesti algot privātskolotāju ķīmijā! Ķīmija jau ilgu laiku ir liela problēma daudziem skolēniem! Kur problēma tur arī iespējamie krāpnieki. Atradām internetā Juriju Kirillovu, kas sevi nostādīja ļoti, ļoti augsti, it kā radot uzticības sajūtu. Tika nosūtīts darbs šim cilvēkam, 8 klases tēma, kuru palūdzu lai izpilda. Darbu atsūtīja ļoti ātri, cik arī apskatījos pati, daudz, kas bija uzrakstīts pavirši un nepabeigtos teikumos! Nākamajā dienā mans dēls e-klases sistēmā atrada atzīmi 2. Biju šokā, rakstīju it kā skolotājam, par iespēju atgriezt naudu, uz ko saņēmu vārdu nē! Biju vienkārši šokēta par notikušo! Tomēr mēs samaksājam naudu, lai būtu kaut vai 4 atzīme!
Cik vēlāk noskaidroju ar līdzīgu situāciju no šīs personas nezināšanas un nekompetences ķīmijā skolēni dabū nesekmīgas atzīmes. Šis cilvēks daudzus ir piemānījis! Lūdzu esat uzmanīgi un izvēlēties pieredzes bagātus cilvēkus, kas strādā dienu dienā ar ķīmiju!

G Gulbenietis 19.06.2021

Jāpilda bērnam pašam mājasdarbi un par katru būs ieekonomēti 40 eur. Pietam galvā arī kaut kas paliks. Nedabūt pašam četri, ja pats pildi regulāri visus darbus, ir grūti.

K Kāpurs3000 19.06.2021

Man ir 2 augstākās hobija pēc. Vidusskolā, ķīmijā knaps 4, jo pasniedzējs negribēja man bojāt dzīvi. Ir lietas, kuras nav lemtas. :)

Good Intentions 19.06.2021

O, dadzīvojām, vecāki maksā par mājasdarbiem. Ja gribi visu izdarīt, kā nākas, dari pats vai arī klasesbiedram iešķiņķo.

K Kāpurs3000 19.06.2021

Lasot saraksti ir aizdomas, ka pasūtītājs ir izdomājis viltīgā veidā dabūt atpakaļ naudiņu. Vai arī pasniedzējs saprata par ko ir runa un ielika principa pēc 2. :D Pašam tā ir bijis. :D

Good Intentions 19.06.2021

Vispar 'cringey' tā satikšanās pie akropoles un naudas došana. Vai pasniedzējs saprata vai arī aizpildītājs profesionāli izvērtēja skolnieka līmeni un attiecīgi uzrakstīja, lai nerastos aizdomas. LD

Good Intentions 19.06.2021

Pēc sarakstes spriežot, tad arī nekādi nosacijumi no pasūtītāja nebija. Takā ja tik tiešām uz 2 uzrakstija, tad lai priecājās par to pašu. ;D

Good Intentions 19.06.2021

Starpcitu, kapēc nav bilde ar 2?

I ilrgjefiho 20.06.2021

Mūsu laikos nevienam nekad tāda doma neradās, prasīt lai sveši cilvēki pilda darbus. Sliktākajā gadījumā klases biedri palīzēja, bet arī tad kkas galvā palika. Jā, okupācijas gados izglītības sistēma bija ļoti augstā līmenī, salīdzinot kas ir tagad, tā saucamajos neatkarības gados

B Bez vārda vārds 20.06.2021

Manuprāt, ja cilvēks ir profesionālis ķīmijā vai jebkur citur, tad viņš nekad neteiks uzbraucoši - esmu bakalaurs, ātrāk naudu u.t.t. ļoti neprofesionāli. No saskarsmes vien var novērot ,ka cilvēks nav profesionālis.